konec (2:1, 1:1, 1:1)

27.12.2016, 17:00 • Neftěchim Arena • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.8 4.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:37

Polygalov se hnal až moc vehementně za kotoučem a je potrestán dvěma minutami za hákování. Aby to Nižněkamsk nemrzelo.

58:25

Hra je přerušena. Čerepovec si bere time-out a posílá Jakuba Kováře na střídačku!

53:08

53:08 Dmitrij OGURCOV - 4:3

53:08

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Návrat z trestné lavice vyšel domácímu týmu na výbornou! DANIIL OGURCOV naskočil na led přímo do šance, uháněl sám na branku a prudkou ranou pod víko nedal Kovářovi šanci zasáhnout – 4:3!

50:49

Dmitrij Ogurcov dnes podruhé putuje na trestnou lavici a nabízí Čerepovci velkou šanci na vstřelení rozhodující branky.

46:36

46:36 Jurij TRUBAČJOV - 3:3

46:36

Čerepovec právě vstřelil branku!
A necelých třináct minut před koncem se začíná od nuly! Vovčenko se podílí i na třetí trefě svého týmu, posunul puk na hokejku JURIJE TRUBAČJOVA, který prudkou ranou ke vzdálenější tyči srovnal na 3:3! Asistence: Daniil Vovčenko.

46:23

Stoljarov předvedl pohlednou samostatnou akci, prošel až do útočné třetiny a prudkou ranou donutil Kováře k efektnímu zákroku lapačkou!

34:36

34:36 Richard GYNGE - 3:2

34:36

Domácí si berou vedení zpět na svoji stranu, bohužel podíl na této brance musíme přičíst i českému brankáři Jakubu Kováři. ROBERT GYNGE z ostrého úhlu propasíroval puk na přední tyči do sítě a vrátil Nižněkamsku vedení – 3:2! Asistence: Andrej Sergejev a Gennadij Stoljarov.

30:59

První početní výhodu si vyzkouší i hráči Čerepovce, trestnou lavici obsadil domácí Dmitrij Ogurcov (NIZ).

28:49

Vzápětí to již aktivní a dnes dvoubodový Daniil Vovčenko vzal na sebe a měl na hokejce vedoucí branku. V útočné třetině se v přečíslení tři na jednoho šikovně uvolnil, proti jeho rána se ale zaskvěl gólman Karejev!

26:23

Brule mohl vrátit Nižněkamsk do vedení, jeho prudkou ránu zastavila tyčka Kovářovy klece!

25:32

Máme zde první vyloučení dnešního zápasu, za podražení si jde na trestnou lavici odpočinout hostující Avcin.

21:11

21:11 Daniil VOVČENKO - 2:2

21:11

To již ale neplatí, protože Severstal krátce po návratu z kabin maže těsné manko! DANIIL VOVČENKO zachytil nepřesnou přihrávku mezi kruhy, Stasenkovu pobídku využil na výbornou a rychlou ranou prostřelil Karejeva – 2:2! Asistence: Nikolaj Stasenko.

19:15

19:15 Maxim TRUŇOV - 2:1

19:15

Branka nakonec platí! Hosté se dostávají zpět do zápasu, gól je nakonec připsán na konto MAXIMA TRUŇOVA – 2:1! Asistence: Daniil Vovčenko.

19:15

Hodně sporná branka, rozhodčí se rozhodli pro kontrolu u videa! Puk se od ruky obránce odrazil zpoza branky do brankoviště na brankáře Karejeva, který si zřejmě srazil kotouč do branky. Jak rozhodne sudí u videa?

14:33

14:33 Igor BORTNIKOV - 2:0

14:33

Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Jakub Kovář neudržel ve své rukavici střelu od modré čáry, u kotouče byl jako první IGOR BORTNIKOV, který pohodlně do prázdné branky navýšil vedení domácího celku – 2:0! Asistence: Andrej Pervyšin a Igor Polygalov.

10:56

10:56 Dmitrij OGURCOV - 1:0

10:56

Silný tlak Neftěchimiku již hosté nezvládli a na sklonku jedenácté minuty se domácí dostávají do vedení! DMITRIJ OGURCOV se na hranici kruhů ukázkově zbavil napadajícího protihráče, stahovačkou si připravil střelu a těsně nad ledem poslal Nižněkamsk do vedení – 1:0! Asistence: Pavel Porjadin a Igor Bortnikov.

05:24

Gimatov měl na hokejce první branku utkání poté, co se velmi šikovně procpal ze strany až do brankoviště! Jeho následné behkendové zakončení ale Kovář reflexivně vytáhl nad břevno ramenem!

4:3

Branky a nahrávky: 11. Ogurcov (Porjadin, Bortnikov), 15. Bortnikov (Pervyšin, Polygalov), 35. Gynge (An. Sergejev, Stoljarov), 54. Ogurcov – 20. Truňov (Vovčenko), 22. Vovčenko (Stasenko), 47. Trubačjov (Vovčenko)

Neftěchimik Nižněkamsk: Karejev (Kolppanen) – Kinrade, An. Sergejev, Bryncev, Pervyšin, Ljamin, Ogurcov (C), Berezin (A) – Brulé, Porjadin, Gynge – Stoljarov, Polygalov, Bortnikov – Koňkov, Zdunov, N. Kvartalnov – Šiksatdarov, Gimatov, Jakimov.

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Sizov, Masuhr, Stasenko (A), Jevsejenkov (C), D. Ježov, Wilson, Chochlov – V. Polák, P. Černov, Kagarlickij – Truňov (A), Trubačjov, Vovčenko – Monachov, Karlin, Avcin – Kazakovcev, Magogin, Ugarov – Lapin.

10:56 NIZ 1:0 Ogurcov (Porjadin, Bortnikov)
14:33 NIZ 2:0 Bortnikov (Pervyšin, Polygalov)
19:15 CER 2:1 Truňov (Vovčenko)
21:11 CER 2:2 Vovčenko (Stasenko)
25:32 CER 2 Avcin, podražení
30:59 NIZ 2 Ogurcov, vysoká hůl
34:36 NIZ 3:2 Gynge (An. Sergejev, Stoljarov)