konec (1:1, 0:1, 2:2)

27.12.2016, 20:15 • Vaillant Arena • Martin Penker

Tipsport: 2.45 4.8 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:37:54)
Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině jsme byli svědky hned čtyř branek. Nejdříve v šestačtyřicáté minutě vyrovnal na 2:2 Daniel Rahimi, ale zhruba o dvě minuty později vrátil svému týmu vedení Jacob Micflikier. Na 2:4 poté zvyšoval Andrew Ebbett, který využil přesilovou hru. Domácí ještě v šestapadesáté minutě snížili na rozdíl jedné branky zásluhou Pera Ledina, který využil skvělou přihrávku od Marca Wiesera. Hosté si tak po dnešní výhře 3:4 připisují do tabulky důležité tři body.

59:38

Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

59:15

Domácí to zkoušejí v šesti!

58:51

58:44

Vyloučení v týmu Team Canada (Mason Raymond – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Davos (Simon Kindschi – 2 min., držení protihráče).

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:41

Domácí hrají ve čtyřech.

57:02

Jeden z hostujících hráčů napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale Senn dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit do rohu kluziště.

56:51

Vyloučení v týmu HC Davos (Noah Schneeberger – 2 min., hákování).

56:12

Domácí teď dostali větší chuť do hry a svého soupeře tak přehrávají.

55:39

Vyloučení v týmu HC Davos (Dino Wieser – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Team Canada (Shaun Heshka – 2 min., hrubost).

55:18

55:18 Petr LEDIN - 3:4

55:18

Davos právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! M. Wieser převzal kotouč na útočné modré. Následně se s ním dostal až do rohu kluziště, odkud poslal před branku chirurgicky přesnou přihrávku na hokejku dojíždějícího PERA LEDINA, a ten už se následnou střelou z první k pravé tyči nemýlil. Asistence: Marc Wieser.

54:30

Kindschi vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu, kterou ale trefil pouze jednoho z obránců.

54:01

Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Fucaleho.

53:12

Domácí se snaží co nejrychleji snížit, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Ledin, 46. Rahimi, 56. Ledin (M. Wieser) – 17. Raymond (Ch. Genoway, Jeffrey), 28. Emmerton, 47. Micflikier (Gormley), 53. Ebbett (Ch. Genoway)

HC Davos: Senn (Nyffeler) – Kindschi, Du Bois (A), Forster, Heldner, Schneeberger, Paschoud, Forrer, Rahimi – Ambühl (C), Sciaroni, Walser – Ledin, M. Wieser, Shore – Hall, D. Wieser (A), Simion – R. Kousal, Ruutu, Egli.

Team Canada: Fucale (MacIntyre) – Gormley, Noreau (C), Ch. Genoway, Heshka, Parlett, Morrisonn, Flood – Micflikier, Pouliot, DiDomenico (A) – Ebbett (A), Raymond, McIntyre – G. Campbell, Emmerton, Sheppard – Co. Genoway, Jeffrey, Spaling – Paré.

Rozhodčí: Leggo, Wehrli – Borga, Kovacs

04:44 DAV 2 Ruutu, sekání
06:56 TCA 2 Sheppard, sekání
09:13 TCA 2 Sheppard, podražení
11:09 DAV 1:0 Ledin
12:11 DAV 2 Rahimi, sekání
16:27 TCA 1:1 Raymond (Ch. Genoway, Jeffrey)