Turnaj fanoušků

Fan Club HC Pardubice – Fanklub HC Sparta Praha

4:6

konec (3:4, 1:2)

17.12.2016, 16:30 • Sportcentrum Lužánky • Skupina B • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Konec zápasu. (17:04:07)

38:42

Tým Fan Club HC Pardubice právě vstřelil branku! JAROSLAV VOMOČIL dokázal tečovat střelu od modré a snižuje stav utkání. Asistence Martin Jirsák.

37:55

Novák Tvrze bekhendem nepřekvapil.

37:22

36:47

Sparta i v oslabení kontroluje hru.

36:24

Baumgartlova střela šla pouze do betonů Tvrze.

35:14

Vyloučení v týmu Fanklub HC Sparta Praha (Jelínek – 2 min., hákování).

33:36

Sparta točí Pardubice ve vlastním pásmu, ale nic nebezpečného z toho není.

32:14

31:52

Tvrz kryje další pokus Pardubic.

31:12

Bude se vhazovat před Tvrzem po zablokované ráně.

30:49

Sparta se osvobozuje a může střídat.

30:24

Vyloučení v týmu Fanklub HC Sparta Praha (Nejespa – 2 min., podražení).

29:23

Tým Fanklub HC Sparta Praha právě vstřelil branku! MICHAL HNÍZDIL dostal nahrávku přes celou šíři třetiny a zakončil do prázdné brány. Asistence Martin Skramužský.

27:10

Pardubice se snaží dostat do útočné třetiny Sparty, ale ta dobře brání svoji modrou.

26:10

Hnízdilovu střelu Faltus vyráží.

25:12

Tomáš Fejfar ujel unavené obraně a zkoušel zakončit mezi betony, ale Faltus si mezeru pokryl.

22:52

Sparta je jednoznačně lepší. Pardubicím již dochází síly.

21:32

Tým Fanklub HC Sparta Praha právě vstřelil branku! DANIEL HNIZDIL dokázal překonat Faltuse a zvyšuje vedení Sparty. Asistence Stanislav Tvrz.

4:6

Branky a nahrávky: 1. Brejcha, 16. Moravec (Baumgartl), 18. Brejcha, 39. Vomočil (Jirsák) – 3. Kruček (Fejfar), 10. Fejfar, 17. Hnízdil (Nejepsa), 20. Nejepsa, 22. Hnízdil (Tvrz), 30. Hnízdil (Skramužský)

Fan Club HC Pardubice: Faltus – Doležal, Jirsák, Novák, Moravec, Ordoš M., Ordoš D., Baumgartl, Talacko, Brejcha, Baar.

Fanklub HC Sparta Praha: Tvrz – Jelínek, Holcman, Bárta, Fejfar, D. Hnízdil, M. Hnízdil, Kruček, Kverka, Nejepsa, Skramužský