17.12.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.5 3.77 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Kindl (FLA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:36
Jaromír Jágr (FLA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 15:31
1. Jason Demers (FLA) 1+1
2. James Reimer (FLA) 30 zákroků; 96,8%, 1 inkasovaný gól
3. Reilly Smith (FLA) 1+0
Střely na branku: 31 – 23
Je konec. Dobojováno. Colorado Avalanche doma podlehlo Florida Panthers v poměru 1:3. O vítězství hostů rozhodla třetí třetina, když nejprve poslal Pantery do vedení gólem z oslabení Reilly Smith. V jednapadesáté minutě navyšoval Michael Matheson. Oba tak navázali na branku, kterou vstřelil v druhé části Jason Demers. Jedinou trefu Lavin obstaral Fjodor Ťutin.

59:49

Trocheck mohl navýšit skóre, jenže v posledním okamžiku postavil do dráhy letu hokejku jeden z bránících hokejistů Colorada.

59:20

Po zakázaném uvolnění Panterů se bude vhazovat v obranném pásmu hostů.

58:53

Čas se pro domácí nepříjemně krátí. Nyní si na Reimera nepřišel ani Barrie.

Tým Colorado Avalanche si bere oddechový čas!

58:44

Další zákrok brankáře Panthers. Vhazovat se bude za několik okamžiků. Zřejmě je rozhodnuto.

58:00

Reimer si připisuje důležitý zákrok po střele Landeskoga, který pálil z bezprostřední blízkosti.

57:41

Domácí hrají bez brankáře s šesti bruslaři v poli!

57:00

Rantanen vybojoval kotouč, ale nepřesným pasem jej ztratil. Puk na hokejkách Floridy.

56:16

Domácímu celku zbývá na srovnání méně než čtyři minuty. O puk se bojuje v útočném pásmu, což vyhovuje zejména Floridě.

55:44

54:52

Avalanche kombinovali v pásmu, ke střele se dostal Duchene, jenže brankář Reimer pozorný.

1:3

Branky a nahrávky: 31. Ťutin (MacKinnon, Duchene) – 37. Demers (Griffith, Barkov), 47. R. Smith (MacKenzie, Demers), 51. Matheson (Sceviour, Pysyk)

Colorado Avalanche: Pickard (S. Martin) – Ťutin, Barrie, Zadorov, Wiercioch, Gelinas, Beauchemin – R. Bourque, MacKinnon, Landeskog – Rantanen, Duchene, Grigorenko – Iginla, J. Mitchell, Comeau – McLeod, Söderberg, Martinsen.

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – McIlrath, Yandle, Matheson, Demers, Pysyk, Ekblad – Jágr, Barkov, Griffith – R. Smith, Trocheck, Sceviour – Malgin, Bjugstad, J. Jokinen – P. Thompson, MacKenzie, S. Thornton.

03:14 FLA 2 Ekblad, podražení
10:49 FLA 2 S. Thornton, hákování
12:46 COL 2 Barrie, vysoká hůl
21:09 FLA 2 Griffith, podražení