NHL

Calgary Flames – Columbus Blue Jackets

1:4

konec (1:2, 0:2, 0:0)

17.12.2016, 03:05 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.8 3.67 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště zase na počtenou! (05:35:15)

3. Alexander Wennberg (CBJ) 0+2
Tak ne, po závěrečném hvizdu se totiž u hrazení ještě strhla hromadná strkanice. Ani ta už ale nezmění nic na tom, že Columbus zvítězil poosmé v řadě, zatímco Flames se nedokázali oklepat z porážky 3:6 s Tampou a po šesti výhrách za sebou prohráli podruhé v řadě. Jackets předvedli velmi koncentrovaný výkon a zvítězili zcela zaslouženě, svěřencům Johna Tortorelly se podařilo oplatit Calgary zhruba měsíc starou porážku ve vzájemném zápase v columbuské Nationwide Areně.

59:49

Jackets vyhazují puk do středního pásma a to bude to poslední, co se v tomto utkání stane!

59:02

Už se nám rozběhla poslední minuta třetí třetiny a na ledě už se nic převratného neděje. Hosté už svůj náskok nepustí...

58:19

Do podobného úniku jako zhruba před třemi minutami ujel Nick Foligno, který tentokrát vypálil na zadní tyč, Chad Johnson si však dokázal poradit.

57:34

Někteří diváci už opustili své sedačky a ve Scotiabank Saddledome už panuje poněkud komorní atmosféra, domácí se přesto snaží alespoň zkorigovat nepříznivý výsledek.

56:57

Bouma si nedokázal zpracovat prudkou Brodieho rozehrávku a Boone Jenner posléze v rohu kluziště vybojoval další cenné vteřinky.

56:20

Hosté nic nevymýšleli a odpálili touš až k Chadu Johnsonovi, Flames nyní mají spoustu času na rozehrávku další protiakce.

55:44

Sergej Bobrovskij opět přerušuje hru, následovat bude poslední komerční přestávka tohoto utkání.

55:13

Nick Foligno se rozjel po pravém křídle a z kruhu vypálil, jeho jedovatice však rozezvonila tyč Johnsonovy svatyně!

54:25

Backlundova přihrávka na Matthewa Tkachuka byla nepřesná, hosté však poté rozehráli kotouč jen na hůl calgarského kapitána Giordana.

53:31

Tak to byla náramná akce Flames! Po ose Brodie – Versteeg – Gaudreau se kotouč dostal do skvělé pozice na hokejku Seana Monahana, ten si ale vylámal zuby na Bobrovském!

52:46

Versteegova dělovka od modré postrádala přesnost a k puku se sice o chviličku později dostal v dobré pozici Gaudreau, opora Flames si ale netroufla zakončit.

52:14

Josh Anderson (CBJ) podrazil Gaudreaua, po komerční přestávce si tak zahrají přesilovou hru i domácí hokejisté.

52:09

To se jen tak nevidí. Flames prohrávají o tři góly, tribunami Scotiabank Saddledome ale obíhá mexická vlna!

1:4

Branky a nahrávky: 17. Monahan (Versteeg, J. Gaudreau) – 4. Jenner (D. Savard, W. Karlsson), 15. Saad (Wennberg, Werenski), 22. Werenski (Atkinson, Wennberg), 28. Calvert

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – Versteeg, Monahan (A), Brouwer (A) – J. Gaudreau, S. Bennett, Chiasson – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Bouma.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – Calvert, W. Karlsson, J. Anderson – Hartnell, Sedlák, Gagner.

Rozhodčí: Hebert, Morton – Mills, Rody

00:53 CGY 5 Tkachuk, bitka