4:3

konec (1:0, 3:2, 0:1)

17.12.2016, 17:00 • 27. kolo • Kristýna Zigmundová

Tipsport: 2.57 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

I přes napínavou poslední třetinu se domácím podařilo nad Šumperkem zvítězit 4:3 a zaslouženě si odnáší tři body. Šumperk byl celou třetinu o dost aktivnější, jak při hře do útoku, tak v obraně, ale ani to jim nedopomohlo k zisku bodů. Pro dnešek je to ode mě vše a přeji Vám příjemný zbytek večera. (19:16:27)

59:56

Šumperk hraje bez gólmana.

59:04

Domácí mají ještě méně než minutu na to, aby odolali soupeři a odnesli si zasloužen tři body.

57:58

U hráčů Šumperku jde vidět snaha dostat hru do prodloužení, domácí tým zatím ale odolává.

57:22

Emoce jsou na ledě opravdu vyhrocené a vypadá to, že se co nevidět strhne potyčka. Hráči zatím ale zůstávají pouze u verbálních narážek.

56:33

Plšek svůj tým opravdu hodně drží a hosté mají co dělat, aby se vůbec dostali ke střele.

55:52

Do domácího gólmana najel hráč hostů, i přes to hlavní rozhodčí nechal hru pár sekund jet. S jeho úsudkem mají jak domácí hráči, tak fanoušci velký problém.

55:03

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hlaváč – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

54:18

Hosté jsou nyní tím aktivnějším celkem a dalo by se říct, že Bobry dokonce přehrávají. Pokud si domácí tým bude chtít vzít tři body, bude muset hodně bránit, protože hosté se teď budou pokoušet zápas otočit.

53:48

Oddechový čas pro domácí.

53:48

Plšek teď raději přikryl kotouč a uklidnil hru.

51:49

Málem jsme mohli viděl stejnou situaci jako u předešlého gólu hostů. Mikel vyskočil z trestné lavice na led a v tu chvíli se hostům podařilo vyslat na Plška hodně nebezpečnou střelu. Plšek navíc byl úplně mimo postavení a jen tak tak stihl zajet zpět do brány.

50:56

Šumperk je v útočném pásmu, Plšek je ale zatím perfektní a každou střelu kryje.

49:57

Rychlá akce Martiníka gól nepřinesla, ale hostům jasně ukázala, že se domácí tým nenechá porazit zadarmo. Martiník perfektně objel obránce a střelou mezi jeho nohy zasáhl Zavadila do výstroje.

49:45

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min., podražení).

49:03

Je jasné, že se hosté nyní budou snažit zápas zdramatizovat a vyrovnat, zatím ale narážejí na výborně bruslící hráče domácího týmu.

48:07

Teď je to právě Šumperk, kdo je aktivnější celek. Domácí tým je teď hodně rozhozen výroky sudích, kteří dnes nejsou 100%.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Studený (Dvořák, Mikel), 21. Dvořák (Studený, Báchor), 31. Varga D. (Hlaváč), 37. Varga M. (Podešva, Mikel) – 28. Matějka (Vachutka, Drtil), 28. Sedláček (Novosad, Ostřanský), 47. Sedlák (Vymazal)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Mikel, Nedbálek, Pernický, Báchor, Žabčík, Hladiš – Kubo, Fojtík, Kývala, Martiník, Dalajka, Pořický, Baroš, Brunec, Dvořák, Varga D., Varga M., Hlaváč, Podešva, Studený.

DRACI PARS ŠUMPERK: Zavadil (Svoboda R.) – Fišera, Sedlák, Řezač, Ďurkáč, Janota, Drtil – Matějka, Vymazal, Vachutka, Ostřanský, Sedláček, Novosad, Cink, Králík, Fischer, Svoboda L., Hroch, Langr.

Rozhodčí: Zbořil – Novotný, Novák

06:20 SUM 2 Drtil, podražení
11:50 SUM 2 Drtil, podražení
12:18 VAL 1:0 Studený (Dvořák, Mikel)
17:47 SUM 2 Svoboda L., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
20:25 VAL 2:0 Dvořák (Studený, Báchor)