08.12.2016, 21:05 • St. Mary's Stadium, Southampton • 6. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.63 4.05 6.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (23:01:23)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme nakonec hodně zajímavý duel, který skončil nerozhodně 1:1. Do vedení se dvanáct minutek před koncem dostali hosté, kteří tak postupovali. Ve druhé minutě nastavení se ale prosadil Virgil van Dijk, který tak dal domácím naději. Další branka už ale nepadla a dál jde celek z Izraele, protože oba celky mají stejný počet bodů, ale rozhodla branka na hřišti soupeře, protože úvodní vzájemné utkání skončilo nerozhodně 0:0.

90+4

90+3

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a víc se už nestane.

90+3

Hosté ještě vybojovali rohový kop.

90+2

90+2. Virgil van Dijk - 1:1

90+2

Southampton právě vstřelil branku!
Tak domácí se přeci jen dočkali, vyrovnali a ještě to bude zajímavé! Na hranici penalty si míč zpracoval VIRGIL VAN DIJK, který poté se štěstím překonal brankáře! Southampton ale potřebuje ještě jednu branku.

90+1

Rozhodčí přidal tři minuty.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Žlutou kartu dostává Yuval Shabtai (Hapoel Be'er Sheva FC).

87

Ale domácím se nedaří. Hosté urputně brání a drží těsné vedení, které jim stačí k postupu do další fáze Evropské ligy.

85

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Pierre-Emile Højbjerg, přichází James Ward-Prowse.

83

Domácí samozřejmě vše sází na útočnou kartu, protože potřebují alespoň vyrovnat, tak uvidíme, zda něco vymyslí.

81

Žlutou kartu dostává David Goresh (Hapoel Be'er Sheva FC).

79

79. Maor BUZAGLO - 0:1

79

Hapoel Sheva právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro domácí celek, protože MAOR BUZAGLO napřáhl z hranice velkého vápna a míč nakonec zapadl za Forstera, který byl bezmocný. V tuto chvíli tedy dále postupuje izraelské mužstvo a Southampton v Evropské lize končí!

78

Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Mihály Korhut, přichází Yuval Shabtai.