Evropská liga

SK Rapid Vídeň – Athletic Bilbao

1:1

konec (0:0)

08.12.2016, 19:00 • Gerhard Hanappi Stadium, Vídeň (kapacita: 18 500 diváků) • 6. kolo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 3.4 3.35 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale za pár minut se na vás budu těšit u on-line přenosu ze zápasu mezi Panathinaikosem a Celtou Vigo. Na shledanou. (20:59:47)
Poslední utkání skupiny F je u konce a Rapid i Bilbao si připisují po jednom bodu. Domácí měli lepší vstup do druhého poločasu, ale na branku jsme museli čekat až do 72. minuty, kdy po brejku otevřel skóre střídající Joelinton. V poslední desetiminutovce se Rapid prakticky pouze bránil a to se nakonec nevyplatilo. V 85. minutě totiž po standardní situaci vyrovnal Enric Saborit, jenž tak stanovil skóre zápasu. Čtvrtá minuta nastavení ještě přinesla šanci Etxebarrii, avšak Knoflach jeho střelu vytáhl nad břevno.

90+4

90+4

90+4. Knoflachův (RVI) výborný zákrok v poslední minutě

90+4

Etxebarria tentokrát volný kop rozehrál o poznání lépe, ale remízu teď Rapidu výborným zákrokem zachránil Tobias Knoflach!

90+4

Naprosto zbytečného faulu se dopustil Maximilian Wöber (RVI). Je z toho žlutá karta a zajímavá možnost pro Bilbao.

90+2

Po důraznějším souboji s Williamsem je Wöber lehce zdravotně indisponován. Poslední minutu už ale určitě dohraje.

90+1

Celou první minutu nastavení kombinovali hosté, nicméně v závěru akce přišel jen velmi nepřesný centr zprava, po kterém míč letěl za bránu.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

Kartónkem žluté barvy je po chvíli potrestán i Stephan Auer (RVI), který pro změnu zatažením za ruku zastavil rychle postupujícího Muniaina.

88

Joelintona v zárodku akce zastavil střídající Beñat Etxebarria (ATB) a právě ten nyní vidí žlutou kartu.

88

Standardní situace domácích nepřinesla zakončení, ale naprosto stejně dopadli i hosté. Následný pokus o rychlejší útok byl zastaven nedovoleným zákrokem.

87

Rapid se okamžitě nastěhoval na útočnou polovinu a získává rohový kop. Ten již běží rozehrát Malicsek.

85

85. Enric SABORIT - 1:1

85

Bilbao právě vstřelilo branku!
A ve Vídni máme vyrovnáno. Williams na bližší tyči dobře prodloužil centr z místa předchozího přetupku, jeden z hostů následně kulatý předmět vrátil těsně před brankovou čáru a tam míč do sítě v pohodě dorazil ENRIC SABORIT.

84

Joelinton (RVI) se sice soupeře vůbec nedotkl, ale i přesto dostává žlutou kartu.

83

Domácím se to sice vůbec nelíbí, ale v krátkém sledu byly odpískány další dva nedovolené zákroky Rapidu.

82

Další standardní situace hostujícího celku nepřinesla nic podstatného. Míč se rychle vrací až k půlící čáře, kde ale budou nadále kombinovat hosté.

81

Bilbao se drží hluboko na útočné polovině. Obléhání šestnáctky domácího celku ale zatím nedospělo až k zakončení.