1:3
konec (0:1, 1:2, 0:0)
08.12.2016, 17:30 • Hartwall Arena • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.5 5.0 5.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.5 - 5.0 - 5.1
Jokerit Helsinky – HC Slovan Bratislava
1:3
konec (0:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 29. Joensuu (Gymer, Niemi) – 18. Jeglič (Kundrátek), 27. Jeglič (Chipchura, Lušňák), 40. Lušňák (Chipchura)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jokerit Helsinky:
Zapolski (Helenius) – Jensen, Lauridsen, Lajunen (A), Jaakola, Rissanen, A. Kulda, Jalvanti – Jormakka, Regin (C), Joensuu (A) – Salminen, Hishon, Huhtala – Pihlström, Niemi, Gymer – Anttila, Mäki, Marjamäki.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Bratislava:
Pogge (Brust) – Kundrátek (A), Sersen (C), Švarný (A), Plastino, Bačík, Rosandić, Luža, Ďaloga – Cheechoo, Taffe, Kopecký – Jeglič, Chipchura, Lušňák – M. Hlinka, Halama, Petráš – Pätoprstý, Šiška, Vopelka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sidorenko, Sojn – Dědjulja, Goljak
Diváci: 8 689
1. třetina | ||||
09:14 | JOK | 2 | Anttila, sekání | |
SBA | 2 | Sersen, sekání | ||
17:02 | SBA | 0:1 | Jeglič (Kundrátek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:34 | SBA | 0:2 | Jeglič (Chipchura, Lušňák) | |
28:18 | JOK | 1:2 | Joensuu (Gymer, Niemi) | |
37:36 | JOK | 2 | Hishon, vysoká hůl | |
39:46 | SBA | 1:3 | Lušňák (Chipchura) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:31 | SBA | 2 | Bačík, nedovolené bránění | |
Konec |
Magnitogorsk – Vladivostok 15:00 5:3
Čeljabinsk – Chabarovsk 15:00 3:1
Ufa – Kunlun • po s.n. (0:1) 15:00 4:5
Čerepovec – Jaroslavl 17:00 3:2
N.Novgorod – Toljatti • po s.n. (1:0) 17:00 2:1
CSKA Moskva – Viťaz 17:30 5:2
Jokerit – HC Slovan 17:30 1:3
Petrohrad – Dynamo Moskva • po s.n. (2:1) 17:30 2:1
Soči – Kazaň 17:30 1:2
Spartak Moskva – Nižněkamsk 17:30 3:1
Riga – Záhřeb 18:30 0:4
Přerov – HK MD Šumperk 15:00 4:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:00 1:6
HC Plzeň – Letňany 15:00 5:1
Kladno – K. Vary 15:00 8:5
Vsetín – Warriors Brno 15:30 6:3
Kobra – PZ Kladno 16:00 1:4
Tábor – Slavia 16:30 3:12
Žďár n/S – Jihlava 16:30 1:2
Vítkovice – Zlín 16:45 0:5
Pardubice – Liberec 17:00 5:4
Ústí n/L – Chomutov 17:15 4:9
HC Litvínov – Sparta 17:30 4:10
Havířov – Třinec • po s.n. (0:2) 17:30 3:4
Kometa Brno – Mladá Boleslav • po prodl. 18:00 4:3
Poruba – Olomouc • po s.n. (1:0) 18:00 3:2
Lukáš Vopelka (SBA) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 9:55
Tomáš Kundrátek (SBA) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 22:41
59:38
59:25
59:05
58:28
58:10
58:00
56:56
56:19
55:09
54:10
53:06
52:29
51:30