KHL

Dinamo Riga – Medveščak Záhřeb

0:4

konec (0:1, 0:1, 0:2)

08.12.2016, 18:30 • Arena Riga • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej), Michal Janoštík

Tipsport: 2.3 3.9 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Jakub Sedláček (RIG) – 28 zákroků, 87,5% úspěšnost
Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:00
Tomáš Mertl (ZAG) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:57 (20:53:20)
Je to tak, utkání končí a Medveščak Záhřeb zcela zaslouženě vyhrává tento zápas. Dinamu se po celé utkání nepodařilo překonat skvělého MacIntyreho. Jeho zákroky sice nebyly nikterak složité, ale když přišly, tak byly jisté a bezchybné. Riga se tak nadále trápí, zato jejich chorvatský oponent sbírá další body a bojuje se Slovanem o lepší umístění.

59:32

Ti ušetřili několik vteřin v útočné třetině. Domácí dnes nejspíše vyjdou gólově na prázdno.

58:57

Redlihsova střela byla sražena do rohu, kde se k puku dostali hostující hráči.

58:13

Domácí se navíc dopustili zakázaného uvolnění.

58:07

Hostům se daří vyhodit, do čistého konta už dlouho nezbývá.

57:23

Riga je nastěhována v útočné třetině, ale obránci Záhřebu jí nedávají moc šancí.

56:49

Následný útok však zachytil Záhřeb, ale svůj průnik po pravé straně neproměnil.

56:19

Riga je s pukem za vlastní bránou a čeká na prostřídání útoků.

55:43

Na druhé straně se snažil přidat branku Smith, ale tentokrát Sedláček uspěl.

55:12

Tak přeci jen se domácí snaží alespoň o čestný gól, ale vypadá to, že hostující brankář spíše vychytá čisté konto.

54:20

Utkání už je rozhodnuté a oba celky k němu tak přistupují. Domácí tým inkasovaný gól definitivně položil.

53:16

53:16 Bobby BUTLER - 0:4

53:16

Medveščak právě vstřelil branku!
BOBBY BUTLER dostal nabito před modrou čárou a svým projektilem nedal přesunujícímu se brankáři žádnou šanci. Asistence: Mark Katic, Francis Paré.

52:41

Záhřebu se nepovedl přechod přes modrou, dopustil se ofsajdu.

52:16

Za sekání navíc půjde pykat Lipsbergs (RIG).

0:4

Branky a nahrávky: 5. Galiardi (Paré), 34. Lessio, 52. Paré (Bezina), 54. Butler (Katic, Paré)

Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Galvinš, Cibulskis, Mullen, Jerofejevs, J. Redlihs, Freibergs – Darzinš, Bičevskis, Indrašis – Shugg, Tim Sestito, M. Redlihs – Meija, Sčastlivyj, E. Kulda – Jelisejevs, Pavlovs, Lipsbergs.

Medveščak Záhřeb: MacIntyre (Garnett) – Morrisonn, Parlett, J. Krejčík, Bezina, T. Larkin, D. Smith – Butler, Paré, Galiardi – Katic, Mertl, Co. Genoway – Bolduc, A. Giroux, Lessio – Janković, Perkovich, Glumac.

04:25 ZAG 0:1 Galiardi (Paré)
06:14 RIG 2 Mullen, podražení
33:57 ZAG 0:2 Lessio
39:57 ZAG 2 Galiardi, vysoká hůl
51:40 ZAG 0:3 Paré (Bezina)
52:16 RIG 2 Lipsbergs, sekání