2:4

konec (0:2, 1:0, 1:2)

08.12.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 1.87 3.9 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dvě minuty před koncem byl tento zápas vyrovnaný, stav byl 2:2. V posledních 66 vteřinách se dokázali hostující hokejisté prosadit hned dvakrát. Nejprve po chybě domácích poslal Ottawu do vedení Chris Kelly. Náskok pak navýšil do prázdné branky Jean-Gabriel Pageau. San Jose tento zápas prohrálo 2:4. Naopak Ottawa vyhrála čtvrtý duel v řadě. (07:17:07)

Ottawa právě vstřelila branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje. Před celé kluziště se do prázdné branky trefuje JEAN-GABRIEL PAGEAU. Asistence: Zack Smith.

59:20

Domácí hrají bez brankáře.

58:54

58:54 Chris KELLY - 2:3

58:54

Domácí hokejisté zaváhali ve středním pásmu, do šance se dostal CHRIS KELLY. Svůj brejk zakončil střelou, která rychle vylétla z branky, nicméně je jasné, že kotouč přešel brankovou čáru. Asistence: Jean-Gabriel Pageau a Erik Karlsson.

58:31

Mnoho času už nezbývá ve třetí třetině.

58:02

57:46

Velmi dobře hrají domácí hokejisté oslabení, fanoušci mají důvod k radosti.

57:12

Chris Tierney to udělal výborně, obkroužil branku, jen to zakončení nebylo podle představ.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:33

Domácí hokejisté se ale brání dobře a nedávají soupeři prostor pro hru v útočném pásmu.

56:10

Ottawa má k dispozici přesilovou hru, v níž může rozhodnout o své výhře.

56:02

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Patrick Marleau – 2 min., nedovolené bránění).

55:30

Vhazovat se bude ve středním pásmu, necelých pět minut zbývá do konce třetí třetiny, stav zápasu je stále vyrovnaný.

54:59

Joe Thornton tečoval kotouč před brankou, gólman Mike Condon si dokázal poradit s přehledem.

2:4

Branky a nahrávky: 29. Couture (Pavelski, J. Thornton), 47. Burns (P. Martin) – 4. Mark Stone (Hoffman, E. Karlsson), 8. E. Karlsson, 59. Kelly (Pageau, E. Karlsson), 60. Pageau (Z. Smith)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Marleau, J. Thornton, Pavelski – M. Karlsson, Couture, J. Ward – Bødker, Tierney, Donskoi – Wingels, Haley, Labanc.

Ottawa Senators: Condon (Hammond) – Englund, E. Karlsson, Phaneuf, Ceci, Borowiecki, Ch. Wideman – Hoffman, Brassard, Mark Stone – Dzingel, Turris, B. Ryan – Z. Smith, Pageau, Pyatt – B. Robinson, Kelly, Neil.

Rozhodčí: Walsh, Hebert – Cameron, Heyer

Diváci: 17 349

03:09 SJS 2 Wingels, hákování
03:42 OTT 0:1 Mark Stone (Hoffman, E. Karlsson)
07:19 OTT 0:2 E. Karlsson
08:46 OTT 2 B. Robinson, držení protihráče