08.12.2016, 17:30 • CSKA Ice Palace • Martin Penker

Tipsport: 1.35 5.5 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:57:28)
Československá stopa

Jakub Jeřábek (CEC) 0 + 0, čas na ledě: 17:30
Roman Horák (CEC) 0 + 0, čas na ledě: 16:27
Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetiny jsme byli svědky hned tří branek, když v třiapadesáté minutě zvýšil na 4:1 Semjon Košelev a následně na 5:1 upravil v pětapadesáté minutě Maxim Mamin. Hosté ale vzápětí korigovali zásluhou Alexeje Kopejkina. V dnešním utkání byli jasně lepším týmem domácí a zaslouženě tak zvítězili 5:2!

Střely na branku: 49 – 15

59:35

Karnauchov se popral na útočné modré s Romanovem a rozhodčí tak oba posílá na trestnou lavici.

59:00

Poslední minutka třetí třetiny. Zápas se už pouze dohrává převážně ve středním pásmu. Domácí si tak po dnešní výhře 5:2 přípíší do tabulky důležité tři body.

58:19

Žarkov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho bekhendový pokus ale nenadělal Säterimu větší potíže. Ten kotouč vyrazil svým pravým betonem do rohu kluziště.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:16

Domácí drží kotouč na svých holích, ale dopředu už příliš nepospíchají.

56:44

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Fasthem.

56:08

Andronov vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus ale Säteri v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

55:38

Hra se momentálně pohybuje převážně v pásmu hostů.

54:55

54:55 Alexej KOPEJKIN - 5:2

54:55

Viťaz právě vstřelil branku!
Hosté vzápětí snižují na rozdíl tří branek. ALEXEJ KOPEJKIN v obležení tří protihráčů dokázal prostřelit Fastha střelou z pravého kruhu mezi betony. Asistence: Bude doplněno.

54:41

54:41 Maxim MAMIN - 5:1

54:41

CSKA právě vstřelilo branku!
A máme tu další gól v síti hostů! MAXIM MAMIN se dostal ke kotouči v mezikruží a Säteri proti jeho následné střele mířené k pravé tyči neměl šanci kotouč chytit. Asistence: Bude doplněno.

54:05

Žarkov střelou z vrcholu pravého kruhu branku soupeře neohrozil.

53:14

Hostům už pravděpodobně došli síly, neboť se po kluzišti jen plouží.

5:2

Branky a nahrávky: 9. K. Petrov (Panin), 19. Andronov (Děnisov, Scott), 40. Scott, 53. Košelev (Osnovin, Mamin), 55. Mamin – 36. A. Nikulin (Afinogenov), 55. Kopejkin

CSKA Moskva: Fasth (Filoněnko) – Děnisov, Ožiganov, Panin, Blažijevskij (C), Naumenkov, Ar. Sergejev, Pivcakin – Kugryšev (A), Al. Popov, K. Petrov – Košelev, Osnovin, Mamin – Andronov, V. Žarkov, Scott – Chlopotov, P. Karnauchov, D. Kvartalnov – Kuzmenko.

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – A. Semjonov (C), Golovkov, Jeřábek, Katičev, Gimajev, S. Romanov – A. Nikulin, Afinogenov (A), Makejev – Kopejkin (A), Kempe, M. Aaltonen – Soloduchin, Horák, Švec-Rogovoj – Al. Stěpanov, Vyglazov, Rubcov.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Sadovnikov, Sazonov

01:52 CEC 2 Horák, podražení
08:25 MOS 1:0 K. Petrov (Panin)
18:44 MOS 2:0 Andronov (Děnisov, Scott)
21:59 MOS 2 Děnisov, držení protihráče
26:20 MOS 2 Panin, nedovolené bránění