NHL

Nashville Predators – Colorado Avalanche

4:3

konec (2:1, 1:2, 1:0)

07.12.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.78 4.0 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:27

Velmi nešťastně teď Ryan Johansen (NSH) hokejkou po vhazování zasáhl tvář Duchena a Colorado bude hrát přesilovou hru.

51:55

Francois Beauchemin (COL) se až příliš horlivě snažil o zisk kotouče a výsledkem bylo pouze podražení Calleho Järnkröka.

50:05

Jeden z domácích se mohl dostat do šance, ale všemu předcházelo hákování Austina Watsona (NSH), který už proto sedí na lavici hanby.

39:17

Z tlaku domácí získávají hned dvojnásobonou přesilovou hru. Cody Goloubef (COL) totiž nejprve přidržel jednoho ze soupeřů a Francois Beauchemin (COL) so poté před brankovištěm dělal prostor pomocí krosčeku.

33:04

Hosté si zahrají druhou přesilovou hru zápasu. Za krosček je totiž penalizován Matt Irwin (NSH), jenž byl příliš důrazný v rohu vlastního pásma.

29:48

Tyson Barrie (COL) se za Varlamovem nešťastně natahoval po Arvidssonovi a nakonec si vykoledoval dvě trestné minuty za podražení.

22:38

Hosté díky výborné aktivitě získávají přesilovou hru. Za katr míří Yannick Weber (NSH), jenž se dopustil nedovoleného bránění.

14:22

Ryan Johansen sice neskóroval, ale získal pro Predátory aspoň přesilovou hru. Dvě trestné minuty totiž dostává Cody Goloubef (COL), jenž Johansena lehce zahákoval.

4:3

Branky a nahrávky: 11. Arvidsson, 19. Neal (C. Wilson), 26. P. K. Subban (Fiala, Ribeiro), 42. Josi (Johansen, Ribeiro) – 13. MacKinnon (R. Bourque), 24. Duchene (Rantanen, MacKinnon), 34. Duchene (Iginla, Barrie)

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Ekholm, P. K. Subban, Josi (A), Irwin, Y. Weber, Granberg – Arvidsson, Johansen, C. Smith – Forsberg, Ribeiro, Fiala – C. Wilson, Fisher (C), Neal (A) – F. Gaudreau, Järnkrok, Watson.

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Zadorov, Barrie, Gelinas, Wiercioch, Beauchemin (A), Goloubef – R. Bourque, MacKinnon (A), Comeau – Rantanen, J. Mitchell, Duchene (A) – Grigorenko, Söderberg, Iginla – McLeod, Colborne, Martinsen.

Rozhodčí: Garrett Rank, Francois St. Laurent – Matt MacPherson, Ryan Galloway

Diváci: 17 113

10:08 NSH 1:0 Arvidsson
12:08 COL 1:1 MacKinnon (R. Bourque)
14:22 COL 2 Goloubef, hákování
18:26 NSH 2:1 Neal (C. Wilson)