1. liga (SR)

HK Skalica – HK Gladiators Trnava

4:3

konec (2:2, 0:0, 2:1)

07.12.2016, 17:00 • HANT arena Skalica • 29. kolo • Info o změnách stavu (Roland Hric (@rolandhric)) sk

Tipsport: 1.38 6.0 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica napokon dokázala dať v tretej tretine dva góly, na ktoré dokázali hostia odpovedať minútu pred koncom, a tak si domáci pripísali tri body. (19:07:47)

58:58

Trnava dala gól!
Tak ešte pozor! ŠIMON BETÁK strieľa gól na 3:4 a posledná minúta bude ešte poriadne zaujímavá!
Asistencie: Nino Szalay, Pavol Poláček.

58:12

Skalica dala gól!
Je rozhodnuté, všetky tri body ostanú v Skalici! TOMÁŠ HLUCH dal gól v oslabení a potvrdil vedenie Skalice!
Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Ľubomír Škápik.

56:54

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kňazev – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

51:30

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Lukačovič – 2 min., hákovanie).

48:20

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Vereš – 2 min., napadnutie).

47:59

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Čunderlík – 2 min., krosček).

47:49

Valerij Kňazev vyrovnal svojím faulom počet hráčov na ľade.

46:17

Trnava sa bude musieť brániť, pretože na trestnej lavici sedí za krosček Šimon Beták.

43:31

Domáci v plnom počte.

41:31

Michal Romančík (Skalica) si za nedovolené bránenie odsedí dve trestné minúty.

40:31

Výborný vstup Skalice do zápasu! PATRIK JANÁČ dáva na 3:2 už po 31 sekundách hry!
Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Rastislav Vereš.

40:10

Začala sa tretia tretina zápasu medzi Skalicou a Trnavou. Pomer striel po 40 minútach bol 26:15 pre domácich.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine gól nepadol, a tak by mala rozuzlenie priniesť posledná dvadsaťminútovka, avšak pri vyrovnanom stave môže nasledovať predĺženie a aj nájazdy.