konec (4:1, 1:1, 0:0)

07.12.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 32. kolo • Tomáš Vlček

Tipsport: 1.7 4.5 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších onlajnů. (20:51:49)
Poslední třetina už branku nepřinesla. Havířov tak díky drtivému úvodu poráží Most 5:2 a získává důležité tři body. Svému soupeři odskakuje už na rozdíl 8 bodů. Nutno říct, že výhra AZetu je zasloužená, byť hosté nic nevzdali i v závěru byli nebezpeční.

Konec zápasu

59:25

Štumpf zavezl puk do hostujícího pásma, hosté se vzápětí osvobozují.

59:03

Po Hlinkově střele menší potyčka u hostující brány.

58:42

Vyloučení v týmu HC Most (Daniel Hora – 2 min., nedovolené bránění).

58:22

58:03

Běží poslední dvě minuty utkání.

57:04

Řehoř tečoval před Lacem nahození z pravé strany, branku minul o pár centimetrů.

56:28

Kotala vyhazuje..

56:22

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Martin Lenďák – 2 min., podražení).

56:10

AZ vytvořil teď ze středního pásma vytvořil nepropustnou zónu.

55:30

Hosté jsou v posledních minutách zápasu aktivnější, AZ se teď osvobodil jen díky icingu.

55:10

Vhazování ve středním pásmu.

54:47

54:35

Díky Kankovi se AZ osvobozuje ze sevření.

54:10

Havlíčkova střela z levého kruhu proletěla těsně nad brankou Laca.

53:50

Po přihrávce Hory, střílí nepřesně mimo branku Šefl.

53:30

Hosté vytvořili přesilovkový zámek.

5:2

Branky a nahrávky: 2. Hlinka (Petran), 4. Štumpf (TS), 8. Kanko (Maruna), 8. Kalus (Kotala, Haas), 22. Hlinka (Chroboček) – 6. Divíšek (K. Černý), 30. Smolka (Hora)

AZ Havířov: M. Laco (Matoušek) – Holomek, Petran (A), Lenďák, Chroboček, Staněk, D. Seman (C), Dudek – Kalus, Haas (A), Kotala – Gřeš, Hubáček, Štumpf – Maruna, Hlinka, Kanko – Pořízek, Anděl, Bednář.

HC Most: J. Hübl (Spěšný) – K. Černý, Rulík, Strejček, Šesták, Hora, Šefl – Kubinčák (A), Divíšek (C), Havlíček – Rod, Alinč, Smolka – Mical, Řehoř, R. Veselý – Dufek, Trübenekr.

Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš