1:2

konec (1:0, 0:1, 0:1)

07.12.2016, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.25 3.8 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (05:18:52)

Využití: 0:1
Flames se tedy ve třetí třetině podařilo otočit vývoj utkání na svou stranu, když se v přesilové hře prosadil Monahan, jenž tak rozhodl o tom, že Calgary porazilo Dallas 2:1.

59:37

Seguin orazítkoval tyč hostující klece!

59:12

Calgary se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

58:56

Spezza poslal puk přímo na Johnsona, který jej stihl ukrýt před dotírajícím Jamiem Bennem.

58:36

Lehtonen míří na svou střídačku!

58:23

Ritchie ještě nahazoval puk do útočného pásma před červenou čárou, takže je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.

57:47

Bennett se s pukem dostal až do útočného pásma, kde chtěl přihrát svému spoluhráči, jenže tento pas zastavila obrana Dallasu.

57:13

Flames nyní poslali puk přes celé kluziště, takže je hostům odpískáno zakázané uvolnění.

56:38

Frolík vyvezl puk až do útočného pásma Calgary, čímž tak získal nějaké vteřiny pro svůj tým.

56:13

Jeden z hráčů Calgary poslal puk na svou střídačku, a tak se bude znova vhazovat v obranné třetině Flames.

55:51

Kotouč skončil mimo hrací plochu, kam jej dostal Giordano i s pomocí mantinelu, takže se bude jen vhazovat v obranné třetině Calgary.

55:25

Ritchie vystřelil z pravé strany na Johnsona, který neměl puk pod kontrolou a Dallasu se následně podařilo dostat puk do brány Calgary, avšak dle rozhodčí ho tam natlačili společně i s Johnsonem.

55:16

Eakinovu střelu z pravého kruhu Johnson bez potíží kryje a po jeho dalším zákroku nás čeká zřejmě poslední reklamní pauza utkání.

55:06

Chiasson následně zavezl puk až do útočného pásma, aby hokejisté Calgary mohli odejít vystřídat.

1:2

Branky a nahrávky: 14. McKenzie – 33. J. Gaudreau (Chiasson, Monahan), 50. Monahan (J. Gaudreau)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Honka, Hamhuis, Jo. Benn, Johns – Ja. Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, Spezza (A) – Korpikoski, Eakin, B. Ritchie – McKenzie, D. Shore, Cracknell.

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – J. Gaudreau, S. Bennett, Chiasson – Versteeg, Monahan, Brouwer – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Hathaway.

Rozhodčí: Morton, Luxmore – Murchison, Murray

13:15 DAL 1:0 McKenzie
24:57 DAL 2 Faksa, hákování
25:51 CGY 2 Brouwer
29:59 CGY 2 Engelland, krosček
32:18 CGY 1:1 J. Gaudreau (Chiasson, Monahan)