1. liga (SR)

HK Skalica – HK DUKLA Ingema Michalovce

2:3

po s.n. (1:3) (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

09.11.2016, 17:00 • HANT Aréna, Skalica • 21. kolo • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Tipsport: 2.46 4.6 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skaličania dokázali Michalovciam vziať aspoň bod. O výhre hostí rozhodli až nájazdy. Ďakujeme za pozornosť. (19:33:08)

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Michalovce.
Autorom víťazného gólu je GLEB LUČNIKOV.

Samostatné nájazdy začínajú.
Ani v predĺžení sa nerozhodlo a tak uvidíme nájazdy.
Strely na bránu v predĺžení 6:2, celkovo 42:38.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Domáci v tretej tretine vyrovnali a keďže sme ďalší gól nevideli, bude sa predlžovať.
Strely na bránu v tretej tretine 9:12, priebežne 36:36.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

53:51

Skalica v plnom počte.

51:51

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Grman – 2 min., podrazenie).

50:33

Skaličania nevyužili výhodu.

48:33

Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Banovský – 2 min., krosček).
Dnešné stretnutie sleduje 538 divákov.

44:22

Skalica dala gól!
Domácim sa podarilo vyrovnať a zápas je tak opäť otvorený! Gól strelil ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.
Asistencia: Ľubomír Škápik.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Strely na bránu v druhej tretine 12:10, priebežne 27:24.
Banovský v druhej tretine zvrátil gólom stav stretnutia a Michalovce po druhej časti hry vedú 2:1.