4:2

po prodl. (2:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

09.11.2016, 19:45 • Kunsteisbahn im Chreis • 1/16 finále • Petr Sumbal

Tipsport: 1.7 5.0 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi velmi napínavé utkání, které muselo rozhodnout až prodloužení. To ale netrvalo dlouho, protože už po minutě a sedmi sekundách propálil dnes vynikajícího Merzlikinse Roman Wick. Lions tak poráží Lugano 5:3 a po zásluze si zahrají čtvrtfinále proti švédskému Vaxjo. (22:17:42)

61:07

61:07 WICK - 4:2

61:07

Lions právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Čtvrtfinále bude čekat Lions Zurych. Muž s dresem nejlepšího střelce týmu, ROMAN WICK rozhoduje utkání tvrdou střelou z první. Asistence: Severin Blindenbacher.

60:51

Blindenbachr přihrál Rundbladovi, ten ale neměl seřízená mířidla.

60:01

Protože Lions po šedesáti minutách vedou 3:2 a stejným výsledkem skončilo první utkání tohoto dvojzápasu, ale ve prospěch Lugana, uvidíme desetiminutové prodloužení. Teď je na řadě rychlá tříminutová pauza.

60:00

59:45

A Blindenbacher je nadále aktivní, ale i přes jeho snahu nás prodloužení asi nemine.

59:30

Lions už najíždějí do pásma a ihned pálil Blindenbacher.

59:16

Domácí si vzali time out.

59:16

Tony Martensson hodně zavaří svému týmu, je vyloučen za hákování.

59:15

Roman Wick si hodně dlouho rozmýšlel střelu, až byl nakonec se svou pozicí spokojený a vypálil. Merzlikins byl ale opět na místě.

58:43

Domácí mají výhodu a uvidíme ještě jednu přesilovku, pokud Lions nedají gól.

57:05

Buergler se dostal po chybě Sjegrena ke kotouči, ale obrana si jej pohlídala, a tak domácí mohli jít s pukem dopředu.

56:35

Pomalu se blíží konec třetí třetiny a vypadá to, že nás čeká prodloužení.

56:11

Rychlou střelu po buly ukázal Alessio Bertaggia, ale Flueler ji viděl a také vytěstnil.

56:02

Do dobré pozice se dosal Roman Wick, ale vystřelil jen do dobře povyjetého Merzlikinse.

4:2

Branky a nahrávky: 15. Schappi (Trachsler), 16. Blidnenbacher (Sjogren), 30. Thoresen (Shannon, Blindenbacher), 62. Wick (Blindenbacher) – 6. Reuille (Gardner), 37. Klasen (Martensson.)

ZSC Lions: Flueler (Schlegel) – Siegenthaler, Blindenbacher, Rundblad, Geering, Marti, Seger, Schappi, Guerra – Thoresen, Wick, Shannon – Kenins, Herzog, Sjorgren – Baltisberger, Cunti, Nilsson – Peston, Kunzle, Trachsler.

HC Lugano: Merzlikins (Manzato) – Morini, Ronchetti, Soondell, Vauclair, Santori, Hirschi, Morini, Ronchetti – Klasen, Zackrisson, Martensson – Brunner, Burgler, Hofmann – Walker, Lampierre, Bertagiga – Gardner, Sannitz, Reuille

Rozhodčí: Sidorenko, Piechaczek – Borga, Fluri

První zápas: Lugano - Zürich 3:2

05:39 LUG 0:1 Reuille (Gardner)
10:57 ZSC 2 Thoresen, sekání
14:58 ZSC 1:1 Schappi (Trachsler)
15:15 ZSC 2:1 Blidnenbacher (Sjogren)