4:1

konec (2:1, 1:0, 1:0)

09.11.2016, 18:00 • 17. kolo • Michal Knápek

Tipsport: 1.7 4.7 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tady konec utkání, kde tři body zůstavají doma. Řekl bych, že zlomový okamžik nastal, hned na začátku utkání. Nový Jičín vyloženě vlítnul na VSK Techniku Brno, z čehož těžil. Brno sice mělo pár dobrých příležitostí, jak skóre vyrovnat, bohužel se jim to nepodařilo. Druhá třetina také Brňanům moc nepřidala, když se trefil z trestného střílení Sonnek. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:15:37)

59:49

Bohužel, tentokrát to nevýjde. Christov sice volil dobrý, klidný nájezd. Novák ale jeho úmysly perfektně přečetl a Nový Jičín další gól nepřidá.

59:49

Nařízeno trestné střílení, Christov!

59:25

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Autorem branky je SLOVÁK II. Tak a je to definitivní! Gebauer Robin, přihrál Slovákovi Jířímu II, který trefuje prázdnou bránu!

59:00

Technika Brno, se usazuje v útočném pásmu, zkouší pálit ze všech pozic, vytoužený gól ale zatím nepadl.

58:15

Puk jen těsně míjí bránu, hostujícího celku. Následně pískáno zakázané uvolnění, Nového Jičína.

57:50

Zakázané uvolnění Brna, Novák se vrací zpět, hájit svou bránu.

57:03

VSK Technika Brno, to zkouší v šesti !

57:03

Oddechový čas, pro VSK Techniku Brno.

57:03

A VSK Technika Brno, je opět v útočné třetině. Gól snad tlačí i očima, Slovák ale nic zadarmo nedá.

56:50

Hra vysokou holí, vhazování ve středním pásmu. Technika vykázána z útočné třetiny.

56:39

Zakázané uvolnění, Nového Jičína.

55:30

Technika se teď usadila v pásmu, zkouší něco vymyslet, spíše ale veškeré pokusy skončí zblokováním střel anebo na hrudi Slováka.

53:54

Hosté se snaží vymyslet ještě nějakou akci. To se jim do jisté míry i daří, Nový Jičín je ale teď na pozoru a snaží se tyto akce likvidovat, jen jako může.

53:41

Vhazování před Slovákem.

53:00

Ivo Kocián, dostal přesný pas na hůl, kde mohl skórovat! Bohužel, nezpracoval podle představ a utkání je tak stále 3:1.

52:00

Domácí se snaží spíše o defenzivní hru, což je logické. Teď se ale osvobozují, jen za cenu zakázaného uvolnění, nemohou tedy střídat.

51:13

4:1

Branky a nahrávky: 1. Gebauer (Uhlár, Vašut), 7. Sonnek (Gebauer, Christov), 34. Sonnek (TS), 60. Slovák (Gebauer) – 12. Boček (Kaluža)

HK Nový Jičín: Slovák (Kohn), Stránský, Bartko, Hruška, Vašut, Dresler, Metelka, Cabák, Slovák, Christov, Málek, Chvostek, Kocián, Sonnek, Palacký, Novotný, Uhlár

HC Technika Brno: Novák (Slavíček), Švejda, Kaluža, Cívka, Štancl, Šidák, Vlček, Fišera, Benýšek, Brzobohatý, Bustin, Stehlík, Medek, Nováček, Boček, Čtvrtníček, Brzobohatý, Florek, Grünwald, Švaňhal

00:37 NJI 1:0 Gebauer (Uhlár, Vašut)
06:08 NJI 2:0 Sonnek (Gebauer, Christov)
10:35 TEC 2 Cívka, podražení
11:55 TEC 2:1 Boček (Kaluža)
17:02 NJI 2 Christov, sekání
18:43 TEC 2 Fišera, nedovolené bránění