2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC RT TORAX Poruba 2011

2:3

konec (1:0, 0:1, 1:2)

09.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 17. kolo • Ivan Hochman

Tipsport: 3.22 4.7 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to tedy vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek středečního večera. Na počtenou! (20:13:56)
Třetí třetina byla na branky nejbohatší. Šťastnější z ledu odchází hosté, kterým se podařilo vstřelit o jeden gól více a v tomto vyrovnaném utkání berou nakonec tři body. O vítěznou trefu se postaral v osmapadesáté minutě Petr Seidler.

59:37

Oddechový čas pro domácí.

59:35

Z předbrankového prostoru pálil Peš, tento pokus si Kubáň pohlídal.

58:48

Domácí hrají v šesti, Ondřej Haloda je na střídačce!

57:02

Poruba právě vstřelila branku!
Přihrávku zpoza brány Haloda zkusil protečovat středem hřiště, tam ale stál připravený PETR SEIDLER, který nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Josef Tichý, David Ballner

56:12

Marek Sedlář si řekl o přihrávku mezi kruhy, kterou také dostal, ale Peš se k němu stáhl v čas a porubský hráč nakonec ani nevystřelil.

54:46

Poruba dlouho váhala s rozehrávkou a nakonec ještě ostravští beci rozehráli nepřesně, unavená hostující pětka musí ještě zůstat na ledě, jelikož se píská icing.

53:41

Loginovskij ještě vylepšoval pozici pro Peše. Jeho střelu Kubáň vyrazil za bránu, odtud přišla přihrávka mezi kruhy, ale Jurča místo střely promáchl!

52:00

Sedlářův samostatný průnik zastavil Miklík. Klouzající puk raději Ondřej Haloda přikryl lapačkou, vhazuje se v obranné třetině domácích.

50:48

Drtiči právě vstřelili branku!
Po dlouhotrvajícím tlaku v útočném pásmu se Drtiči nakonec prosazují! Důrazem na předbrankovém prostoru se prosadil DANIEL VANĚK a vyrovnává na 2:2. Asistence: Dominik Matula, Michal Kuba.

49:21

Kubáň podržel svůj tým! Postupně zlikvidoval střely Miklíka, Jurči a Peše. Poté se strhla potyčka před brankovištěm, ale vše se obejde bez vyloučení.

48:47

Dodatečně se vylučuje. Hlavní arbitr po konzultaci s kolegy ukládá čtyřminutový trest Jánu Puškárovi (POR) za vysokou hůl.

47:47

Ballnerův pokus z levého kruhu končí v Halodově náruči.

46:58

Domácí hráči měli více ze hry, ale nepodařilo se jim přetavit tlak v gól a v tomhle případě platí nedáš – dostaneš. Na druhé straně smolně srazil puk jeden z domácích obránců do vlastní sítě po střele ONDŘEJE SLOVÁČKA. Bez asistence.

45:11

Přečíslení dva na jednoho řešil Matula střelou, Kubáň kontroluje celou situaci s klidnou hlavou.

44:26

Závar před hostující brankou zajistila první hodonínská lajna. Největší šanci měl asi Jakub Kadlec, jemuž střílenou přihrávkou mířil do hole Loginovskij.

43:46

Rozehrávky obou týmů jsou plné nepřesností, na obou stranách se pískalo zakázané uvolnení. Hra se začíná kouskovat.

2:3

Branky a nahrávky: 15. Jurča (Peš, Kadlec), 51. Vaněk D. (Matula, Kuba) – 31. Kafka (Zachar), 47. Slováček, 58. Seidler (Tichý, Ballner)

SHK Drtiči Hodonín: Haloda O. (Zollpriester) – Potechin, Miklík, Pokorný, Polesný, Haloda M., Loginovskij, Kužílek – Jurča, Peš (C), Kadlec – Vrána, Vaněk, Matula – Hložánek, Charvát, Kuba – Račický, Černohous, Hajný – Tomi Trenér: Stanislav Beťko

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Čech) – Slavík, Puškár, Flašar, Tichý, Puzič, Smrčka, Bail, Adamík – Ballner, Kafka, Piecha – Kuťák, Vaněk, Tomčák – Sedlář, Němec, Seidler – Slováček, Zachar (C), Orság Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Honza – Linhart, Kleprlík