Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

04.11.2016, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 19. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

55:37

Po 80 vteřinách přesilovka hostí končí, jelikož je vyloučen útočník Michal Koňařík za vysokou hůl.

Na vyloučení: 5-5.

54:17

Páté vyloučení na jihlavské straně. Dvě minuty za podražení dostává obránce Oliver Havelka.

Na vyloučení: 5-4.

52:36

Dukla právě vstřelila branku!
Krátce po návratu Lukáše Mareše z trestné lavice se prosazuje Jihlava potřetí, když jubilejní desátý gól v sezoně dává DOMINIK ADAM. Zakončil navlas stejně jako při své první brance v deváté vteřině hry, a to blafákem do bekhendu. Asistence: Tomáš Vala.

50:11

Vteřinu před návratem vyloučeného Ondřeje Kollára jde ven obránce Lukáš Mareš za podražení.

Na vyloučení: 4-4.

48:12

Jihlava bude mít možnost v přesilovce navýšit své vedení. Dvě minuty za faul kolenem dostává Ondřej Kollár.

Na vyloučení: 3-4.

31:44

Navíc si nyní zahrají domácí přesilovou hru po tom, co Ondřej Kolár zahákoval soupeře.

Na vyloučení: 3-3.

26:54

Minutu po konci svého oslabení se Jihlava prosazuje podruhé. Filip nahrál volnému MATĚJI VÁLOVI mezi kruhy a ten se trefuje nekompromisně nad vyrážečku gólmana. Asistence: Jakub Filip, Jiří Slabý.

23:52

Třetí vyloučení Dukly v tomto utkání. Za podražení usedá na trestnou lavici útočník, který jinak hraje za mladší dorost – Vítězslav Brož.

Na vyloučení: 3-2.

23:00

Trestné střílení nebylo proměněno. Jiří Slabý sice překonal Sachra, ale jeho střela se zastavila o tyčku.

23:00

Bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Dukly Jihlava. Petr Kuboš zastavil sekáním pronikajícího Jiřího Slabého a jihlavský útočník tak bude mít šanci ještě jednou.

15:21

Jihlava bude hrát téměř až do konce první třetiny v přesilovce, pokud se tedy ve čtyřech minutách neprosadí a dva dvouminutové tresty Jana Mara, nejprve za krosček a poté za faul kolenem, nevyužije.

Na vyloučení: 2-2.

11:29

Další hráč, který včera v Olomouci nastoupil za juniorku Dukly, Lukáš Jindra, jde ven na dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 2-0.

09:00

První přesilovou hru v utkání si zahrají hosté, jelikož kapitán Dukly Slavomír Kadleček, jenž dal včera premiérový gól za jihlavské juniory, dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 1-0.

00:09

Lepší úvod si snad domácí ani nemohli přát. Již po devíti vteřinách od úvodního buly se prosazuje DOMINIK ADAM a dává tak svůj devátý gól v sezoně. Po přihrávce Vrátného si v úniku najel před gólmana Sachra a překonal je blafákem do bekhendu. Asistence: Josef Vrátný.