04.11.2016, 00:10 • Madison Square Garden, New York • Radomír Fukala

Tipsport: 2.0 3.84 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na shledanou. (02:55:58)

Andrej Sekera (EDM) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:32
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kevin Hayes (NYR) 1+2
2. Michael Grabner (NYR) 1+1
3. J.T.Miller (NYR) 1+1
Právě skončilo utkání mezi New Yorkem Rangers a Edmontonem Oilers. Po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné 2:2 a šlo se do závěrečné části. Tam šli znovu do vedení hosté, když se těsně po vypršení přesilové hry prosadil Adam Larsson. O pár okamžiků později ji bylo vyrovnáno. Jesper Fast totiž šikovně tečoval střelu Pirriho. Když už to vypadalo na prodloužení, tak si v 59. minutě vzal slovo Rick Nash, který z předbrankového prostoru svou dorážkou strhl poprvé v zápase misky vah na stranu Rangers. Hosté to posléze zkoušeli bez brankáře, ale jejich risk záhy potrestal J.T.Miller, jenž z vlastního pásma trefil prázdnou bránu Edmontonu a rozhodl tak o výhře svého týmu v poměru 5:3.

59:42

Pitlick si ještě připisuje jednu střelu do zápasových statistik a utkání pomalu končí.

59:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí části a nejspíš i celého utkání.

58:56

58:56 J. T. Miller - 5:3

58:56

Rangers právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto! Pár okamžiků po brance Ricka Nashe se New York prosazuje znovu. J.T.MILLER totiž z vlastní třetiny o mantinel trefuje prázdnou klec Edmontonu a definitivně pečetí vítězství svého týmu. Asistence: Nick Holden, Kevin Hayes.

58:49

Talbot je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti lidech v poli.

58:39

58:39 Rick NASH - 4:3

58:39

New York se ujímá poprvé v zápase vedení a je velmi blízko vítězství. Skvělou práci odvedl v rohu Zuccarello, který vybojoval kotouč. Ten se poté dostal na modrou, odkud vypálil Holden, jehož projektil Talbot vyrazil a odražený puk si našel RICK NASH, jenž jej dopravil do sítě. Asistence: Nick Holden, Derek Stepan.

57:17

Postavení mimo hru na straně Edmontonu. Vhazování ve středním pásmu.

56:46

Sekera dostal puk do jízdy, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

55:40

McDavidova střela minula bránu Rangers. Lundqvist se za ní jen ohlédl.

55:19

Talbot ladně máchl lapačkou, čímž zneškodnil střelu Grabnera. Po reklamní pauze se bude vhazovat v útočném pásmu New Yorku.

54:21

5:3

Branky a nahrávky: 9. K. Hayes (Grabner, Skjei), 36. Grabner (J. T. Miller, K. Hayes), 50. Fast (Pirri, Skjei), 59. Rick Nash (Holden, Stepan), 59. J. T. Miller (Holden, K. Hayes) – 7. Nugent-Hopkins (McDavid, Eberle), 31. Maroon (Puljujärvi), 49. A. Larsson (Sekera, Letestu)

New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh (C), Holden, M. Staal, Klein, Skjei – Zuccarello, Zibanejad, Kreider – Rick Nash, Stepan, Vesey – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Pirri, Bučněvič.

Edmonton Oilers: Talbot – Klefbom, A. Larsson, Russell, Sekera, Benning, Nurse – Eberle, McDavid (C), Lucic – Puljujärvi, Draisaitl, Maroon – Kassian, Nugent-Hopkins, Pouliot – Pitlick, Letestu, Lander.

Rozhodčí: Kozari, Rank – Murray, Murphy

Diváci: 18 006

00:39 EDM 2 A. Larsson, vysoká hůl
04:01 NYR 2+2 Fast, vysoká hůl+vysoká hůl
06:36 EDM 0:1 Nugent-Hopkins (McDavid, Eberle)
08:34 NYR 1:1 K. Hayes (Grabner, Skjei)