04.11.2016, 00:40 • BB&T Center, Sunrise • David Panuška

Tipsport: 2.1 3.7 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní duel vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou. (03:29:08)

Jaromír Jágr (FLA) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:54
Pavel Zacha (NJD) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:19
1. Vincent Trocheck (FLA) 2+0
2. Aaron Ekblad (FLA) 1+0
3. Damon Severson (NJD) 0+2
Utkání je u konce! Florida v tomto strhujícím utkání zvítězila v prodloužení a bere tak bod navíc.

První třetina skončila za stavu 1:0 pro Floridu, která se prosadila ve své první přesilové hře. Aaron Ekblad těžil z dobré přihrávky od Keitha Yandla a své přesné rány.

Domácí celek se ve druhé třetině prosadil v další přesilové hře prosadil a díky Denisu Malginovi vedl již o dvě branky. V závěru třetiny využili výhodu i Devils, Travis Zajac trefil odkrytou branku.

Florida se ve třetí třetině sice díky Vincentu Trocheckovi dostala do vedení o dvě branky, ale hostům se díky P.A. Parenteauovi a Pavlu Zachovi povedlo vyrovnat. Čekalo nás prodloužení, které svou brankou rozhodl v poslední minutě Vincent Trocheck.

Střely na branku: 31:34

64:17

64:17 Vincent TROCHECK - 4:3

64:17

Florida právě vstřelila branku!
Michael Cammalleri se natlačil do brankoviště, kde ovšem puk ztratil, a tak přišel trest! VINCENT TROCHECK se po pravé straně dostal do zakončení, které sice na první pokus neproměnil, ale následná dorážka v brance již skončila! Bez asistence.

63:29

Schneider nyní vyrazil střelu z mezikruží. K dorážce se dostával Sceviour, který ale bekhendem zamířil mimo branku.

62:27

Domácí celek se pokouší dostat do nějakého tlaku v útočném pásmu, ale to se mu zatím nedaří. Uvidíme, co nám přinesou další momenty.

61:27

Do útoku se dostali také domácí. Keith Yandle zakončoval z levého kruhu, odkud se mu ale branku Schneidera trefit nepovedlo.

60:38

Taylor Hall se prodral ještě do větší šance, ale v samostatném úniku Jamese Reimera střelou mezi betony nepřekonal!

60:21

Do první střelecké pozice se dostal Taylor Hall, kterému se ovšem nepovedlo Jamese Reimera překonat. Pozorně zakročil domácí brankář.

60:01

Třetí třetina je u konce! Domácí celek se sice díky Vincentu Trocheckovi dostal do vedení o dvě branky, ale hostům se díky P.A. Parenteauovi a Pavlu Zachovi povedlo vyrovnat. Čeká nás tedy prodloužení!

Střely na branku: 28:33

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:09

Zajímavě to ovšem zkusil aktivní Vincent Trocheck, kterému se ale nyní Schneidera překonat nepovedlo. Hostující brankář předvedl další výborný zákrok.

58:40

Florida nyní kotouč vyhodila jen mimo své obranné pásmo až k brance Schneidera. Tam se kotouče ujímají hokejisté New Jersey.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Ekblad (Yandle, Marchessault), 27. Malgin (Demers, Sceviour), 45. Trocheck (Jágr, Pysyk), 65. Trocheck – 39. Zajac (Palmieri, Severson), 45. Parenteau (J. Moore, Lappin), 57. Zacha (B. Bennett, Severson)

Florida Panthers: Reimer – Ekblad, Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – Sceviour, Trocheck, R. Smith – Rau, Malgin, McCann – Harper, MacKenzie (C), McKegg.

New Jersey Devils: Cory Schneider – Severson, A. Greene (C), Lovejoy, Auvitu, Quincey, J. Moore – Cammalleri, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Parenteau – Smith-Pelly, Zacha, B. Bennett – Lappin, Fiddler, Kalinin.

Rozhodčí: Skilliter, Watson – Amell, Alphonso

Diváci: 11 597

03:06 FLA 2 Reimer, vysoká hůl
11:37 NJD 2 Palmieri, hrubost
12:58 FLA 1:0 Ekblad (Yandle, Marchessault)
16:22 NJD 2 Lovejoy, podražení