4:3

po s.n. (1:0) (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)

22.10.2016, 17:30 • Zimní stadion Písek • 9. kolo • Petr Eliáš (@eli_petr)

Tipsport: 2.1 4.4 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! V Písku jsme viděli strhují hokej se vším všudy. Hvězdami zápasu se stali třígólový Jan Sýbek a také mladíček Luboš Kadlce v brance Písku, který vynuloval všechny střelce Brodu v nájezdech. (20:00:31)

V samostatných nájezdech zvítězil tým IHC Písek.

61:31

Kadlec si na přední tyči pohlídal Valovu rychlou střelu.

59:58

Závar před brankou Brodu. Novák drží vyrovnaný stav.

55:46

Konec základní hrací doby je hodně nervózní, nikdo nechce udělat chybu.

53:18

Pro postavení hostujícího hráče vykazuje sudí hru do středního pásma.

52:09

52:00

Brod se osvobozuje.

50:50

Novák výtečně lapil Sýbkovu střelu z mezikruží.

50:29

50:09

Vala (HBR) – hákování.

49:41

Přidal se pral na brankovišti, ale k nebezpečné dorážce se nedostal.

48:29

Hřebíček (PIS) vyloučen za hrubost.

47:07

Voříšek našel svým pokusem jen Kadlecovu výstroj.

44:58

Hosté nabízejí Písku dvojnásobnou přesilovku. Chlubna (HBR) – vysoká hůl.

43:32

Kulhánek (HBR) – vysoká hůl.

43:14

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Produktivní LUKÁŠ ENDÁL si věděl rady s přihrávkou před branku a obratně dopravil puk za Kadlecova záda. Asistence: Miroslav Třetina.

42:54

Sýbek se marně natahoval po dlouhé přihrávce před Novákovu klec. Puk pak vyletěl na střídačku hostů.

41:38

Icing Brodu.

40:32

Endál se tlačil před branku, ale nedostal se k pořádnému zakončení.

40:01

Druhá třetina patřila útočníkovi Písku Janu Sýbkovi. Písecký tahoun nejprve udeřil v oslabení, kdy využil zmatky hostů na útočné modré čáře a po samostatném úniku pověsil kotouč do levé šibenice. Stejný hráč úřadoval těsně před koncem druhého dějství. Domácí ustáli obrovský tlak Brodu a Sýbek šest vteřin před koncem z otočky vystřelil svému týmu vedení.

40:00

39:54

Písek právě vstřelil branku!
Písečtí diváci málem prodělali infarkt. Nejprve visel gól ve vzduchu po neuvěřitelném tlaku hostů, pak se Písek vymanil z defenzivy a udeřil. JAN SÝBEK z pravého kruhu v posledních vteřinách vyslal z otočky střelu na Nováka, který ji k překvapení všech propustil za svá záda. Asistence: Filip Vlček.

39:11

Neuvěřitelná. Písecká pětka byla snad tři minuty zavřená v pásmu.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

37:14

36:22

Písečtí se podruhé osvobozují dlouhým vyhozením.

35:14

Slavík (PIS) vyfasoval 2 minuty za úder do hlavy. Navrch si za řeči vysloužil osobní trest deset minut.

34:46

Kulhánkova střela od modré končí v Kadlecově lapačce.

34:40

Icing Písku.

33:03

Po delší době přerušená hra. Novák chytá sraženou střelu Martina Koupala.

30:48

Kuchta zkoušel od střídačky nahodit na Kadlece, ale kotouč po teči domácí obrany zamířil jen od ochranné sítě.

29:49

Šance i na druhé straně. Skóre se však nemění.

29:31

Pašek po brejku z levé strany orazítkoval horní tyč!

29:06

Kadlec za pomoci obrany na brankové čáře zastavil puk po ataku Kozlíka.

28:35

Oba týmy teď spíš bojují s přesnou rozehrávkou ve středním pásmu.

25:58

25:44

Kadlec chytá Přidalovu střelu z pravého kruhu.

25:27

JAN SÝBEK využil zmatky v rozehrávce Brodu, ujel do úniku a pověsil puk do levé šibenice.

24:22

Písek se osvobozuje...

23:58

Červinský (PIS) – podražení.

23:44

Tlak Bruslařů žádnou šanci nepřinesl. Kadlec raději přikrývá puk pod lapačku a uklidňuje situaci.

22:54

22:33

Hřebíčkovo nahození končí v Novákově lapačce.

21:33

Dlouhá kombinace Písku je u konce. Brod vyhazuje.

20:40

Vlčkova střela byla sražena do ochranné sítě.

20:20

Dlouhé nahození končí až u Kadlece.

20:01

Domácí budou hrát ve druhé třetině početní výhodu dlouhou 2:54.
V první třetině byli šťastnější hosté z Vysočiny. Do vedení dostal Bruslaře po půlminutě hry Miroslav Třetina, na jehož trefu dokázali domácí rychle odpovědět. Vzápětí totiž pohotovou tečí srovnal Václav Pašek. Havlíčkobrodští hokejisté odskočili do těsného vedení opět ve 12. minutě, když Patrik Přidal využil dvojnásobnou početní výhodu. Šance byly v první třetině k vidění na obou stranách kluziště

20:00

19:02

19:00

Poslední minuta.

18:54

Kapitán Procházka se svíjí na ledě po nebezpečné hře vysokou holí. Navrátil (HBR) – nebezpečná hra vysokou holí.

17:40

Kotouč je až u branky hostů.

17:17

Kadlec lapačkou chytá Ludvíkovu střelu z mezikruží.

17:02

Slavík (PIS) – 2 minuty za hákování.

16:47

Sýbkova střela zápěstím z kruhu byla sražena do ochranné sítě.

16:23

Zakázané uvolnění Brodu.

16:02

Písečtí v mírném tlaku, který však hosté zvládají.

14:16

Třetina s Přidalem teď nevyřešili dobře nadějné přečíslení dvou na jednoho.

13:36

13:26

Kadlec byl po akci Brodu zavalen v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

11:57

Třetina našel před brankou volného PATRIKA PŘIDALA, který neměl problém zasunout puk do poloprázdné branky. Asistence. Miroslav Třetina, Lukáš Endál.

11:33

Šuhaj (PIS) – podražení.

10:52

Třetina zblízka trefil jen Kadlecův beton.

10:38

Domácí vyhazují.

10:05

Procházka (PIS) – napadení.

09:41

Šuhaj to zkoušel bekhendem, ale na Nováka si nepřišel.

08:43

Sledujeme trochu neurovnanou pasáž hry bez větších šancí.

05:12

Duben (HBR) podrazil Vlčka. Hosté budou hrát 21 vteřin ve třech.

04:15

Hosté se dobře brání a vyhazují až ke Kadlecovi.

03:33

Lacina (HBR) – hákování.

00:59

Písek rychle odpovídá. VÁCLAV PAŠEK šikovně tečoval nahození Josefa Urbance a srovnává na 1:1.

00:33

MIROSLAV TŘETINA pohotově zakončil po přihrávce Lukáše Endála a posílá Bruslaře do vedení.

00:24

Lukáš Endál prověřil pozornost brankáře Kadlece.

00:01

IHC Písek: Kadlec – Procházka, Hřebíček, Hanus, Pavlíček, Červinský, Pokorný, Koutenský – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod

BK Havlíčkův Brod: Novák – Semrád M., Semrád T., Duben, Vala, Mendl, Lacina, Kulhánek – Přidal, Třetina, Endál, Kuchta, Kozlík, Beneš, Navrátil, Voříšek, Michálek, Chlubna, Ludvík

Rozhodčí: Škrobák – Svoboda, Horažďovský.

Sezónním plánům se v Brodě přizpůsobili nejlépe jak mohli a tým vhodně doplnili. Barvy Havlíčkova Brodu od letošní sezóny nosí Písku dobře známý Michael Panec, který se v brankovišti pravidelně střídá s Čeňkem Novákem. Útočnou sílu navýšil příchod Luboše Voříška z Jindřichova Hradce. Tradičně největší zbraní mužstva je duo Endál – Třetina, které také letos dobře funguje jako stroj na body. Po osmi odehraných zápasech je Havlíčkův Brod prozatimně třetí s rozdílem dvou bodů na čelo tabulky. Překvapivá byla především venkovní ztráta bodů s trápícím se Žďárem (4:2) a tým v základní hrací době podlehl také v úvodu sezóny Kolínu.

Hosté z Havlíčkova Brodu míří podle slov svého trenéra do Písku rozhodně s pokorou. „Druhá liga je letos vyrovnaná. Na konci tabulky mají odstup David Servis s Vajgarem, ale jinak může každý porazit každého,“ uvědomuje si Totter, jak je třetí nejvyšší soutěž nevyzpytatelná.

Písečtí hokejisté rozjeli aktuální ročník slušně. V posledním zápase je však přibrzdil rival z Tábora, i když úplně špatný dojem hokejisté Písku u Jordánu nezanechali. Kouč Karel Slabý před zápasem z Havlíčkovým Brodem sčítá ztráty v sestavě, ale věří, že sobotní utkání nabídne pohledný hokej. „Bude to vyrovnaný hokej. Musíme si dát pozor na jejich první lajnu, která se prosazuje v každém zápase,“ ví šéf písecké střídačky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Pašek (Urbanec, Šuhaj), 26. Sýbek (Slavík), 40. Sýbek (Vlček), rozh. náj. Sýbek – 1. Třetina (Endál, Přidal), 12. Přidal (Třetina, Endál), 44. Endál (Třetina, T. Semrád)

1:0   Chlubna (HBR)

IHC Králové Písek: Kadlec – Procházka, Hřebíček, Hanus, Pavlíček, Červinský, Pokorný, Koutenský – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod

BK Havlíčkův Brod: Novák (12. – 14. Panec) – Semrád M., Semrád T., Duben, Vala, Mendl, Lacina, Kulhánek – Přidal, Třetina, Endál, Kuchta, Kozlík, Beneš, Navrátil, Voříšek, Michálek, Chlubna, Ludvík

Rozhodčí: Škrobák – Svoboda, Horažďovský

00:33 HBR 0:1 Třetina (Endál, Přidal)
00:59 PIS 1:1 Pašek (Urbanec, Šuhaj)
03:33 HBR 2 Lacina
05:12 HBR 2 Duben
10:05 PIS 2 Procházka, napadení
11:33 PIS 2 Šuhaj, podražení
11:57 HBR 1:2 Přidal (Třetina, Endál)