konec (4:0, 3:0, 2:1)

22.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 12. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.4 5.0 5.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi pro dnešek loučím, přeji Vám krásný zbytek večera. (19:24:47)
Je tu konec dnešního zápasu. Šumperk v něm jednoznačně porazil svého soupeře z Brna. Ve třetí třetině nejdříve upravoval stav zápasu na 7:1 Hynek Grünwald, poté se ovšem ještě trefili za domácí Milan Ostřanský a Jan Matějka a rozhodli tak o konečném stavu 9:1.

59:56

Šumperk se pokouší vsítit desátý gól, proti byl ovšem Novák, který schoval puk do své lapačky.

59:49

Máme tu ještě jedno vyloučení na hostující straně. Marek Kaluža (TEC) si jede odpykat dva minuty za napadení.

58:07

58:07 FISCHER - 9:1

58:07

Draci právě vstřelili branku!
RADEK FISCHER lehce nahodil puk na hostující bránu, Josef Novák tuto lehkou střelu ovšem promáchl a tak tu máme stav 9:1 pro domácí. Asistence: Vladimír Cink.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45

Janota drží puk za vlastní bránou, obě mužstva zatím odjíždí střídat.

57:10

Janota poslal kotouč na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Zavadila.

56:24

56:16

Sedlák dokázal obrat o puk jednoho z hostujících hráčů, v obrovské šanci potom nedokázal puk přesně usměrnit do brány.

55:25

Technice přesilovka vůbec nevychází, Draci se několikrát dokázali osvobodit.

54:53

Hra přerušena poté co se puk dotkl střechy zimního stadionu. Vhazovat se bude před Zavadilem.

54:17

Michal Vymazal (SUM) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za podražení.

54:13

Po jednou ze souboji zůstal na ledě ležet domácí Brida, ten nakonec odjíždí do kabin s krvavým šrámem na obličeji.

53:59

Odehnal vyslal střelu z modré, Zavadil s ní měl problémy avšak na dvakrát ji dokázal zlikvidovat.

53:20

Langr nabil puk na modrou Tomkovi, jeho tvrdá střela skončila vysoko nad brankou hostí.

52:58

Štanclova střela z modré se zastavila na bránícím Sedlákovi.

9:1

Branky a nahrávky: 8. Cink (Hroch, Fischer), 10. Drtil (Matějka, Vymazal), 13. Matějka (Vymazal), 16. Vymazal (Sedlák, Drtil), 28. Langr (Tomek, Janota), 29. Matějka (Vymazal, Sedlák), 32. Ostřanský, 48. Matějka (Vymazal), 59. Fischer (Cink) – 45. Grünwald (Medek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zavadil (Svoboda) – Drtil, Sedlák, Janota, Tomek, Řezáč, Ďurkáč, Navrátil – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Ostřanský, Langr – Cink, Hroch, Fischer – Pavlovský, Brida

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Kaluža, Odehnal, Kupčík, Šidák, Cívka, Švejda – Bustin, Stehlík (C), M. Brzobohatý – Buhaj, Benýšek, Čtvrtníček – Medek, P. Brzobohatý, Florek – Štancl, Matov, Grünwald – Boček

Rozhodčí: Barek – Huryta, Potůček

01:22 TEC 2 Kupčík, napadení
07:56 SUM 1:0 Cink (Hroch, Fischer)
08:02 TEC 2 Benýšek, nedovolené bránění
09:15 SUM 2:0 Drtil (Matějka, Vymazal)
09:28 SUM 2 Ostřanský, hákování