2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC RT TORAX Poruba 2011

2:5

konec (1:1, 1:3, 0:1)

22.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 12. kolo • Eliška Hubníková

Tipsport: 4.32 4.7 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté navýšili své vedení brankou Sedláře, a ze zápasu tak odcházejí jako vítězové. Nejlepšími hráči utkáni se stali hráči, za domácí tým David Varga a za tým hostů David Zachar. Ze zimního stadionu se s vámi loučí Eliška Hubníková. Pěkný zbytek dne. (19:33:27)

59:15

Podešva se snažil vystřelit ale trefil jen ochrannou síť.

57:42

Bobři se snaží utlačit Porubu. Ke štěstí jim chybí přesnost střely.

55:35

Ballner byl ve velké šanci ale neproměnil.

51:12

Zachar jel sám na branku a snažil se trefit mezi betony, ale neúspěšně.

49:39

Hráče většinou vidíme ve středním pásmu.

47:47

46:07

Poruba právě vstřelila branku!
MAREK SEDLÁŘ střílel z levé strany a trefil se nad levý beton. Asistence: Ján Puškár a Patrik Flašar.

45:47

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:38

Hosté se drží v útočném pásmu ale zatím branka nepadla.

44:18

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Brunec – 2 min., hákování).

43:40

41:47

Hostům se daří vyhazovat puk z jejich obraného pásma.

41:18

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Smrčka – 2 min., napadení).
Hosté vstoupili do třetiny o mnoho lépe než celek domácích. Poruba dokázala tlak zužitkovat a během pár minut si vytvořila tříbrankový náskok. Davidu Vargovi se ještě podařilo snížit náskok Poruby, ale to bylo po brankové stránce vše. V závěru se strhla potyčka mezi Dvořákem a Slavíkem, kteří se do sebe pustili hlava nehlava. Z této situace se zrodilo hned pět vyloučení, tři na straně hostů a dvě na straně domácích. Další třetina začne v cca 18:56.

40:00

39:12

V poslední minutě třetiny zahnali Bobři svého soupeře do jeho obraného pásma.

38:15

Slováček z pravého kruhu přestřelil.

2:5

Branky a nahrávky: 8. Podešva (Martiník, Pořický), 31. Varga D. (Varga M.) – 17. Zachar (Smrčka, Jáchym), 22. Zachar (Jáchym), 24. Smrčka (Zachar), 30. Zachar (Tichý, Jáchym), 47. Sedlář (Puškár, Flašar)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (24. Plšek) – Chroboček, Žabčík, Mikel, Nedbálek, Báchor, Vydra, Štědrý – Dvořák (A), Kývala, Brunec (A) – Pořický (C), Martiník, Podešva – D. Varga, Hlaváč, Mir. Varga – Kubo, Studený, Baroš

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Puškar, Flašar (A), Tichý, Puzič, Rudl, Bail, Adamik – Ballner, Kafka, Smrčka, Sysala, Vaněk, Jáchym, Sedlář, Orság, Seidler, Slováček. Zachar (C), Tomčák

Rozhodčí: Malota – Blaha, Holibka

03:35 POR 2 Slavík, podražení
07:04 VAL 1:0 Podešva (Martiník, Pořický)
07:40 VAL 2 M., podražení
10:33 POR 5+OK Seidler, vražení na hrazení, odpyká Sysala
13:25 VAL 2 Kývala, podražení