2:1

konec (0:1, 0:0, 2:0)

22.10.2016, 18:00 • 9. kolo • Pavel Blažek

Tipsport: 2.57 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pelhřimov vítězí ve vyhecovaném zápase nad Táborem 2:1 po obratu ve třetí třetině. Ceny nejlepším hráčům předává Zdeněk Geist, lídr kandidátky ODS na Vysočině. Ceny obdrží oba brankáři – Christopher Groh a Tomáš Klestil. Jdu slavit s domácími fanoušky a někdy příště napočtenou. (20:24:31)

59:14

Ten nejpovolanější Kohout zklamal – Jakub Matušík oslabil svůj tým v důležité chvíli. Dvě minuty za hrubost.

59:07

Groh je fantom večera.

58:40

Zámek...
Bude powerplay? Ano, Klestil na střídačce.

58:33

Aleš Hájek dvě minuty za podražení – to bude pro domácí ještě hodně složité. Timeout Tábora.