konec (0:1, 1:3, 0:0)

22.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Slaný • 9. kolo • David Klier

Tipsport: 1.8 4.6 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A to je ode mne vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (19:13:38)
A je tu konec utkání ve kterém zvítězili hostující Vlci z Jablonce, také díky skvělé druhé třetině, kterou vyhráli 3:1.

59:56

Hra je ještě přerušena po přetlačované v rohu hřiště.

59:31

Pilařovo nahození na branku vytěsnil Chabr.

58:51

Hegenbart přiťukl před branku na Matěje Kosa, který trefil z blízkosti břevno branky Stejskala!

58:18

Sedláček vystihl přihrávku útočníka a získává puk.

57:49

Keller byl ošklivě naražen na hrazení, vyloučení z toho však není.

57:22

Bunda projel až do útočného pásma a pokoušel se najít na levé straně Kallu, to se mu ale nepovedlo.

56:54

Sedláček vybojoval puk zpět pro domácí Řisuty.

56:12

Nebezpečná střela Sedláčka skončila na vyrážečce brankáře Stejskala.

55:33

Filip Bílek vyhodil puk z obranné části kluziště.

54:49

Pulec ztratil puk v útočné třetině.

54:19

Z leva pálil Zeman, Chabr měl puk pokrytý, avšak vjel do něj jeden z útočníku a ztrhla se menší bitka.

54:07

Výborným obranným zákrokem ubránil Řisuty Bunda.

53:30

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kos – 2 min., příliš mnoho hráčů).

53:21

Bílek se pokusil vystřelit zpoza modré čáry, zlomil však hokejku.

52:45

Hegenbart se pokoušel dostat do útočné třetiny avšak upadl a ztrácí puk.

52:14

Slavíček se od pravého mantinelu pokoušel najít před brankou volného Hegenbarta, Stejskal byl však proti.

51:42

Za branku domácích se dostal Demel a chtěl před brankou najít spoluhráče, to se mu nepodařilo a puk mají Řisuty.

50:48

Další zákrok si připisuje Stejskal, tentokrát po dorážce Kulicha.

50:42

Šulc sebral puk domácím a hned ho nazahuje dopředu.

49:44

Od modré čáry pálil Žalud, vyrážečkou střelu vyráží Chabr. Na druhé straně se až před brankáře dostal Kalla, mířil jen do golmana hostů.

49:09

Brankář Chabr chytá puk, který se odrazil od zadního mantinelu.

48:39

Bílek našel z rohu hřiště Fortelku. který se pokusil puk protlačit mezi brankářem a tyčkou, Stejskal však byl proti a chytá puk.

47:52

Přihrávka Matěje Kosa na Kulicha našla svého adresáta, ten si puk však nedokázal zpracovat.

46:55

Stejskal nevěděl kde měl puk, tak ho zalehl. Vhazovat se bude po jeho pravici.

46:34

Sotva se vrátli oba hráči z trestných laviček, a hned tam jde další hráč. Tentokrát je to Mulač za podražení.

46:03

Od pravého mantinelu střílel Sedláček, jehož rána byla zblokována a vyletěla ze hřiště.

45:44

Kulich ztratil puk, toho se však zmocnil Záleský.

44:37

Havlas dostal přihrávku před branku, vystřelil, mířil jen do ochranné sítě.

44:33

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Pulec – 2 min.).

44:33

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kalla – 2 min.).

44:33

Bunda vybojoval za svojí brankou puk a vyváží ho do útočné třetiny.

43:57

Ofsajd ve kterém byl hostující Bílek.

43:42

Babický přihrával před branku na Fortelku, který puk tečoval do náruče brankáře.

43:37

Poté se ke střele z blízka dostal Kos, Stejskal byl však pozorný.

43:31

Borovanský se dostal až do útočné třetiny, následně posouvá puk na modrou čáru na Sedláčka.

42:49

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 5 min.).

42:49

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Zeman – 5 min., hrubost).

42:49

Hegenbart byl za brankou, odkud posunul puk na Kulicha, jehož střela šla vedle.

42:06

Sladký se pokoušel projít přes dva protihráče a vystřelit, poslední fáze útoku mu však nevyšla podle představ a trefuje jen brankáře.

41:33

Nahození Hegenbarta od modré chytá Stejskal do lapačky. Bude se vhazovat.

41:27

Řisuty ztratily puk a musí rychle dozadu.

40:37

Vlci vyhráli vhazovaní a hned si připsali první střelu, střílel Bříška, avšak jen do golmana, který si také připisuje první zákrok

40:01

Řisuty střídají brankáře, Ilašenka nahradí Chabr.
A to je koec 2. třetiny, ve které hosté zvýšili svoje vedeni na rozdíl tří branek. První ve se ve třetiě prosadili domácí, a vypadalo to, že se pokusí ještě něco s výsledkem udělat, avšak jejich výkon ve zbytku třetiny byl bídný, odcházejí z ni tedy poraženi 1:3.

40:00

39:38

A do třetice zakázané uvolnění, znovu od Řisut.

39:31

Po vhazování se ke střele z mezi kruhů dostal Peřina, mířil však vysoko nad branku.

39:22

Zakázané uvolnění také na straně Řisut.

38:56

Zakázané uvolnění Jablonce.

38:25

Brém zabojoval zpátky a vybojoval puk pro svůj tým.

38:03

Hra je po boji v rohu hřiště o puk přerušena rozhodčím.

37:22

Znovu se bojuje o puk v rohu. Úspěšnější byli domácí.

37:00

Vlci právě vstřelili branku!
Do dalšího úniku jeden na jednoho se tentokrát dostal JAN ŠULC, jeho první pokus překonat Ilašenka byl neúspěšný, na jeho dorážku byl však golman krátký. Bez asistence

36:29

Střela Bříšky byla zblokována Sedláčkem. U puku jsou domácí.

36:17

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bílek – 2 min., nedovolené bránění).

36:17

Střela Matěje Kosa z blízkosti brankáře byla zastavena Stejskalem!

35:46

Hierman bojuje v rohu o puk s Havlasem. Úspěšnější byl domácí hokejista.

34:44

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Šulc – 2 min., podražení).

34:03

Do samostatného úniku se dostal po přihrávce Pavlůa TOMÁŠ DEMEL, který si poradil s brankářem a uklidil puk do sítě. Asistence: Pavlů

33:42

Matěj Kos se pokusil vyhodit puk z třetiny, to se mu nepovedlo a kotouč končí u Vlků v útočné třetině.

32:57

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bílek – 2 min., hrubost).

32:57

Od modré nahodil na branku puk Babický, před brankářem ho ještě chtěl tečovat Sedláček.

32:42

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Frk – 2 min., hákování).

31:55

Nahození na branku od Bílka končí u obránců.

31:01

Od svého kapitána Kosa dostal před brankou přihrávku Kolařík, svoji střelu však dobře neumístil a skončila u brankáře.

30:38

Tomáš Brém vybojoval puk pro Řisuty, které se vrhají do útoku.

29:39

Střela Slavíčka z velké blízkosti proletěla těsně vedle branky!

29:13

Babec chtěl najít před brankou svého spoluhráče, místo něj však našel jen tyčku branky Ilašenka.

28:33

Do hlavy obdržel ránu Fortelka, odjel však po svých a vypadá být v pořádku.

27:50

Vlci si berou zpět své vedení!
Před brankou obdržel přihrávku JIŘÍ PEŘINA, který uklidil puk do levého rohu branky Ilašenka. 1:2. Asistence: Nevyhoštěný

27:29

V ofsajdu se objevil Kolařík.

27:07

Jan Sladký si převzal puk před brankářem a snažil se puk protlačit mezi brankáře Stejskala a břevno, to se mu nepovedlo a mířil nad branku.

26:43

Od modré čáry vystřelil na Ilašenka Michal Getzko, střela byla zblokována domácím obráncem do ochranné sítě.

26:29

Brokeš se poté obtočil kolem svého strážce a vystřelil jen mimo klec Ilašenka.

25:59

Hierman vystihl přihrávku mířenou na Brokeše.

25:26

U puku jsou v útočné třetině Vlci, střela Pilaře z mezi kruhů šla jen doprostřed branky.

24:23

Řisuty právě vstřelily branku!
Řisuty využívají přesilovku!
Kos přiťukl Borovanskému, ten ještě výborně předložil puk do středu hřiště na VÁCLAVA KOLAŘÍKA a ten vyrovnává střelou od tyčky. Asistence: Borovanský

24:15

Střela Matěje Kosa z voleje od modré čáry šla nad.

23:42

Matěj Kos vyhrál vhazování a posílá puk za branku.

23:24

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Zeman – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

23:06

Zemanova střela od levého mantinelu šla do boční sítě branky.

21:54

Střela Peřiny šla mimo branku Ilašenka. Poté se do protiútoku dostaly Řisuty, střela Slavíčka šla však mimo.

21:14

Fortelka si převzal puk za brankou Vlků, následně jej však ztratil.

20:22

U puku jsou hned ze začátku hosté a vrhají se do útoku.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:46.
A to je z první třetiny vše. V 10. minutě dal zatím jediný gól zápasu Michal Pavlů, v posledních minutách třetiny byli Vlci mnohem nebezpečnější než Řisuty, využít toho však nedokázali, skóre je tedy po 1. třetině 0:1 v neprospěch Řisut.

20:00

19:51

Hierman vyhazuje puk na útočnou třetinu.

19:06

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Sedláček – 2 min.).

18:47

Nevyhoštěného střela od levého mantinelu byla zblokována jeho spoluhráčem.

18:06

A další zákrok Ilašenka, tentokrát po tvrdé střele od Peřiny.

17:53

Další střela Bříšky kočí u brankáře domácích, tentokrát zastavil střelu betonem.

17:28

Kamil Bříška obdržel přihrávku kus od Ilašenka, jeho dělovka mířila právě na Ilašenka, který chytá puk.

16:59

Janeček obdržel přihrávku od Záleského, který ho výborně našel back-endem, první jmenovaný ale zakončit do branky nedokázal.

16:12

Puku se ve své třetině zmocnili Vlci.

15:23

Ilašenko chytá do náručí střelu Zemana od levého mantinelu.

15:18

Keller chtěl před brankou najít svého spoluhráče, to se mu však nepovedlo, puk doputoval za branku.

14:32

Krpata se dostal k puku, který doklouzal až před Stejskala, ten však jeho pokus o střelu chytá betonem!

14:06

Čechura se pokusil vystřelit od modré čáry, mířil jen vedle branky.

13:30

Babický si nedkázal zpracovat puk na modré a vyhání svůj tým z útočné třetiny.

12:36

Další vyhození Vlků, tentokrát se o něj postaral Frk. U puku jsou znovu domácí.

11:47

Na útočnou třetinu vyhodil puk Čechura. Následný ofsajd Řisut, ve kterém byl Hegenbart.

11:13

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Homolka – 2 min., sekání).

11:13

Ke střele od modré se dostal Frk, mířil jen do obránce od kterého se odrazil puk vedle branky.

09:05

Čechura přiťukl na levou stranu, kde byl MICHAL PAVLŮ, vystřelil do rohu branky Ilašenka, a dává první gól zápasu. Asistence: Čechura, Bříška

08:11

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vyskočil – 2 min.).

08:11

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bílek – 2 min.).

08:11

Velký závar byl teď před brankou Ilašenka, nikdo z hostujících hráčů však zakončit nedokázal.

07:51

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Bunda – 2 min., podražení).

07:51

Střela Frka byla zblokována Kolaříkem.

06:46

Ondřej Krpata se ocitl úplně osamocen před brankou Jablonce, střela mu však nesedla a míří mimo!

06:09

Zákrok proti střele z blízka od Kolaříka si připisuje Stejskal.

05:34

Střela z levé strany od obránce Jablonce Pavlůa šla vedle.

04:43

Na modré čáře dostal přihrávku Sedláček jehož rána mířila doprostřed branky, kde byl brankář Stejskal.

04:25

Kalla obdržel přihrávku před branku, zpracovat si ji však nedokázal, u puku jsou však stále Řisuty.

03:45

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Demel – 2 min., příliš mnoho hráčů).

03:29

Kos s Borovanským se pokoušeli vyměnit si puk za brankou, to se jim však nepovedlo a ztrácí kotouč.

03:07

Za brankou Jablonce ztratil puk Tomáš Brém.

02:44

Kalla se snažil obtočit kolem branky, to se mu však nepovedlo, byl zastaven obráncem.

02:07

Puku se ve své třetině zmocnili Řisuty a následné nahození Bundy končí u brankáře hostů.

01:29

Střela Nevyhoštěného byla zablokována obranou Řisut. Následná střela Peřiny končí u Ilašenka, bude se tedy vhazovat.

00:59

Břiška se zmocnil puku ve střední třetině a pálil mimo branku.

00:22

Nepřesná přihrávka Pilaře končí v rohu hřiště.

00:01

HC Řisuty: Ilašenko, (Chabr) – Kolařík, Bílek, Babický, Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Sladký, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Hegenbart, Vyskočil

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal, (Vich) – Zeman, Pilař, Čechura, Pavlů, Žalud, Bílek, Pulec – Šulc, Bříška (C), Havlas, Nevyhoštěný, Demel, Peřina, Mulač, Brokeš, Frk, Getzko, Homolka, Babec

Rozhodčí: Matěj Sýkora – Michal Rubáš, Martin Tvrdík.
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Pozice: 4.
Body: 12
Skóre: 41:42
Jablonec po osmi hracích dnech okupuje čtvrtou příčku v tabulce, čtyři body za dnešním soupeřem z Řisut.
V minulém kole po prodloužení porazil Jablonec Trutnov 5:4, když vítězný gól vstřelil Tomáš Demel. Trefili se také Bříška, Brokeš, Frk, Nevyhoštěný

Skóre: 32:26
Středočechům se vyvedl vstup do sezóny a po osmi odehraných kolech jsou o pozici před svým dnešním soupeřem z Jablonce na třetím místě.
Před týdnem se Řisuty setkaly s Kobrou Praha, se kterou po propadnutí v třetí třetině zápasu prohrály 3:7.
Za Řisuty se trefili Kalla, Hegenbart a Kolařík.

1. Jan Sladký 8 (3+5)
2. Tobiáš Slavíček 7 (4+3)
3. Michal Borovanský 7 (2+5)
4. Matěj Kos 6 (3+3)
5. Petr Janeček 4 (4+0)

Tabulka 2.ligy západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:4

Branky a nahrávky: 25. Kolařík (Borovanský) – 10. Pavlů (Čechura, Bříška), 28. Peřina (Nevyhoštěný), 35. Demel (Pavlů), 37. Šulc

Rozhodčí: Matěj Sýkora – Michal Rubáš, Martin Tvrdík

03:45 JBL 2 Demel, příliš mnoho hráčů
07:51 RIS 2 Bunda, podražení
08:11 RIS 2 Bílek
08:11 RIS 2 Vyskočil
09:05 JBL 0:1 Pavlů (Čechura, Bříška)
11:13 JBL 2 Homolka, sekání
19:06 RIS 2 Sedláček, zdržování hry / posunutá branka