Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Vítkovice Ridera

3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

21.10.2016, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 16. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

59:59

No, je to jasné, co situaci vyprovokovalo. Hráč Vítkovic Viktor Konečný totiž dostal trest ve hře za bodnutí soupeře špičkou hole. Těžko říct, jak to bylo, onu situaci jsem neviděl. Další tresty jsou už jasné. Domácí Matěj Vála a Josef Vrátný jdou ven na dvě plus dvě minuty za hrubost, stejně jako hostující Adam Beránek.

Na vyloučení: 5-7.
Vyšší tresty: 0-1.

45:45

Oním hráčem, který krosčekoval Dominika Adama, je obránce hostí Michal Kaláb. Jde tak na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-5.

43:35

Tadeáš Vícha dává šanci Jihlavě svým hákováním, domácí si tak zahrají čtvrtou přesilovou hru dnešního zápasu.

Na vyloučení: 1-4.

34:43

Třetí přesilová hra pro Duklu. Viktor Konečný půjde na dvě minuty ven za sekání.

Na vyloučení: 1-3.

29:23

První přesilovou hru si vyzkouší také hosté. Petr Veleba dostává dvě minuty za podražení soupeře ve svém obranném pásmu.

Na vyloučení: 1-2.

17:02

Přesilovou hru si vyzkouší také hosté. Lukáš Jindra v útočném pásmu krosčekoval soupeře a míří na dvě minuty ven.

09:15

Zbytečný faul hostí. V souboji o puk ve středním pásmu se provinil Matěj Kučera, který fauloval soupeře kolenem. Využije Dukla i druhou přesilovku?

Na vyloučení: 1-1.

06:07

Jihlava si zahraje přesilovou hru. Vůbec prvním vyloučeným hráčem je Michal Kaláb. Obránce hostí jde ven na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 0-1.

3:2

Branky a nahrávky: 7. Vála (Vrátný, Vala), 23. Vala (Kadleček, Najman), 58. Mareš (Adam) – 38. Vojtovič (Kunc), 43. Urban

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Šťastný) – Vrátný, Vála, Veleba, Mareš, Havelka, Marek – Jindra, Adam, Filip – Najman, Kadleček, Vala – Trávník, Slabý, Musil – Úlovec, Hrbatý, Daňhel. Trenér: Štěpán Moravec

HC Vítkovice Ridera: Malík (Mrázek) – Kučera, Kunc, Kaláb, Vícha, Vacula, Šulák, Vondál – Konečný, Beránek, Fridrich – Žemba, Hladoník, Gřesík – Vojtovič, Mrva, Urban – Věntus, Kylnár. Trenér: Jan Vavrečka.

Rozhodčí: Ondráček – Horký, Nechvátal

06:07 VIT 2 Kaláb, podražení
06:35 JIH 1:0 Vála (Vrátný, Vala)
09:15 VIT 2 Kučera, faul kolenem
17:02 JIH 2 Jindra, krosček
22:36 JIH 2:0 Vala (Kadleček, Najman)