2:3

po s.n. (0:1) (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)

21.10.2016, 18:30 • Arena Riga • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.75 3.9 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Dinamo dnes prakticky ztratilo dva body. Po čas celého zápasu byli domácí lepší, avšak minutu před koncem základní hrací doby domácí špatně střídali a poskytli hostům přesilovou hru. Tu v power play využil Mamkin a poslal utkání do prodloužení. V tom jsme branku neviděli a tak museli o vítězi rozhodnout nájezdy. V nich se trefil pouze Morozov, který tak druhý, bonusový bod získal pro své Soči. S konstatováním, že Dinamo Riga na svém ledě prohrálo 2:3 po samostatných nájezdech, se s Vámi loučím. (21:05:23)

Jegor MOROZOV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
Autorem vítězné branky je JEGOR MOROZOV.

3. série 0:1

Saulietis zkusil blafák do bekhendu, avšak jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

2. série 0:1

Jegor Morozov udělal nádhernou kličku do forhendu, Sedláčka poslal na druhou stranu a zakončil do odkryté klece!

2. série 0:0

Jelisejevs se sám dostal do těžkého úhlu, odkud nepřekonal Barulina.

1. série 0:0

Ani na druhé straně se neprosadil Levickij. Ten nenašel mezeru mezi betony Sedláčka.

Shugg zkusil vypálit k levé tyči, ale jeho úmysl Barulin vystihl a betonem kotouč vykopl.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nám o vítězi dnešního duelu nerozhodlo. Ten tedy vzejde ze samostatných nájezdů, které začnou za několik okamžiků.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:01

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:28

Hokejisté Rigy se dostali do pásma, kde svého soupeře drželi pod tlakem, ale Barulin si zatím dokázal poradit bez větších potíží.

62:13

Saulietis se dostal do útočné třetiny, ale tam nikoho v červeném nenašel a o kotouč přišel.

61:20

Ignatuškin hledal před brankou Krikunova, který lehce nahodil na brankovišti na Sedláčka, který si však poradil a kotouč schoval ve své výstroji.

60:50

Domácí jsou v útočném pásmu, ovšem u kotouče jsou hosté, kteří se s kotoučem nikam neženou.

60:01

Po šedesáti minutách jsme vítěze dnešního utkání nepoznali. Ve třetí třetině jsme se žádné větší akce nedočkali. Hosté dostali při závěrečné power play možnost přesilové hry a to ihned využil Mamkin střelou od modré. V dnešním utkání tak uvidíme prodloužení, popřípadě nájezdy.

2:3

Branky a nahrávky: 14. Saulietis (Skvorcovs, Bičevskis), 35. Sestito (Meija) – 3. Morozov (Fantenberg), 60. Mamkin, rozh. náj. Morozov