DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – Mountfield HK

2:3

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)

20.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 15. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:54

Hradec právě vstřelil branku!
Hosté těží z chyby domácích, když jeden z vracejících se hráčů upadl a DAVID CHALUPA mířil lapačku Pospíšila. Asistence: Aleš Dufek, František Hnik.

60:53

Macuh s Kubou vyrazili ve dvou do útoku. Macuh ještě před kruhy hledal přihrávkou Kubu, narazil ale na hůl jednoho z hostujících hráčů.

59:27

Olomoučtí potřebují trochu uklidnit hru, a tak si vybírají oddechový čas.

57:55

Šťastný se znovu ve středním pásmu dostal k puku a mířil do útoku. Mezi kruhy ještě zkusil obhodit posledního obránce, trefil ale jen jeho brusle.

54:48

Ke Šťastnému se u levého mantinelu odrazil puk. Olomoucký útočník nabral rychlost a prosprintoval až před Bechného. Na pravé straně mu ještě najížděl jeden ze spoluhráčů, Šťastný to ale vzal na sebe a z dolní hranice levého kruhu střílel. Tvrdá střela jen zaduněla o zadní mantinel.

45:31

Olomouc právě vstřelila branku!
Kohouti znovu srovnávají, když bleskově využívají přesilovku po akci dvou obránců, když Jaroslav Škoda nahrával a MATĚJ HUDEČEK střílel. Asistence: Jaroslav Škoda.

45:24

Na dvě minuty za podražení putuje na trestnou lavici Aleš Dufek (HKM).

40:53

Mountfield využívá zmatku před brankou a bere si své vedení zpět. Nad rameno Pospíšila mířil přesně TOMÁŠ ZAHRADNÍK. Asistence: František Hnik.

32:58

Říčkova střela z otočky z levého kruhu škrtla o betony hostujícího brankáře a zamířila jen těsně vedle tyčky královéhradecké branky.

31:28

A je srovnáno! I Kohouti ukázali, že umí využívat přesilovky. Na pravé straně napřáhl RADEK JELÍNEK a mířil přesně až za záda hostujícího brankáře. Asistence: Denis Šťastný.

30:14

Martin Štohanzl (HKM) míří na trestnou lavici. Hostující forvard si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

29:28

Za olomouckou brankou zůstal, zřejmě po dohrání, ležet Macuh. Urostlý domácí útočník se dlouho nezvedal a na led spěchal doktor, nakonec ale slovinský forvard dojel na střídačku sám.

29:10

Na modré napřáhl jeden z hostujících hráčů, puk se ale zastavil o několik padajících hráčů, a to nejen těch olomouckých.

22:31

Po střetu ve středním pásmu zůstal na ledě ležet Radim Šalda. Hostující obránce po chvíli míří na střídačku, Lukáš Spurný (OLO) na trestnou lavici, a to na dvě minuty za faul kolenem.

21:58

Cach se za brankou Mountfieldu dostal k puku, obtočil se kolem svatyně hostů a hledal skulinku u levé tyčky, Bechný ale včas volný prostor ucpal.

20:30

Hosté nakonec přesilovku čtyři na tři využívají, když střela hostujícího kapitána FRANTIŠKA HNÍKA odrazila od Pospšilovy výstroje a přes rameno olomouckého brankáře zapadla až do branky. Asistece: Aleš Dufek, Štěpán Havránek.

19:21

Kohouti jdou do tří! Na dvě minuty na trestnou lavici za zdržování hry vyhozením puku míří Rok Macuh (OLO).

18:41

Bude se hrát ve čtyřech. Dvě minuty za napadení si odpyká Tomáš Hofman (HKM) a dvě minuty za vysokou hůl Matěj Hudeček (OLO).

15:46

Zabloudil se ve vlastním pásmu dostal k puku a vyvezl jej až do středního pásma, kde jej posílal najíždějícímu Cachovi. Olomoucká desítka ale mířila trochu vedle.

14:05

Blízko gólu byl Macuh, který se protáhl kolem Bechného a zkoušel to z levé strany bekhendem, puk ale zamířil trochu mimo.

12:27

Pořádně horko teď bylo před brankou Mountfieldu, kde se několikrát snažil dorážet Beier s Cachem. Hostující brankář ale všechny pokusy zneškodnil.

10:12

Po nešťastném střetu u mantinelu zůstal za brankou ležet Beutl, který po chvíli za pomoci Dajčara zamířil na střídačku.

07:09

Další trest pro Olomouc. Lukáš Spurný putuje na dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

05:46

Až před královéhradeckou branku prokličkoval Jeklič, jeho střelu ale na poslední chvíli zblokovala hůl Šaldy.

03:49

Za podražení si dvě minuty odpyká i Tomáš Zahradník (HKM). Přesilovku si tak zahrají i domácí.

01:13

První přesilovku si zahrají hosté. Miroslav Kuba (OLO) si odpyká menší trest za podražení.

2:3

Branky a nahrávky: 32. Jelínek (Šťastný), 46. Hudeček (Škoda) – 21. Hnik (Dufek, Havránek), 41. Zahradník (Hnik), 64. Chalupa (Dufek, Hnik)

HC Olomouc: Pospíšil (Sonnek) – Štreit, Hudeček, Spurný, Dajčar, Beutl, Škoda – Zabloudil, Husták, Cach, Říčka, Beier, Macuh, Marek (C), Tomaník, Jelínek, Jeklič, Šťastný, Kuba.

Mountfield HK: Bechný (Dvořák) – Hroudný, Kynčl, Havránek, Gaspar, Šalda, Moník, Lier, Bureš – Matouš, Dufek, Zahradník, Malík, Štohanzl, Hnik (C), Hofman, Jirásek, Řepík, Chalupa.

Rozhodčí: Přikryl – Hanzlík, Vengřín

01:13 OLO 2 Kuba
03:49 HKM 2 Zahradník
07:09 OLO 2 Spurný, vysoká hůl
18:41 OLO 2 Hudeček, vysoká hůl