DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – Mountfield HK

2:3

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)

20.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 15. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to z olomouckého zimního stadionu vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:16:21)
Z vítězství se nakonec raduje favorizovaný Hradec Králové, který potrestal chybu domácích v samotném závěru prodloužení, když nad lapačku Pospíšila mířil David Chalupa. Olomoučtí ale mohou být částečně spokojení, po sedmi zápasech bez bodu dokázali Mountfield pořádně potrápit a připsat si alespoň bod.

63:54

Hradec právě vstřelil branku!
Hosté těží z chyby domácích, když jeden z vracejících se hráčů upadl a DAVID CHALUPA mířil lapačku Pospíšila. Asistence: Aleš Dufek, František Hnik.

63:22

Po levé straně se protáhl do útoku Beier, jeho střela ale jen škrábla betony hostujícího brankáře.

63:05

Hosté se teď drží před olomouckou brankou, Pospíšil ale nemusel zasahovat.

62:10

Za vyhozeným pukem spěchal Marek, toho ale těsně před kotoučem vytlačil z pozice jeden z hostujících hráčů.

61:37

Před Bechným se objevil Říčka, který jej zkusil překvapit rychlou střelou z bezprostřední blízkosti. Hostující brankář byl ale připraven.

60:53

Macuh s Kubou vyrazili ve dvou do útoku. Macuh ještě před kruhy hledal přihrávkou Kubu, narazil ale na hůl jednoho z hostujících hráčů.

60:05

Štohanzl vyvezl puk po levé straně do útočného pásma, tam mu ale puk vypíchli vracející se domácí.

60:01

I ve třetí třetině padly dva góly, po jednom do každé branky. Už na začátku třetí periody se trefil Tomáš Zahradník, chvíli na to však Hanáci využili další přesilovku a zásluhou Matěje Hudečka srovnali krok. O vítězi tak musí rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:40

Kynčlovu střelu Pospíšil vyrazil betony a Olomoučtí puk rychle posílali několika přihrávkami pryč z pásma. Mountfield ale tu poslední zachytil a vrátil hru před Pospíšila.

59:27

Olomoučtí potřebují trochu uklidnit hru, a tak si vybírají oddechový čas.

59:13

Hra se znovu přelévá od branky k brance, Olomoučtí se ale soustředí především na obranu.

58:42

Říčka vyrazil sám do útoku a z vrcholu pravého kruhu nahodil puk na branku hostů. Bechný už ve stoje ale puk vyrazil.

57:55

Šťastný se znovu ve středním pásmu dostal k puku a mířil do útoku. Mezi kruhy ještě zkusil obhodit posledního obránce, trefil ale jen jeho brusle.

56:47

Mountfield znovu mířil do útoku, těsně před brankářem ale hostující útočníky obrala o puk vracející se obrana domácích. Marek puk puk vyvezl zpět před Bechného.

2:3

Branky a nahrávky: 32. Jelínek (Šťastný), 46. Hudeček (Škoda) – 21. Hnik (Dufek, Havránek), 41. Zahradník (Hnik), 64. Chalupa (Dufek, Hnik)

HC Olomouc: Pospíšil (Sonnek) – Štreit, Hudeček, Spurný, Dajčar, Beutl, Škoda – Zabloudil, Husták, Cach, Říčka, Beier, Macuh, Marek (C), Tomaník, Jelínek, Jeklič, Šťastný, Kuba.

Mountfield HK: Bechný (Dvořák) – Hroudný, Kynčl, Havránek, Gaspar, Šalda, Moník, Lier, Bureš – Matouš, Dufek, Zahradník, Malík, Štohanzl, Hnik (C), Hofman, Jirásek, Řepík, Chalupa.

Rozhodčí: Přikryl – Hanzlík, Vengřín

01:13 OLO 2 Kuba
03:49 HKM 2 Zahradník
07:09 OLO 2 Spurný, vysoká hůl
18:41 OLO 2 Hudeček, vysoká hůl