5:0

konec (3:0, 0:0, 2:0)

20.10.2016, 17:00 • Ostravar aréna • 15. kolo • Patrik Martiník

Od mé maličkosti je to ale už vše, doufám, že se Vám onlajn líbil a příště zase u vítkovické mládeže napočtenou. (19:06:35)
A máme po zápase, který podle papírů mohl být vyrovnaný, v reálu je to však úplně jinak.
Vítkovice hostily Olomouc a hned v první minutě se dostaly do vedení díky Blaška. Na konci třetiny se povedlo vítkovickým se trefit do brány dvakrát a to z hole Konečného a Fridricha – oba góly padly navíc v oslabení.
Druhá perioda byla bez branek, Vítkovice se postaraly o dva góly v poslední periodě, to když se prosadil Baláž a ke konci utkání i Vojtovič.
Vítkovice jasně vyhrály nad Olomoucí 5:0.

59:52

Na buly aktivnější Olomouc, která však z vyhraného buly už nic nedostane.

59:43

Domácí i za stavu 5:0 atakují bránu Olomouce, nakonec se píská, zbývá posledních deset vteřin, Hra je vykázána do střední třetiny.

59:31

Buly opět u Fajgla a Vítkovice aktivnější.

59:23

Fajgl má v poslední minutě hodně práce, teď kryje střelu Zacka Malíka.

59:17

Buly u hostující brány pro Vítkovice, tentokrát z modrí pálí Kunc, Fajglova lapačka funguje.

59:16

Mrvova rána nebyla pro Fajgla problém.

59:01

Olomouc se vysvobozuje a střídá, Vítkovice to ještě zkusí.

58:42

Vítkovice teď hlídají puk v obranné třetině Olomouce.

58:11

Podlaha se snažil zničit Malíkovi nulu, jeho klička ale nedošla k závěru.

57:51

Buly pro Olomouc, Mora chce načít útok, který hasí Baláž.

57:51

Puk je mimo hrací plochu, vhazuje se u Fajgla.

57:28

Aulehla zavezl puk do obranné třetiny Vítkovic, kde se o něj postaral jeden z vítkovických obránců.

56:59

Vítkovice v obranném pásmu Olomouce, domácí chtějí ještě alespoň jeden gól.

56:25

Mrva chtěl prodloužit na Fridricha, skvělou práci ale udělal Klesla, který vložil do přihrávky hůl.

56:20

Ofsajd Vítkovic.

56:13

Vítkovice právě vstřelily branku!
Mora dostává v ostravské hale pět branek, o který se postaral z úniku JAN VOJTOVIČ. Bez asistence.

5:0

Branky a nahrávky: 1. Blaško (Baláž), 19. Konečný (Blaško), 20. Fridrich, 51. Baláž (Konečný), 57. Vojtovič

HC Vítkovice Ridera: Malík N. (Mrázek) – Kaláb, Vícha, Vondál, Kučera "A", Šulák, Vacula, Kunc, Malík Z. – Vojtovič, Gřesík, Žemba, Fridrich "C", Blaško, Baláž, Urban, Beránek, Mrva, Kylnar, Hladoník, Konečný. Trenér: Jan Vavrečka.

HC Olomouc: Schejbal ( od 20. Fajgl) – Kažimir, Harabiš, Klesla, Holiš "A", Vosátko – Krátký, Podlaha, Spartharis, Aulehla, Pěcha "C", Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Štefka. Trenér: Jiří Rech.

Rozhodčí: Mrkva R., Konvička N., Karbol J.

00:09 VIT 1:0 Blaško (Baláž)
10:27 VIT 2 Blaško, hákování
14:18 OLO 2 Kalač, podražení
17:06 VIT 2 Kučera
18:08 VIT 2:0 Konečný (Blaško)