Extraliga staršího dorostu

Bílí Tygři Liberec – IHC Králové Písek

4:3

po prodl. (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)

20.10.2016, 16:00 • Svijanská aréna v Liberci • 15. kolo • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (18:14:01)
Je dobojováno! Myslím, že se nakonec sportovní štěstěna právem přiklonila na stranu mlydých Tygrů, kteří byli po celou třetí třetinu lepším družstvem a v závěru utkání jim podle mého nebyl uznán regulérní gól.

60:31

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je KUNST.

60:01

Rozhodčí se tedy nakonec rozhodli branku neuznat a nastává tak pětiminutové prodloužení.

60:00

60:00

Tak to bylo zajímavé! V poslední vteřině se podařilo domácícm dorostencům trefit branku hostí počtvrté, nicméně branka nebyla uznána. Myslím si ovšem, že platit měla, přišla přesně s poslední vteřinou naq světelné tabuli. Sudí se mezi sebou ještě dohadují, ale zjevně zápas dospěje do prodloužení. Oba kapitáni nioméně ještě žádají od rozhodčích vysvětlení, jak si s nepříjemnou a prekérní situací poradí.

59:52

Wallerovi se podařilo vyhrát vhazování ve středním pásmu, ale s pukem nikam nespěchal a poslal ho jen co nejdál od brány.

59:40

Oddechový čas pro domácí.

58:37

Písek právě vstřelil branku!
Inu, hosté se po brance a obratu Tygrů nesložili a záhy vyrovnávají. Tím také přibližují utkání k prodloužení, neb se přesně dokázal trefit za Hrstkova záda JOSHUA WALLER. Asistence: Adam Novák.

57:45

Tak to je pro Písek určitě velmi nepříjemné, inkasovat takto v samém závěru. Poradí si s tím?

57:42

Tak jsem se spletl. VRATISLAV KUNST s pukem objel Křížovu bránu a puk parádně zakončil do jeho brány. Asistence: Martin Maťátko.

57:34

Kunst zavezl puk za bránu, ale zatím z toho nic není.

57:17

57:06

Oddechový čas pro hosty.

56:59

Tak přeci jen, konečně směřuje puk také před Hrstku.

56:18

Liberec tráví své oslabení před Křížovou bránou. Hostujícím dorostencům se nedaří osvobodit.

55:45

I když mají hosté početní převahu, hraje se před jejich bránou.

4:3

Branky a nahrávky: 20. Chrtek (Šír), 49. Hájek (Šafařovský), 58. Kunst (Maťátko), 61. Kunst – 11. Novák (Waller), 22. Hakl (Hromada), 59. Waller (Novák)

Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Aubrecht, Adamec, Charvát, Habermann, Had, Kunst, Ira, Žůrek – Rychlovský, Dospěl, Šír, Mocek, Maťátko "A", Litera, Damašek, Hájek, Chrtek "C", Šafařovský, Bouřil. Trenér: Jiří Kudrna.

IHC Králové Písek: Kříž (Buchta) – Kopenec, Pokorný, Kukla, Hromada, Chval, Lang – Waller, Vokoun, Hakl, Pejša, Novák "A", Přibyl, Šebesta "C", Stauber, Měchura. Trenér: Jindřich Setikovský.

Rozhodčí: Milan Vyštejn – Lukáš Kájínek, Lukáš Podrazil

03:10 LIB 2 Žůrek, podražení
04:34 PIS 2 Vokoun, příliš mnoho hráčů
10:38 PIS 0:1 Novák (Waller)
11:52 LIB 2 Chrtek
15:16 LIB 2 Kunst, krosček