30.09.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 2.15 3.8 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 12 491 diváků.
1. Kristers Gudlevskis (TBL) 21 zák., 0 gólů, 100,0 %
2. Jeremy Morin (TBL) 1+1
3. Slater Koekkoek (TBL) 0+0
Hokejisté Tampy poráží Floridu 2:0 a mohou se radovat z vítězství nad rivalem. O branky domácího celku se postarali Morin s Pointem.

Střely na branku: 28 – 21.

59:31

59:02

Střela Blujuse nebyla přesná, kotouč proletěl vedle brankové konstrukce.

57:52

Peca je v dnešním duelu hodně aktivní, ale branka mu není zřejmě souzená. Berra jeho pokus zastavil.

57:31

Malgin je vyloučen za vysokou hůl a plány Floridy na zdramatizování zápasu se hodně komplikují. Tampa bude hrát téměř do konce zápasu přesilovou hru.

56:00

Hosté se pokouší tento duel ještě zdramatizovat a tlačí se do útočného pásma. Tampa si však hlídá čisté konto.

54:48

Tampa právě vstřelila branku!
Domácí ubránili oslabení a hned po něm přidávají druhou branku. Střelcem důležitého gólu je BRAYDEN POINT. Asistence: Jeremy Morin, Michael Bournival.

54:05

53:23

Na druhém konci kluziště byla střela Huberdeaua zablokována jedním z obránců.

52:50

V oslabení se do útoku vydal Paquette, který nedokázal přesně zakončit.

52:05

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Bournival.

51:30

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:30

Wisniewski během přesilové hry dvakrát vystřelil. Jednou musel zasahovat Berra, podruhé jeho rána branku netrefila.

50:11

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Hunt – 2 min., hákování).

49:17

Petrovic a Kampfer během krátké chvíle prověřili Gudlevskise, který nadále drží čisté konto.

47:39

Berra kryje střelu DUmonta a přerušuje hru. Na řadu přichází komerční přestávka.

46:44

Hosté se dokázali usadit v útočném pásmu, ale nic z toho nevytěžili. Střela McKegga byla hodně nepřesná.

44:57

Úspěšně dokázal na druhé straně zasáhnout i Berra, který drží svůj tým na dostřel.

43:00

Od modré čáry to zkusil Kampfer, ale Gudlevskis si poradil a střelu do své branky nepustil.

42:00

Úvodní dvě minuty třetí třetiny nepřinesly žádnou střeleckou příležitost, Tampa tedy nadále drží své jednobrankové vedení.

40:01

Do branky Floridy nastoupil Berra. Reimer má pro dnešek splněno.

40:01

Střely na branku: 16 – 13.
Další třetina začne přibližně ve 3:25.
Tampa se dokázala ve druhé třetině dostat po brance Morina do vedení. Floridě se dnes příliš nedaří v útočném pásmu, když nevyužívá své šance.

40:00

39:45

Tampa je v závěru druhého dějství velice aktivní a snaží se navýšit své vedení. Peca ale recept na Reimera nenašel.

37:39

Blujus pálil od modré čáry pouze do Reimera, ten se prezentuje velice dobrým výkonem.

36:08

Hra se po přesilových hrách mírně uklidnila, domácí jsou mírně lepším týmem. Využít toho chtěl Boyle, ale jeho střela do branky nezapadla.

34:48

34:24

Nyní nepřesně pálil Peca. Tampa má v přesilové hře slušný tlak, chybí tomu pouze lepší zakončení.

33:27

To Conacher brankáře Floridy zaměstnat nedokázal, protože vystřelil vedle branky.

33:21

Blujus propálil od modré čáry hromadu těl a donutil Reimera k zákroku.

32:48

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Matheson – 2 min., podražení).

31:15

Malgin se dostal k dorážce a před sebou měl odkrytou branku, tu ale přestřelil. Florida má silný tlak.

30:32

Tampa hraje v dnešním zápase hodně nedisciplinovaně a má velké štěstí, že se Floridě při přesilových hrách nedaří podle představ.

30:32

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Halmo – 2 min., sekání).

29:58

29:40

V oslabení se do šance dostal Condra, kterému se nepovedlo trefit branku.

28:13

McCann mohl být tím hráčem, který srovná stav utkání. Gudlevskis ale jeho pokus zastavil před brankovou čárou.

28:01

Florida je v plném počtu. Nyní bude hrát přesilovou hru ona.

27:58

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Gourde – 2 min., hákování).

26:32

Bournival chtěl navýšit vedení Tampy, ale Reimer byl proti.

26:01

Vyloučení v týmu Florida Panthers (McCoshen – 2 min., nesportovní chování).

25:09

Úspěšný zákrok si připisujé také Reimer, který zneškodnil střelu Garrisona od modré čáry.

24:39

McCanova střela domácímu brankáři vypadla a k dorážce se dostal Huberdeau. Ani on ale kotouč do branky nenasměroval.

23:54

Do vedení se však dostávají hokejisté Tampy! Střelou zápěstím se prosadil JEREMY MORIN. Bez asistence.

23:03

Panthers vstoupili do druhé třetiny aktivně a snaží se dostat do vedení. Nyní střílel Hunt, brankář Tampy si připsal další zákrok.

21:20

O první střelu ve druhé třetině se postaral Malgin, který se pokoušel překonat Gudlevskise střelou zápěstím.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 2:30.
V první třetině se skóre neměli. Tampa začala hrát po parádním začátku nedisciplinovaně a Florida se dostala do hry. Nechme se překvapit, jak bude vypadat druhá třetina.

20:00

19:31

18:05

Florida se pokouší před koncem třetiny dostat do vedení, podaří se jí to?

17:49

Smith se dostal před branku a pokoušel se překonat domácího brankáře střelou po ledě, ale tento záměr mu nevyšel.

17:31

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Halmo – 2 min., vražení na hrazení).

17:13

16:56

Marchessault dokázal zaměstnat svou střelou Gudlevskise, který podržel svůj tým.

16:19

Tampa tohle oslabení zatím zvládá! Střelu Demerse od modré čáry obětavě zablokoval Peca.

15:13

Florida si zahraje přesilovou hru pět na tři. Vedle Boyla usedá na trestnou lavici i Paquette. Tohle je dobrá příležitost pro Pantery!

15:00

Přesilovou hru si zahrají hokejisté Floridy. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Boyle.

14:00

Na ledové ploše se toho v posledních střídáních příliš neděje, gólmani mnoho práce nemají.

12:39

Během krátké chvíle stříleli Walcott a Paquette, oba pokusy skončily na výstroji pozorného Reimera. Ten se v první třetině rozhodně nenudí.

10:03

Na druhém konci kluziště pálil od modré čáry Petrovic, Gudlevskis si udělal výhled a ránu vyrazil.

09:10

Paquette nedokázal přesně zamířit a vystřelil vedle branky. Obraz hry se ale stále nemění.

08:23

Demers u mantinelu přitvrdil hru a přišpendlil na hrazení Morina. Vše bylo v rámci pravidel.

07:38

Hokejisté Tampy vstoupili do dnešního zápasu opravdu aktivně a pokouší se dostat do vedení. Hosté se musí bránit.

04:55

O chvíli později to zkoušel na Reimera také Point, ale i tento pokus hostující brankář zlikvidoval.

03:26

Halmo se dostal v útočném pásmu ke střele zápěstím, Reimer byl však připraven a dokázal zasáhnout.

02:42

02:14

Střela Wisniewského od modré čáry byla zablokována před brankou Petrovicem.

01:58

Domácím se podařilo dostat ke střele až po minutě hry v početní výhodě, ovšem Conacher nedokázal trefit branku.

00:42

Tampa si na začátku zápasu zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Huberdeau.

00:01

Utkání začne tradičně o pár minut později.

Tampa Bay Lightning: Gudlevskis (Wilcox) – Garrison, Wisniewski, Koekkoek, Dotchin, Blujus, Walcott – Boyle, Paquette, Bournival, Conacher, Condra, Morin, Point, Richard, Halmo, Dumont, Peca, Gourde

Florida Panthers: Reimer (Berra) – Pardy, Petrovic, McCoshen, Matheson, Demers, Kampfer – Sceviour, Huberdeau, Fontaine, Smith, McKegg, Shaw, Malgin, Hunt, Marchessault, McCann, Lammikko, Rau.

Přeji krásnou hokejovou noc a vítám Vás u našeho textového přenosu. Na Floridě se uskuteční přípravné utkání mezi Tampou Bay Lightning a Floridou Panthers. Mezi oběma kluby panuje rivalita, tudíž se můžeme těšit na zajímavou podívanou. Nastoupí i Jaromír Jágr?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.