konec (0:1, 2:0, 3:1)

30.09.2016, 17:00 • Lada Arena • Jan Prošek

Tipsport: 3.32 4.0 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český hráč do zápasu nezasáhl. (19:16:47)
V tomto zápase vstřelili sice hosté první branku, pak ale dominovali domácí borci. Ti otočili skóre a nakonec se radují z výhry 5:2.

59:55

Finský celek se dostal pět sekund před koncem třetí třetiny do postavení mimo hru.

59:00

Poslední minutu mají hosté na to, aby se pokusili vstřelit alespoň ještě jednu branku.

58:30

Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj oblíbený celek, skandují "Lada, Lada".

58:00

Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:30

57:20

V poklidném tempu se zápas dohrává. Domácí míří za výhrou a hosté ví, že dnes na body nedosáhnou.

56:30

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min. + osobní trest do konce utkání, krosček).

56:17

Helsinky se snaží s výsledkem něco udělat, ale sami ví, že mnoho času jim už nezbývá.

55:50

Brankáře Helsinek rychle rozehrál, pomohl tak spoluhráčům založit útočnou akci, v níž pokračoval Mika Niemi.

55:00

Pět minut zbývá do konce třetí třetiny a domácí vedou o tři branky., Lada kontroluje hru a míří za výhrou.

53:55

53:55 Anton ŠENFELD - 5:2

53:55

Togliatti právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace domácích a je to jasné. Georgij Bělousov našel skvělým pasem ANTONA ŠENFELDA, který si dokázal poradit s brankářem soupeře.

53:50

Hostující hokejisté hodně otevírají hru a snaží se hrát moc aktivně v útoku. Vznikají z toho brejky, které domácí proměnit uní.

53:20

Tomi Mäki bojoval o kotouč před vlastní brankou, nakonec uspět a založil akci svého celku. Ta však neměla dlouhého trvání.

53:00

Peter Regin se pokusil s kotoučem dostat přes střední pásmo. Obránci k němu rychle přistoupili a byl z útočné třetiny odtlačen.

52:25

Obrázek hry se stále nemění. Lada je aktivní, Helsinky se musí bránit. Do konce třetí třetiny už mnoho času z pohledu finského celku nezbývá.

5:2

Branky a nahrávky: 29. Rybin, 36. Rybin (A. Strelcov), 43. Bočarov, 47. Bumagin, 54. Šenfeld (Bělousov) – 3. Talaja (Mäkinen), 49. Joensuu (Salminen)

Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Maleňkich, Sinicyn, Korjagin – Bočarov, V. Komarov, Šenfeld – Bělousov, Johansson, Filatov – Bumagin, Achmetov, A. Ivanov – Rybin, V. Strelcov, Zernov – A. Strelcov.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Rissanen, Jaakola, Ch. Genoway, Jalvanti, Jensen, Lajunen, Rautanen – Joensuu, Regin (C), Salminen – Huhtala, Hishon, O'Neill – Keränen, Niemi, Mäki – Talaja, Wirtanen, Mäkinen.

Rozhodčí: Vasiljev, Fetejev – Gordenko, Tomilov

02:30 JOK 0:1 Talaja (Mäkinen)
18:29 JOK 2 HL Hishon, příliš mnoho hráčů
28:24 TOG 1:1 Rybin
35:07 TOG 2:1 Rybin (A. Strelcov)
35:52 JOK 2 Jalvanti, držení protihráče