Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – SC Marimex Kolín

5:1

konec (1:0, 1:1, 3:0)

30.09.2016, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 9. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Pěkný zbytek pátečního večera a klidný víkend. Na počtenou. (17:05:31)
Bruslaři se radují ve středu kluziště z vítězství. Pozornost se nyní bude upírat na sousední ŠKOENERGO Arénu, kde se od 18:00 představí junioři Mladé Boleslavi a Českých Budějovic. I tento přenos můžete sledovat on-line.
Domácí se nakonec radují i podruhé v letošní sezóně z výhry nad Kolínem. Obdobně jako první vzájemný duel, i tento byl po prvních čtyřicet minut vyrovnaný. V závěrečné dvacetiminutovce však Bruslaři zabrali a rozhodli utkání. I tentokrát zvítězili 5:1. Kolín může prohra mrzet, protože dlouho favoritovi z města automobilů vzdoroval, v závěrečné třetině už to však nevyšlo.

59:56

Už to vypadalo, že se utkání dohraje, ale nakonec byl na 2+2 minuty za krosček a hákování vyloučen Miroslav Vasilev (KOL).

59:38

Oscar Flynn mohl jet sám na bránu, ale byl faulován. Boleslav hraje ve výhodě!

59:08

Kolín se snaží dohrát zápas v útočném pásmu, ale domácí si svědomitě hlídají modrou čáru.

57:30

Postavení mimo hru při přechodu Mladé Boleslavi do útočného pásma.

57:11

Domácí v závěru duelu dominují, Kozlové se vůbec nemohou dostat před Radka Haase.

56:37

Matouš Horský přenechal přímo před brankou puk Petru Foersterovi, na kterého zívala odkrytá brána, jenže druhý jmenovaný trestuhodně netrefil puk!

56:03

56:00

Dobrá práce Oscara Flynna, který několikrát přihrával, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nechytil puku a nezametl jej do branky.

55:40

Od modré vystřelil David Jirásek, puk šel však těsně vedle pravé tyče.

54:30

Téměř až na modré čáře se napřáhl Oscar Flynn, gólman Kolína však kotouč vykopl betonem.

54:22

Domácí kombinují v pásmu.

54:03

Za podražení byl vyloučen na dvě minuty Štěpán Dudycha (KOL).

53:50

Výhoda domácích.

53:24

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Další gól v krátkém časovém úseku. Pátý zásah domácích obstaral DOMINIK HRACHOVEC, který vymíchal Martina Březinu a nasměroval puk do levé části branky, která zůstala nepokrytá. Asistence: Vojtěch Veverka, Martin Nepokoj.

53:17

Puk skončil mimo kluziště. Vhazuje se před Martinem Březinou.

5:1

Branky a nahrávky: 12. Havelka (Imlauf, Dlabola), 27. Čermák (Červenka, Hrachovec), 44. Nepokoj (Horský, Flynn), 53. Šíp (Čermák, Havelka), 54. Hrachovec (Veverka, Nepokoj) – 34. Gorás (Kronus)

BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Beneš, Dlabola, Jirásek, Imlauf, Horský, Homolka, Nepokoj, Červenka – Foerster, Čermák, Křížek (A), Šípek, Veverka (C), Hrachovec, Šíp (A), Havelka, Flynn, Moravčík

SC Marimex Kolín: Březina (Mašek) – Dotter, Dubovči, Štěpánek, Zdeněk (C), Grauer (A), Dudycha, Sýkora, Nutil – Gorás, Kronus (A), Zheliznyak, Dytrych, Plíhal, Laube, Poul, Vasilev, Kalista

Rozhodčí: Hrubý – T. Svoboda, Maštalíř