30.09.2016, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 2.25 3.75 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marek Mazanec (NSH) 30 minut, 14 zákroků, 1 gólů, 93,3% (03:46:21)
1. Brandon Dubinsky (CBJ) 1+0
2. Paul Bittner (CBJ) 1+0
3. Ryan Craig (CBJ) 1+0
Columbus o své výhře v tomto přípravném zápase rozhodl až v prodloužení. Do brejku se dostal Dubinsky a rozhodl se pro zakončení. Kotouč se zastavil až vy brance. Predátoři bojovali, ale nakonec padli.

62:49

62:49 Brandon DUBINSKY - 3:2

62:49

Columbus právě vstřelil branku!
Domácí vyhrávají v prodloužení. BRANDON DUBINSKY mohl v přečíslení přihrávkou oslovit spoluhráče. Místo toho vystřelil a udělal to dobře. Asistence: Cam Atkinson a Zach Werenski.

62:15

Liambas se dostal do výborné střelecké pozice, ale branku vůbec trefit nedokázal.

62:00

Tři minuty do konce prodloužení.

61:20

Prodloužení momentálně mnoho šancí nenabízí, kotouč mají pod kontrolou hosté.

60:40

Velké šance měli k dispozici domácí, proměnit je ale nedokázali, a tak se směr hry otáčí.

60:01

Buly vyhráli domácí hokejisté.

60:01

60:00

59:24

Siebenaler ani Atkinson nedokázali své šance proměnit. Saros výborně zakročil.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině. Pravděpodobně uvidíme nastavený čas.

58:17

Jack Johnson nedokázal v dobré střelecké pozici trefit branku hostujícího celku.

57:37

Hra je přerušena, pokračovat se bude po komerční přestávce.

56:35

Sledujeme atraktivní hokej, který je momentálně vyrovnaný a pravděpodobně uvidíme prodloužení. Mnoho času do konce třetí periody už není.

55:56

PAUL BITTNER se dostal k odraženému kotouči od brankové konstrukce a neměl problém poslat kotouč za brankou čáru. Columbus vyrovnává. Asistence: Brandon Dubinsky a Jack Johnson.

55:56

55:56 Paul BITTNER - 2:2

55:40

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny a stav zápasu je příznivější pro hosty.

55:20

Další minuta hry je pryč a další šance domácích o vyrovnání skončily neúspěchem.

54:04

Domácí tým to má dnes těžké. Momentálně se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, navíc hráči Nashvillu obětavě hrají a padají do střel.

53:50

Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:50

Blake Siebenaler střelou příklepem nedokázal prostřelit brankáře Juuse Sarose.

53:20

Vyloučený hráč se vrací do hry. Pomalu ale jistě se dostáváme do finální fáze třetí třetiny. Predátoři stále vedou o jednu branku.

52:51

Nashville je v přesilové hře hodně aktivní, ale domácí se zatím tak tak brání.

52:37

Vladislav Kamenev se dostal do výborné střelecké pozice, ale neuspěl.

51:50

Přesilovou hru hrají hostující hokejisté dobře, puk drží daleko od své branky, což jim vyhovuje.

51:20

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., nesportovní chování).

50:33

Brandon Dubinsky ani Scott Hartnell nedokázali z předbrankového prostoru prostřelit brankáře.

50:08

Columbus Blue Jackets je nyní podstatně lepším týmem, ale Predátoři hrají skvěle defenzivně.

49:30

Saror kryje střelu Zacha Werenského. Nechybělo mnoho a domácí vyrovnali. Proti byl hostující brankář, který skvěle zasáhl.

49:12

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mike Liambas – 2 min., držení protihráče).

48:03

Matt Irwin se po úžasné samostatné akci dostal do zakončení, ale jeho ránu zblokovat obětavě Jack Johnson.

47:26

Juuse Saros nyní podržel svůj tým. Tvrdá rána zápěstím, kteroru vyslal David Savard, ho pořádně vystrašila.

46:48

46:48 Yannick WEBER - 1:2

46:48

Nashville právě vstřelil branku!
Hostující celek se nyní dostává do jednobrankového vedení. Po přihrávce Jarnkorka pálí přesně YANNICK WEBER. Asistence: Calle Jarnkrok, Craig Smith.

46:26

McElhinney nyní podržel svůj tým.

46:02

Ani jeden ze dvou domácích hráčů, kteří se nyní dostali do zakončení, nedokázal prostřelit brankáře Nashvillu, který chytá skvěle.

45:33

Scott Hartnell se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus zblokovala obrana.

45:14

Zakázané uvolnění vrací hru do obranného pásma Nashvillu. Ten se bude muset nyní bránit tlaku soupeře.

44:49

Domácí Markus Nutivaara střelou zápěstím řádně zaměstnal brankáře Sarose. Ten si s obtížemi dokázal poradit.

44:21

Buly před brankou domácího brankáře. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

43:20

Sledujeme hru pět na pět. Zach Werensku neuspěl proti brnakáři Predátorů.

43:08

Brandon Dubinsky se dostal do výborné střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Jeho rána nebyla špatná.

42:27

Vyloučený hráč domácích se vrací do hry, nyní bude hrát Columbus přesilovou hru.

41:19

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., držení hole).

40:27

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Jenner Boone – 2 min., podražení).

40:01

Domácí hokejisté vyhráli úvodní buly. Následně musel zasahovat hostující brankář. Buly po levé ruce brankáře Sarose.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, hostující celek dokázal vyrovnat. Uvidíme, jaký styl hry přinese třetí perioda.

40:00

39:30

Zakázané uvolnění třicet sekund před koncem třetiny vrátí hru do obranného pásma domácích.

38:30

Saros si dokázal poradit s nahozením od modré čáry. Minuta a půl do konce třetiny.

38:00

Columbus Blue Jackets hraje velmi zodpovědně před svou vlastní brankou, hosté nemají mnoho možností, jak se dostat do útoku.

37:20

Probíhají poslední tři minuty hry druhé třetiny, sledujeme zápas, jehož stav je momentálně nerozhodný.

36:36

Sledujeme poklidný závěr druhé třetiny. Domácí jsou střelecky aktivnější, vedou o jednu střelu.

36:18

Custis McElhinney musel zasahovat po střele Harryho Zolnierczyka. Výborný zákrok domácího maskovaného muže. Díky němu je stále vyrovnáno 1:1.

35:46

V přesilové hře se hostující celek vůbec prosadit nedokázal. Domácí sehráli početní nevýhodu velmi zodpovědně. Nedali soupeři žádnou velkou šanci.

34:28

McElhinney kryje střelu od modré čáry. Domácí brankář neměl zakrytý výhled, a tak v pohodě zakročil.

33:46

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Aaron Palushaj – 2 min., hrubost).

33:33

33:33 Anthony BITETTO - 1:1

33:33

Na samotném konci přesilové hry se střeleckého úspěchu dočkali hosté. Domácího brankáře prostřelil ANTHONY BITETTO. Asistence: Matt Carle a Pontus Aberg.

32:59

Až nyní, v polovině přesilové hry se do střelecké pozice dostali domácí. Bitetto nedokázal zamířit přesněji.

31:40

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., nedovolené bránění).

31:28

V brance hostů došlo ke změně, místo Mazance nastoupil Juuse Saros, který nyní kryje střelu Davida Savarda.

31:12

Hostující celek dvakrát po sobě odehrál jen na icing. Buly před českým brankářem ve službách Nashvillu.

30:39

Sledujeme hru plnou osobních zákroků. Columbus je střelecky aktivnější, vede 15:11. Jedna z patnácti střel se ujala.

30:15

Vyrovnat nyní mohl hostující Pontus Aberg, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče prostě a jednoduše nevešel. Jeho rána byla výrazně nepřesná.

29:00

Pomalu ale jistě se dostáváme do poloviny základní hrací doby. Stav zápasu je stále ten, co určil závěr první třetiny, tedy domácí vedou o gól.

28:40

Jenner Boone se dostal do zajímavé střelecké pozice, kotouč ale skvěle zblokoval Calle Jarnkrok.

27:57

William Karlsson se dostal ke střele z první. Marek Mazanec byl pozorný a nenechal se překonat. Následovat bude komerční přestávka.

26:43

26:10

Přesilovka domácích se blíží ke svému konci, hosté se pravděpodobně ubrání.

25:52

Nejprve Cam Atkinson branku vůbec netrefil, pak jej výtečně vychytal brankář soupeře.

25:16

Hosté hrají ve čtyřech. Tlak domácích pokračuje dál.

25:06

Výborně hrají hráči Nashvillu, ti se brání ve třech proti pěti domácím. Predátoři se mohou spolehnout na Mazance.

24:43

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Matt Irwin – 2 min., podražení).

24:30

Přesilovku hrají domácí nepříliš dobře, stabilně se nemohou dostat před branku Mazance.

24:20

Dlouhou dobu se nemohli domácí dostat do zakončení, další rána Savarda byla zblokovaná.

23:29

David Savard se dostal do zakončení, ale výborně chytajícího Marka Mazance neprostřelil.

23:16

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Bitetto – 2 min., držení protihráče).

22:56

Do zajímavé střelecké pozice mezi kruhy se dostal Blake Siebenaler, ale minul branku.

22:47

Josh Anderson se dostal do zakončení, jeho střelu dokázal zblokovat před brankou stojící Calle Jarnkrok.

21:44

Sledujeme hru plnou osobních zákroků. Ani jeden celek nechce chybovat. K vidění je velké množství soubojů na hranici pravidel.

21:05

Markus Nutivaara se dostal znovu do zakončení, dnes hraje ve velké pohodě, ale tentokrát brankáře překonat nedokázal.

20:59

Do zakončení se dostal Aaron Palushaj, ale českého brankáře ve službách hostů nepřekonal.

20:19

Ke střele na branku se nyní probojovali hosté. Jmenovitě Craig Smith vystřelil příklepem. Brankáře Craiga Smitha prostřelit nedokázal.

20:01

Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí hokejisté, kteří se na konci první třetiny dostali do vedení.

20:01

Hosté byli během první třetiny výrazně aktivnější, nicméně v samotném závěru první dvacetiminutovky se dokázali prosadit domácí. A tak platí stav 1:0.

20:00

19:38

19:38 Ryan CRAIG - 1:0

19:38

Gregory Campbell vystřelil, na jeho pokus reagovat Mrázek. Kotouč však ještě před brankou tečoval RYAN CRAIG. Domácí se tak dostávají do vedení. Asistence: Gregory Campbell a Cam Atkinson.

19:30

Hostující celek drží kotouč daleko od své branky.

18:58

Marek Mazanec vychytal v dobré střelecké pozici stojícího Jacka Johnsona. To už běží poslední minuta hry v první třetině.

18:25

Joonas Korpisalo kryje střelecký pokus Felixe Girarda. Směr hry se tedy při hře pět na pět otočil.

17:59

Hostující celek hraje v plném počtu. Ještě předtím vychytal mazanec Markuse Nativaaru!

17:34

Vladislav Kamenev skvěle zblokoval střelu Ryana Murraye.

17:18

A znovu Mazanec. I tentokrát vyhrál souboj s Nickem Folignem.

16:20

Výborný zákrok českého brankáře. Nick Foligno dokázal před brankou tečoval kotouč a Mazanec tak tak dosáhl na puk.

16:06

Domácí Nick Foligno se dostal ke střele od modré čáry, Marek Mazanec pozorný a odrazil kotouč do rohu.

15:59

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., sekání).

15:34

Tvrdých zákroků začíná přibývat, a tak je otázkou, kdy uvidíme další přesilovou hru. Zejména hosté jsou možná až příliš aktivní v soubojích.

15:00

Pět minut hry zbývá do konce první třetiny. Následovat bude komerční přestávka.

14:35

Aktivní hra hostujícího celku pokračuje, Nashville má na svém kontě již osm střel na branku. Mazanec zatím čelil jedné střele.

13:50

Sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho zajímavých šancí na jedné či druhé straně.

13:45

Skvěle hraje obrana Colubusu, Nashville se nemůže dostat do zakončení ani do útočného pásma.

13:00

Domácí hokejisté se momentálně velmi dobře brání. Kvarteto hráčů Blue Jackets hraje zodpovědně.

12:38

Výborně si nyní poradil domácí brankář s nepřehlednou situací. Nakonec se ke střele dostal Austin Watson.

12:28

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Gregory Campbell – 2 min., držení protihráče).

11:36

Ryan Graig se střetl s Mattem Irwinem.

10:59

William Karlsson se dostal ke střele od modré čáry. Marek Mazanec si dokázal poradit na výbornou.

10:49

Během komerční přestávky se konala divácká soutěž v Nationwide Areně a mladá fanynka našla během třiceti sekundového limitu tři rozdíly na dvou obrázcích s hokejovou tématikou. Díky tomu vyhrála suvenýry domácích.

10:49

Výborně si s kotoučem poradil hostující brankář. Rána Dubinského byla snadnou prací pro Mazance.

10:18

Aaron Palushaj dokázal skvěle zblokovat střelu Pettera Granberga.

09:40

Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny první třetiny. Momentálně mají více ze hry hosté. Ti se ale nemohou stabilněji nastěhovat do útočného pásma.

09:08

Před brankou zůstal nepokrytý Frederick Gaudreau, ale nedokázal zamířit přesněji. Jeho střele chyběla přesnost a důraz.

08:39

Na druhé straně rychlý kontr domácích zastavil český brankář Marek Mazanec.

08:09

Aaron Palushaj se dostal do zakončení, s jeho pokusem si poradil blokující Petter Granberg. Následně se dostal ke střele Craig Smith. Joonas Korpisalo připravený.

07:50

Nashville se hodně trápí v rozehrávce. Hosté nyní nemohou lépe rozehrát útočnou akci. Jejich přihrávky na delší vzdálenosti jsou nepřesné.

07:15

Rychlý hokej pokračuje dál. Více ze hry mají hostující hokejisté, kteří zatím nedokázali najít recept na brankáře domácích.

06:49

Následovat bude komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před brankou Columbusu.

06:30

Korpisalo podává velmi dobrý výkon, hostující celek jej nešetří a domácí maskovaný muž musí být pozorný.

06:00

Šest minut rychlého hokeje je minulostí. Sledujeme hodně vyrovnaný duel.

05:49

Oba týmy hrají ve svém obranném pásmu hodně obětavě, obránci padají do střel a blokují pokusy od modré.

05:24

Znovu se Smith dostal do zakončení, tentokrát jeho pokus zblokoval obránce hostujícího celku.

05:07

Craig Smith se dostal do dobré střelecké pozice, brankář Columbusu připraven a kotouč skvěle chytil.

04:59

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledovat budeme hru pět na pět. Přesilovka číslo jedna v tomto zápase využita nebyla.

04:43

Domácí hrají přesilovou hru špatně, nemohou se dostat do útočného pásma. Predátoři jsou aktivní i v početní nevýhodě.

03:52

Zach Werenski, dnes debutující v sestavě, se dostal do zakončení. Jeho ránu výborně zblokoval Anthony Bitetto.

03:27

Sledujeme přesilovou hru domácích ocelku, který se zatím nemůže dostat před branku českého brankáře.

02:59

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mike Liambas – 2 min.).

02:59

Po dlouhé době je hra přerušená. Felix Girard vystřelil na domácí branku. Korpisalo připravený.

02:00

Dvě minuty hry jsou pryč. Zatím jsme žádnou střelu na branku neviděli. Sledujeme rychlý ale klidný hokej.

01:35

Mazanec sledoval kotouč, rána od modré čáry se mezi tři tyče nevešla.

01:25

Hra se odehrává zejména na útočné polovině domácího celku, ten se ale nemůže dostat do lepších pozic pro zakončení.

01:00

Domácí Aaron Palushaj se dostal do zajímavé střelecké pozice, Marek Mazanec v brance Predátorů byl připravený. Nakonec ale zasahovat nemusel, neboť kotouč mířil mimo branku.

00:30

Oba celky nyní střídají, po půlminutě hry dostávají na ledě prostor druhé formace. Sledujeme rychlý hokej.

00:01

Columbus vyhrál jako první buly, následně se ale hned musel bránit tlaku soupeře.

00:01

Ještě si poslechneme hymnu USA.
Zápas začne přibližně za šest minut.

Columbus Blue Jackets má odehrané už tři zápasy. Nejprve prohrál 3:7 se St. Louis. Ve druhém zápase proti stejnému soupeři Columbus nedal branku a podlehl 0:5. V zatím posledním zápase Blue Jackets vyhráli nad Bostonem. Konkrétně 3:2 v prodloužení.
Nashville Predators má na svém kontě dva odehrané zápasy proti Floridě. Nejprve Predátoři prohráli 1:4, v odvetném duelu se u´ž Nashville radoval z výhry 2:1.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům NHL. v tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Columbus Blue Jackets a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:2

Branky a nahrávky: 20. Craig (Campbell, Atkinson), 56. Bittner (Dubinsky, Johnson), 63. Dubinsky (Atkinson, Werenski) – 34. Bitetto (Carle, Aberg), 47. Weber (Jarnkrok, Smith)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (McElhinney) – Johnson, Werenski, Murray, Savard, Nutivaara, Siebenaler – Capmbell, Craig, Atkinson – Dubinsky, Dubois, Karlsson – Anderson, Jenner, Palushaj – Hartnell, Bittner, Filigno

Nashville Predators: Mazanec (Saros) – Bitetto, Weber, Granberg, Carle, Irwin, Dougherty, Carrier, Murphy – Sissons, Smith, Liambas, Jarnkrok, Zolnierczyk, Gaudreau, Arvidsson, Aberg, Kamenev, Watson, Görtz, Girard, Payerl

Rozhodčí: Peel, Romasko, Gibbs, Kovačik