konec (0:1, 2:0, 3:1)

30.09.2016, 17:00 • Lada Arena • Jan Prošek

Tipsport: 3.32 4.0 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český hráč do zápasu nezasáhl. (19:16:47)
V tomto zápase vstřelili sice hosté první branku, pak ale dominovali domácí borci. Ti otočili skóre a nakonec se radují z výhry 5:2.

59:55

Finský celek se dostal pět sekund před koncem třetí třetiny do postavení mimo hru.

59:00

Poslední minutu mají hosté na to, aby se pokusili vstřelit alespoň ještě jednu branku.

58:30

Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj oblíbený celek, skandují "Lada, Lada".

58:00

Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:30

57:20

V poklidném tempu se zápas dohrává. Domácí míří za výhrou a hosté ví, že dnes na body nedosáhnou.

56:30

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min. + osobní trest do konce utkání, krosček).

56:17

Helsinky se snaží s výsledkem něco udělat, ale sami ví, že mnoho času jim už nezbývá.

55:50

Brankáře Helsinek rychle rozehrál, pomohl tak spoluhráčům založit útočnou akci, v níž pokračoval Mika Niemi.

55:00

Pět minut zbývá do konce třetí třetiny a domácí vedou o tři branky., Lada kontroluje hru a míří za výhrou.

53:55

53:55 Anton ŠENFELD - 5:2

53:55

Togliatti právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace domácích a je to jasné. Georgij Bělousov našel skvělým pasem ANTONA ŠENFELDA, který si dokázal poradit s brankářem soupeře.

53:50

Hostující hokejisté hodně otevírají hru a snaží se hrát moc aktivně v útoku. Vznikají z toho brejky, které domácí proměnit uní.

53:20

Tomi Mäki bojoval o kotouč před vlastní brankou, nakonec uspět a založil akci svého celku. Ta však neměla dlouhého trvání.

53:00

Peter Regin se pokusil s kotoučem dostat přes střední pásmo. Obránci k němu rychle přistoupili a byl z útočné třetiny odtlačen.

52:25

Obrázek hry se stále nemění. Lada je aktivní, Helsinky se musí bránit. Do konce třetí třetiny už mnoho času z pohledu finského celku nezbývá.

51:00

Další minuta hry ve třetí třetině je pryč. Domácí komanda kontroluje hru a nedává soupeři mnoho šancí na zdramatizování.

50:19

Rafael Achmetov si najel do dobré střelecké pozice, ale pátou domácí branku nepřidal, neboť byla jeho rána velmi nepřesná.

50:01

Dostáváme se do poslední desetiminutovky třetí třetiny. Lada stále vede, nyní už jen o dvě branky.

49:25

Hostující celek po vstřelení branky cítí šanci na snížení, snaží se hrát hodně aktivně.

48:45

48:45 Jesse JOENSUU - 4:2

48:45

Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté dotlačili kotouč za brankovou čáru. Po přihrávce Sakari Salminena se prosadil s velkou dávkou štěstí JESSE JOENSUU. Hostující celek zhruba v polovině třetí třetiny snížil náskok soupeře. Asistence: Sakari Salminen.

46:54

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Andrej Ivanov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., hrubost).

46:30

46:30 Domácí cheerky během přerušení hry.

46:30

Následovat bude komerční přestávka a Lada Arenou zní ruská národní píseň Kalinka.

46:11

46:11 Alexandr BUMAGIN - 4:1

46:11

Na konci krásné kombinace byl ALEXANDR BUMAGIN, který do přihrávky strčil hokejku a brankář Helsinek neměl nárok.

46:10

První vyloučený hráč Jokeritu se vrací do hry, přesilovka Lady pokračuje dál.

46:02

Domácí hráči hrají dvojnásobnou přesilovku dobře, kombinují v útočném pásmu, střílí.

45:15

Helsinky vyhazují kotouč přes všechny čáry.

45:08

Taylor Aronson si sjel mezi kruhy, kam dostal přihrávku. Jeho zakončení nebylo přesné.

45:00

Domácí mají k dispozici přesilovou hru pět na tři.

44:56

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Roope Talaja – 2 min., sekání).

44:31

Střelu domácího Georgije Bělousova dokázal brankář Helsinek vyrazit jen před sebe. Tam ale byl pozorný obránce.

44:10

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Joey Hishon – 2 min., vysoká hůl).

43:58

Sledujeme velmi rychlý hokej, který už nabídl čtyři branky. K velké radosti domácích vedou hráči Lady 3:1.

42:53

Helsinky jsou nyní už v těžké situaci, prohrávají o dvě branky a jejich hra má k optimální podobně velmi daleko.

42:30

42:30 Stanislav BOČAROV - 3:1

42:30

STANISLAV BOČAROV krásnou individuální akcí obehrál obránce soupeře a následně střelou na vzdálenější tyčku i brankáře. Domácí vedou z kraje třetí třetiny o dva góly.

42:15

Domácí jsou momentálně aktivnější, vyhrávají souboje o kotouč.

41:23

Ani jeden celek se momentálně do útočení nežene. Trenéři své svěřence evidentně nabádají k trpělivé hře.

40:52

Nyní už hrají oba celky v plném počtu a sledujeme velmi rychlý hokej. Ani jen tým momentálně nechce chybovat. Diváci znovu sledují dramatickou podívanou.

40:01

Ve druhé třetině dokázali domácí hokejisté otočil skóre po čtyřiceti odehraných minutách vedou o gól.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:50

Ryan Zapolski kryje kotouč po střele Maxima Rybina. Následovat tedy bude ještě jedno buly, které udělá tečku za druhou třetinou.

39:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

38:35

Více ze hry mají domácí hokejisté, těm se ale nedaří využít rychlé brejky.

38:01

Hra čtyři na čtyři pokračuje dál. V poklidném tempu se dohrává třetina.

37:52

Vyloučený Joonas Jalvanti se vrací do hry.

37:50

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., sekání).

37:10

Necelé tři minuty zbývají do konce druhé třetiny. V ní dokázali domácí vstřelit dvě branky a otočili průběh zápasu.

36:45

Sledujeme hru čtyři na čtyři, která nepřináší mnoho zajímavých akcí na jedné či druhé straně.

36:18

Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Georgij Bělousov – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

35:52

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Joonas Jalvanti – 2 min., držení protihráče).

35:07

Alexandr Strelcov odvedl obrovský kus práce, připravil šance pro MAXIMA RYBINA, který neměl problém se zakončením. Asistence: Alexandr Strelcov.

34:52

Nyní se vlastní nedůsledností dostávají hostující hokejisté pod tlak.

34:06

Jesper B. Jensen se vrací s kotoučem za svou branku, čeká na dostřádání spoluhráčů a posléze založí útočnou akci. V ní pokračoval Mika Niemi.

33:40

Domácí fanoušci jsou velmi hlasití a podporují své oblíbence, kteří nyní cítí šanci na vstřelení branky.

33:02

Z ničeho nic se do šance dostal Tommi Huhtala, jehož ránu z mezikruží výborně chytil domácí maskovaný muž. Následovat bude komerční přestávka.

32:11

Lada Togliatti je nyní podstatně lepším týmem. Hosté nestíhají se soupeřem bruslit a mají velké problémy s defenzivou.

31:24

Mika Niemi se probojoval ke střele od modré čáry, ale jeho střelecký pokus byl zblokovaný.

30:01

Domácí propadli v útočném pásmu a Helsinky mířily tři na jednoho. Roope Talaja nedokázal přesně přihrát spoluhráči.

29:12

Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i poloviny zápasu. Domácí zásluhou Rybina dokázali vyrovnat.

28:24

28:24 Maxim RYBIN - 1:1

28:24

Výborně to udělali domácí a vyrovnávají. Krásnou samostatnou akcí s gólovou střelou na konci se prezentuje MAXIM RYBIN a domácí srovnávají krok na 1:1.

27:40

Hostující hokejisté mají dění na ledové ploše pod kontrolou.

26:01

Sledujeme velmi rychlý hokej. Mnoho šancí k vidění není. Útočné formace nejsou příliš úspěšné. Výborně hrají obránci, kteří blokují velké množství střel.

25:02

Ilja Ježov rozehrál kotouč od své branky. Následně jeho kolegové zahráli jen na icing. Buly se vrací před Ježova.

24:37

Momentálně sledujeme pasáž hry, v níž jsou lepší hostující hokejisté.

23:50

Georgij Bělousov se dostal do zakončení. Jeho ránu z kruhů kryje gólman soupeře.

23:17

Rychlý hokej pokračuje dál. Oba celky hrají hodně aktivně a sledujeme vyrovnanou partii. Zatím díky brance z první třetiny vedou hosté z Finska.

22:02

Po dlouhé době bez přerušení hry vypadl kotouč mimo hrací plochu. Sledujeme zatím hodně vyrovnaný zápas. Optickou převahu mají domácí hokejisté.

20:51

Ilja Ježov výborně dokázal zastavit kotouč, který na jeho branku poslal Sakari Salminen. Buly v útočném pásmu Helsinek.

20:29

20:01

První třetina nabídla jednu branku, vstřelily jí Helsinky, které tak po první periodě vedou 1:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57

Topi Jaakola skvěle překazil akci domácích.

19:30

Ještě půlminuta hry v první třetině, domácí jsou nastěhovaní před brankou soupeře.

19:10

Ryan Zapolski výborně zastavil střelu Rafaela Achmetova.

18:40

Domácí mají možnost vyrovnat v přesilové hře. Zatím se ale nemohou dostat do útočného pásma.

18:29

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Joey Hishon – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

18:06

Dmitrij Sinicyn vystřelil na branku, ale brankář Ryan Zapolski vyrazl kotouč před sebe, kde hrál obránce.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:30

Lada se v závěru první třetiny dostává velmi snadno do útočného pásma a hostující defenziva má plné ruce práce.

16:47

Ville Lajunen se dostal ke střele od modré čáry. Jeho pokus byl ztečovaný do rohu hrací plochy.

15:30

Jesse Joensuu zakončil rychlou akci svého celku.

14:40

Rafael Achmetov vybojoval kotouč před brankou soupeře, pokusil se o zakončení. Tou dobrou už byl u něho obránce.

13:43

Sledujeme rychlý hokej, dostáváme se do finální části první třetiny. Náskok Helsinek stále platí, i když domácí výrazně zlepšili hru a jsou lepším týmem.

12:25

Anton Šenfeld bojoval o kotouč v útočném pásmu. K puku se následně dostal. Jeho rána od modré čáry končí mimo branku.

11:40

Domácí hokejisté nyní kombinují před brankou Helsinek. Ryan Zapolski mnoho práce nemá, neboť mu výrazně pomáhají obránci, kteří hrají obětavě.

10:30

10:30 Během přerušení hry se divák rovněž nenudí.

09:55

Polovina první třetiny je pryč. Hostující celek vede o jednu branku. Domácí se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.

09:11

Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny první třetiny. Nechybělo mnoho a domácí vyrovnali. Vasilij Strelcov však od modré čáry pohotovou střelou poslal puk jen to štangle.

08:59

Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka. V hledišti jsou i početné skupinky fanynek hostujícího celku.

07:30

Hra se přelévá ze strany na stranu. Diváci se rozhodně nenudí. Sledují velmi pohledný a přímočarý hokej.

07:03

Michael Keränen zavezl přes střední pásmo kotouč do útočné třetiny, následně se už do zakončení nedostal.

06:08

Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence v cestě za vyrovnání. Zatím se hokej hraje velmi svižný.

05:34

Mikael Johansson bojoval o kotouč v obranném pásmu. O puk přišel a následně se dostal ke střele Roope Talaja. Jeho jedovka končí mimo branku.

04:42

Domácí Lada je nyní podstatně aktivnější, ale nemůže se stabilněji dostat před branku soupeře.

04:20

Andrej Ivanov se pokoušel před brankou Helsinek tečovat kotouč. Jeho snaha ke vstřelení gólu nevedla.

04:00

Čtyři minuty hry z první třetiny jsou pryč. Sledujeme rychlý hokej, který zatím nabídl jednu branku.

03:43

Sledujeme rychlý úvod zápasu, hostující celek se dostal do vedení. Domácí se zatím marně snaží najít recept na skvěle hrající defenzivu Jokeritu.

02:30

02:30 Roope TALAJA - 0:1

02:30

ROOPE TALAJA měl dostatek prostoru pro zakončení, jeho střela zapadla ke vzdálenější tyčce. Hostující celek se tak dostává do vedení. Asistence: Miro Mäkinen.

02:17

Alexandr Strelcov využil obrovské chyby hostujícího Topi Jaakoly. Následně se dostal do zakončení,ale neuspěl.

01:45

Michael Keränen tečoval kotouč před brankou. Na změnu směru střely dokázal domácí Ilja Ježov tak tak zareagovat.

01:17

Do výborné pozice se dostal Denis Zernov, ale brankáře Ryana Zapolského nepřekonal rychlou střelou na bližší tyč.

00:48

Georgij Bělousov vedl akci domácího celku. V útočném pásmu neměl komu přihrát, a tak je obránci Helsinek dokázali rychle zastavit.

00:21

Ilja Ježov znovu pozorný, tentokrát si dokázal poradit se střelou Rasmuse Rissanena.

00:12

Ilja Ježov kryje kotouč po střele hostujícího hokejisty. Buly v obranném pásmu Lady.

00:01

Za malý moment zápas začne.

Lada Togliatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Maleňkich, Sinicyn, Korjagin – Bočarov, V. Komarov, Šenfeld – Bělousov, Johansson, Filatov – Bumagin, Achmetov, A. Ivanov – Rybin, V. Strelcov, Zernov – A. Strelcov.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Rissanen, Jaakola, Ch. Genoway, Jalvanti, Jensen, Lajunen, Rautanen – Joensuu, Regin (C), Salminen – Huhtala, Hishon, O'Neill – Keränen, Niemi, Mäki – Talaja, Wirtanen, Mäkinen.

Rozhodčí: Vasiljev, Fetejev – Gordenko, Tomilov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hostující hokejisté z posledních pěti zápasů vyhráli dva. Porazili CSKA Moskvy a Novokuzněcku. Helsinky padly s Kazaní, Nižněkamskem a Novosibirskem.
Z posledních pěti zápasů vyhrála Lada jen jeden. V domácím prostředí porazila Dinamo Riga 4:0. Pak prohrála s Dynamem Minsk, Vladivostokem, Chabarovskem a Kunlunem.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům KHL. v tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Lada Togliatti- Jokerit Helsinky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:2

Branky a nahrávky: 29. Rybin, 36. Rybin (A. Strelcov), 43. Bočarov, 47. Bumagin, 54. Šenfeld (Bělousov) – 3. Talaja (Mäkinen), 49. Joensuu (Salminen)

Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Maleňkich, Sinicyn, Korjagin – Bočarov, V. Komarov, Šenfeld – Bělousov, Johansson, Filatov – Bumagin, Achmetov, A. Ivanov – Rybin, V. Strelcov, Zernov – A. Strelcov.

Rozhodčí: Vasiljev, Fetejev – Gordenko, Tomilov

02:30 JOK 0:1 Talaja (Mäkinen)
18:29 JOK 2 HL Hishon, příliš mnoho hráčů
28:24 TOG 1:1 Rybin
35:07 TOG 2:1 Rybin (A. Strelcov)
35:52 JOK 2 Jalvanti, držení protihráče
36:18 TOG 2+2 Bělousov, vysoká hůl