KHL

Red Star Kunlun – Neftěchimik Nižněkamsk

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

20.09.2016, 13:30 • Feiyang Ice Skating Center, Šanghaj • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.56 3.9 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:02

Nyní tu je ale šance pro hosty! Anssi Salmela dostává dvě minuty za sekání a oslabuje tak čínský tým.

47:42

A pro hosty to budou velmi krušné dvě minuty! Brankář Ville Kolppanen dostává trest za sekání a hráči Kunlunu mají k dispozici přesilovku 5 na 3!

44:40

Velká nepříjemnost pro hosty! Dmitrij Ogurcov se dopustil tvrdého zákroku, za který dostává trest na 5 + do konce utkání!

31:19

Domácí budou hrát přesilovku! Andrej Kitarov zvedl hokejku příliš vysoko a oslabuje tak svůj tým.

18:24

Přesilovka pro změnu pro Kunlun. Pavel Kulikov dostal trest za krosček.

15:02

Hosté budou mít k dispozici další početní převahu. Damien Fleury j vyloučen za držení hole.

11:52

Sergej Pereťagin dostává trest na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Hosté tak mají šanci vyrovnat!

9:21

Jaroslav Alševskij to u mantinelu přehnal a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilovka pro Kunlun.

2:1

Branky a nahrávky: 12. Bellemore (Mäntylä, Ponikarovskij), 49. Mäntylä (Fleury) – 22. Polygalov (Sexton, Gynge)

Red Star Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Jalasvaara (C), Salmela, Pereťagin, Viklund, Bellemore, Mäntylä, Jüe, Mikulovič – Wärn, Lahti, Rau – Fleury, Marcinko, Jašin – Collins, Pereskokov, Ponikarovskij – Veličkin, Jing, T. Sia.

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Lisutin) – An. Sergejev, Rjasenskij, Berezin, Bryncev, Ščitov (C), Kuzmin, Fazylzjanov, Ogurcov – Gynge, Polygalov, Sexton – Koňkov, D. Makarov, Alševskij – Jakimov, Stas, Kitarov – Porjadin, K. Makarov, P. Kulikov.

Rozhodčí: Soin, Cyplakov – Šalagin, Šišlo

9:21 NIZ 2 Alševskij, vražení na hrazení
11:22 KUN 1:0 Bellemore (Mäntylä, Ponikarovskij)
11:52 KUN 2+10 Pereťagin, zásah do hlavy nebo krku
15:02 KUN 2 Fleury, držení hole
18:24 NIZ 2 P. Kulikov, krosček