3:4

konec (1:0, 1:4, 1:0)

20.09.2016, 02:10 • Air Canada Center, Toronto • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 2.25 4.3 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tým Severní Ameriky vedl po první třetině o jednu branku, prosadil se Auston Matthews. Ve druhé periodě hned čtyřikrát skórovali Rusové, postupně se trefili Vladislav Naměstnikov, Nikita Kučerov, Jevgenij Kuzněcov a Vladimir Tarasenko . Rusko vedlo 4:1, v závěru pak snížil Morgan Rielly. Ve třetí třetině pak Ryan Nugent-Hopkins upravil na rozdíl jediné branky. Rusové v závěru dokázali svého soupeře eliminovat, a tak se radují z výhry 4:3. Děkuji za pozornost. (04:54:18)
Ruský celek díky výhře je stále ve hře o vyřazovací boje. Vzhledem k tomuto výsledku se skupina B pořádně zamotává.

59:40

Shayne Gostisbehere trefil pumelenicí od modré tyčku! Obrovská šance zůstává nevyužitá. Sergej Bobrovskij svůj tým následně také podržel.

59:20

John Gibson zůstává na střídačce, šest na čtyři.

59:20

Tým Severní Ameriky si vyžádal oddechový čas.

59:20

Vyloučení v týmu Rusko (Dmitrij Orlov – 2 min., podražení). Obrovskou šanci mají "domácí" na vyrovnání. Budou hrát přesilovou hru.

59:00

Poslední minuta hry.

58:40

58:40 Bobrovskij v permanenci střel

58:40

Rusové se s vypětím všech sil brání. Sergej Bobrovskij se rozhodně nenudí.

58:25

Tým Severní Ameriky se však nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

58:10

Tým vedený jako domácí hraje v šest, odvolal brankáře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40

Čas vymezený pro třetí třetinu se rychle blíží ke svému konci.

57:12

Brandon Saad se zkoušel prosadit rychlou střelou, ale neuspěl. Výborný zákrok ruského maskovaného muže.

56:37

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, vedení Ruska o jednu branku je stále aktuální.

56:11

Connor McDavid vystřelil na branku, Sergej Bobrovskij si nebyl jistý se zákrokem, ale kotouč končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

55:57

Connor McDavid se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Severoameričané souboj o puk vyhráli.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Matthews (McDavid, Scheifele), 38. Rielly (Nugent-Hopkins, Gaudreau), 44. Nugent-Hopkins (MacKinnon, Parayko) – 30. Naměstnikov (Tělegin, Anisimov), 31. Kučerov (N. Kuljomin), 34. Kuzněcov (Panarin, N. Zajcev), 36. Tarasenko (Dacjuk, Ovečkin)

Tým Severní Ameriky: M. Murray (Gibson) – Rielly, Ekblad, Jones, R. Murray, Parayko, Gostisbehere – MacKinnon, Nugent-Hopkins, Drouin – Scheifele, McDavid, Matthews – D. Larkin, Eichel, Gaudreau – Saad, Couturier, Trocheck.

Rusko: Bobrovskij (Varlamov) – N. Zajcev, Orlov, Jemelin, Markov, Marčenko, D. Kulikov – Kučerov, Dacjuk, Ovečkin – Tarasenko, Malkin, N. Kuljomin – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Kuzněcov, Anisimov, Tělegin – Naměstnikov.

Rozhodčí: Dwyer, O'Halloran – Heyer, Amell

Diváci: 19 078

01:36 RUS 2 Kuzněcov
05:14 TNA 1:0 Matthews (McDavid, Scheifele)
18:38 RUS 2 Kuzněcov, krosček
21:03 TNA 2 Parayko, držení protihráče