3:0

konec (2:0, 1:0, 0:0)

20.09.2016, 18:30 • Viťaz Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 3.26 4.1 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté dokázali v první třetině vstřelit dvě branky, v prostředním dějství přidali další. Ve třetí třetině skvěle takticky dohráli zápas, který vyhrávají 3:0. Nižnij Novgorod neměl šanci, hrál mizerně a domácí mu nedali mnoho prostoru pro kombinace. (20:51:30)
Česká stopa v zápase
Roman Horák (CEC) 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:12
Jakub Jeřábek (CEC) 0+1, 0 střel, čas na ledě 20:20

59:30

Zakázané uvolnění znamená buly před brankou hostujícího celku.

59:16

Harri Säteri skvěle kryje střelecký pokus Jevgenije Mozera. Střelu mezi betony gólman udržel mezi chrániči.

59:00

Poslední minuta hry.

58:47

Domácí se zatím dobře brání, obránci padají do střel.

58:17

Hostující celek bude hrát šest na čtyři, odvolal brankáře.

58:17

Oddechový čas pro hosty.

58:17

Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).

58:10

Poslední minuty se hrají jen z povinnosti, ani jeden celek se nikam nežene.

57:09

Za zvuku Kalinky se dostáváme do finální fáze třetí třetiny, domácí stále vedou o tři branky a míří za výhrou. Nyní se v podstatě hraje jen o to, zda to bude s nulou.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:11

Harri Säteri dokázal zneškodnit střelecký pokus od modré čáry. Výborné čtení hry od domácího brankáře.

55:47

Maxim Osipov se dostal do útočného pásma s kotoučem na holi. Ale neměl komu přihrát, a tak jen nahodil za branku a šel střídat.

55:04

Necelých pět minut zbývá do konce třetí třetiny a hostující celek má na kontě vstřelených branek stále nulu. Času už mnoho na zdramatizování duelu nezbývá.

54:26

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Oba celky střídají.

53:57

Nižnij Novgorod začíná zlepšovat svou hru, dostává se do šancí i přečíslení. Zatím bez efektu.

3:0

Branky a nahrávky: 5. Makejev (Horák, Afinogenov), 6. Kokšarov, 36. Kopejkin (Soloduchin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – A. Semjonov, Golovkov, Jeřábek, Katičev, Gimajev, Voronkov, Davidov – Al. Stěpanov, Makejev, Horák – Afinogenov, M. Aaltonen, Kopejkin – Kempe, A. Nikulin, Soloduchin – Ivanjuženkov, Šitikov, Vyglazov – Kokšarov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – K. Vorobjov, Lofquist, Budkin, Jegoršev, Šulenin, M. Osipov, Pepeljajev – Žerděv, Gračjov, D. Žarkov – V. Kuljomin, Pettersson, Norman – Rasskazov, Daugavinš, Mozer – D. Sjomin, Verjajev, Urakov – Ashton.

Rozhodčí: Fraňo, Gašilov – Sadovnikov, Sazonov

04:52 CEC 1:0 Makejev (Horák, Afinogenov)
05:50 CEC 2:0 Kokšarov
07:12 CEC 2 Afinogenov, krosček
19:04 NNO 2 Šulenin, držení protihráče
30:03 CEC 2 Afinogenov, hákování