konec (1:1, 1:0, 0:0)

20.09.2016, 18:00 • Home Credit Aréna • 1. kolo • RR

Tipsport: 1.7 4.7 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek úterního večera. (20:16:19)
Liberec tedy nakonec slaví první bodový zisk na domácím ledě v letošní sezóně. Dohrávku prvního kola ovládl po gólech Pyrochty a Bližňáka 2:1. Za hosty skóroval hned ve druhé minutě Dominik Kubalík.
Střely na branku: 44:26 (14:8, 17:10).
Úspěšnost vhazování: 57 % – 43 % (29/51, 22/51).
Nejlepší hráči utkání:
Liberec – Roman Will
Plzeň – Peter Čerešňák
Máme tu konec utkání. Ve třetí periodě jsme gól neviděli, stejně jako velké množství šancí. Na ledě se odehrávala spíše taktická bitva.

59:58

Ševc vyhazuje kotouč vysoko nad hrací plochu. Liberec dnes uhájí tři body!

59:53

Oddechový čas pro Západočechy.

59:53

Zakázané uvolnění Tygrů. Hra je přerušena.

59:40

Will nerozehrál přesně, když namazal jednomu z protihráčů kotouč na hůl. Ten však tuto situaci rozhodně nečekal a než se vzpamatoval, byl mu puk odebrán.

59:31

Hosté to zkouší v šesti!

59:30

Škoda je kompletní!

59:09

Protiútok Plzně dokázali Liberečané s vypětím všech sil zastavit.

58:46

Jeden z obránců hráčů v modrých dresech napálil kotouč o plexisklo na střídačku. Vhazovat se bude před Machovským.

58:08

Tygři mají kotouč na svých hokejkách ve svém obranném pásmu. Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty.

57:30

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Nicholas Johnson – 2 min., podražení).

57:30

Na druhé straně mohl definitivně rozhodnout Šimek. Ten při přečíslení 2 na 1 střílel k bližší tyči, ale nezamířil přesně.

57:17

Pokus Davida Stacha vystrašil Willa, jelikož ho jeden z obránců tečoval. Mladičký strážce liberecké svatyně si ale s šancí Plzně poradil.

56:48

Střela Coltona Yellow Horna byla sražena do ochranné sítě.

2:1

Branky a nahrávky: 19. Pyrochta (J. Stránský, Jelínek), 27. Bližňák (Bartovič, D. Špaček) – 2. D. Kubalík (Indrák, Čerešňák)

Bílí Tygři Liberec: Will (Lašák) – R. Šimek, Ševc, Mojžíš, Vitásek, Pyrochta, Derner, Havlín – Svačina, Bulíř (C), Radivojevič – J. Stránský, Jelínek, L. Krenželok – Bartovič, Bližňák, D. Špaček – Ordoš, Lakatoš, Vantuch – Hrabík.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – P. Kadlec, D. Sklenička, Čerešňák, Pulpán, Kubka, Moravčík – Kratěna (C), Stach, T. Svoboda – Indrák, Kracík, D. Kubalík – Yellow Horn, Koreis, Johnson – Schleiss, Hrnka, Lev.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Ondráček, Gerát

Diváci: 3 690

01:01 PLZ 0:1 D. Kubalík (Indrák, Čerešňák)
14:50 LIB 2 Derner
18:23 LIB 1:1 Pyrochta (J. Stránský, Jelínek)
26:48 LIB 2:1 Bližňák (Bartovič, D. Špaček)