20.09.2016, 11:30 • Fetisov Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.66 4.1 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jiří Sekáč (KZN) 0+2, 2 střely, čas na ledě 15:42 (14:04:24)
Po základní hrací době byl stav zápasu nerozhodný. V nájezdové loterii o své výhře rozhodli hostující hokejisté, prosadil se Vladimir Tkačjov.

Vladimir TKAČJOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
Autorem vítězné branky je VLADIMIR TKAČJOV. Elegantně zakončil pod horní tyčku a rozhoduje.

3. série 0:1

Jason AKESON neproměňuje. Nedal, je konec, hosté vyhrávají.

2. série 0:1

Anton GLINKIN neproměňuje. Gólman ho skvěle vychytal.

Vladimir TKAČJOV neproměňuje. Nemyslel to zle, ale neuspěl.

1. série 0:1

Vladimir TKAČJOV proměňuje. Pohrál si s brankářem a proměnil.

1. série 0:0

Dmitrij LUGIN neproměňuje. Střelou mezi betony neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

I v přerušení hry je koho sledovat.

Prodloužení nepřineslo branku, a tak uvidíme nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:41

Už se nic nestane, domácí brankář si se střelou od modré čáry dokázal poradit.

64:00

Poslední minuta prodloužení právě zahájena.

63:35

V poklidném tempu se dohrává prodloužení, s největší pravděpodobností uvidíme nájezdy.

63:04

Stanislav Galimov rozehrál kotouč za brankou na svého obránce, a tak pomohl založit akci, v níž pokračoval Michail Varnakov.

63:00

Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:09

Zatím jsme v prodloužení žádnou vážnější šanci neviděli.

61:38

Ak Bars se brání velmi dobře a napadá hned po ztrátě kotouče, domácí útok to má obtížné.

61:20

Admiral Vladivostok má puk za svou brankou a snaží se o postupný útok.

60:34

Domácí se dostali do útočného pásma, k zakončení už ale ne. Na druhé straně Justin Azevedo nevyužil prostoru, který měl mezi kruhy.

60:01

V třetí třetině vyrovnal Fjodor Malychin, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Už se nic nestane, uvidíme prodloužení.

59:25

Další velká šance Kazaně. Ani tentokrát se hostující celek nedokázal prosadit.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:10

Obrovskou šanci měl hostující celek, ale domácí brankář se vyznamenal skvělým zákrokem.

57:10

Poslední tři minuty hry ve třetí třetině jsou právě rozehrány.

56:13

Finální část třetí třetiny je tu. Stav zápasu je vyrovnaný, a tak pravděpodobně uvidíme prodloužení.

55:51

Buly v obranném pásmu Admiralu, Anton Volčenkov vyhrál souboj o kotouč. Směr hry se otáčí.

55:31

Hra je přerušená, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

54:50

Domácí obránci dostali kotouč z obranného pásma velmi rychle, následně založili akci, v níž pokračoval Jason Akeson. K přesnému zakončení měl jeho pokus poměrně daleko.

54:02

Rychlý hokej pokračuje dál. Závěr třetí třetiny se nezadržitelně blíží. Vypadá to, že oba týmy vyhlížejí nastavený čas.

53:32

Anton Glinkin měl kotouč v útočném pásmu a dostal se až ke střele. Nikita Serebrjakov našel kotouč v rukavici, buly před jeho brankou.

53:00

Sedm minut zbývá do konce třetí třetiny. Hostující celek se snaží rozhodnout, ale nemůže najít recept na obranu domácího týmu.

52:23

Stanislav Galimov kryje kotouč, buly před jeho brankou. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

52:01

Admiral Vladivostok hraje v plném počtu, vyloučený hráč se vrací do hry.

51:27

Vladimir Tkačjov dostal puk do útočného pásma, pak ale domácí obětavou hrou dokázali kotouč dopravit do středního pásma a střídají.

51:00

Polovina přesilové hry je pryč. Hosté to nesehráli špatně, ale chybí jim klid při zakončení. Domácí se s vypětím sil brání.

50:14

Ak Bars Kazaň vyhrál buly v útočném pásmu. Následně se ke střele dostal Stěpan Zacharčuk. Jeho střelecký pokus domácí brankář kryl.

50:01

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jason Akeson – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Nyní hrál domácí celek v šesti.

49:04

Zbytečně se nepřerušuje, rozhodčí nemají v této třetině mnoho práce, týmy hrají celkem ukázněně.

48:13

Sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho střelecký šancí.

47:04

Nyní se za hlasité podpory dostal do zajímavé střelecké pozice domácí Sergej Barbašev. Hostující brankář kotouč našel mezi betony.

46:30

Delší dobu jsme neviděli střelecký pokus na branku. Po brance hostujícího týmu se hra velmi vyrovnala.

45:28

Po rychlé střele Jamese Wrighta musel hostující Stanislav Galimov zasahovat. Podržel kotouč, buly před jeho brankou.

44:59

Pět minut hry ve třetí třetině je pryč. Hosté dokázali v ponechané výhodě vyrovnat stav zápasu. Následovat bude reklamní přestávka.

44:21

44:21 Fjodor MALYCHIN - 3:3

44:21

Kazaň vstřelila branku!
Gól v ponechané výhodě. Skvěle to sehráli hosté. Stěpan Zacharčuk vystřelil, kotouč se dostal k volnému FJODORU MALYCHINOVI, který měl dostatek prostoru na zpracování, srovnání puku na holi a skórování. Je vyrovnáno. Asistence: Stěpan Zacharčuk, Jiří Sekáč.

44:02

Hosté budou hrát přesilovku, nyní mají ponechanou výhodu.

43:30

Ak Bars Kazaň je momentálně horším, ale obránci tohoto týmu skvěle blokují střely a pomáhají tak svému brankáři.

43:02

Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce udělat chybu. Hraje se hodně takticky.

42:37

Rychlý hokej, který se mnoho nepřerušuje, pokračuje i ve třetí třetině.

42:01

Dmitrij Lugin na druhé straně vyzkoušel pozornost brankáře. První ostrý zákrok pro Stanislava Galimova.

41:26

Andrej Popov hlídkoval před brankou, kotouč se k němu nedostal, výbornou práci odvedl domácí bek Samvel Mnacjan, který zblokoval přihrávku na volného hráče.

40:57

Kazaň se snaží vyrovnat, proti jsou pochopitelně domácí fanoušci, kteří ženou své oblíbence vpřed.

40:30

Hostující celek se dokázal ubránit a následně se dostal do útočného pásma. Střela od modré se neujala.

40:01

V brance hostujícího celku došlo ke změně, do hry nastoupil Stanislav Galimov.

40:01

Dvě branky přinesla prostřední třetina. Domácí Arťom Zemčjonok upravil na 3:1. Poslední slovo měli hosté, jmenovitě Alexandr Svitov snížil na rozdíl jediné branky. Třetina skončila za stavu 3:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Dmitrij Lugin se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

39:35

V poklidném tempu, bez střel na branku, se dohrává prostřední třetina.

39:20

Skvěle zastavil domácí brankář brejk soupeře. Anton Glinkin nedokázal puk poslal pod výstrojí maskovaného muže. Kazaň útočí.

39:00

Rychlý hokej přesouvá druhou třetinu do poslední minuty.

38:25

Robert Sabolič se dostal snadno do útočného pásma, k zakončení se už neprobojoval.

37:50

Zejména první formace domácích dělá velké problémy hostující obraně. Ta zatím s vypětím všech sil brání.

37:15

Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 5 419 platících fandících diváků.

37:09

Nikita Serebrjakov raději přikryl kotouč. Vhazovat se bude před brankou Admiralu. Sledujeme rychlou pasáž hry. Diváci se rozhodně nenudí.

37:00

Tři minuty do konce třetí třetiny.

36:35

Sergej Barbašev hledal svého kolegu na druhé straně hrací plochy, ale přihrávky se zmocnil obránce.

36:10

Znovu jsou domácí nastěhovaní před brankou soupeře. Kombinují za brankou, ale ke střele se přes dobře hrající defenzivu nemohou probojovat.

35:50

Hostující tým se dokázal osvobodit jen za cenu vyhození přes všechny čáry, hra se vrací do obranného pásma Kazaně.

35:36

Robert Sabolič vybojoval kotouč v útočném pásmu, v jeho snaze ještě pokračovali spoluhráči. Ke střele na branku se už nedostali.

35:00

Pět minut druhé třetiny je před námi a sledujeme stále rychlý hokej, který se mnoho nepřerušuje.

34:35

Nikita Serebrjakov musí být nyní hodně pozorný, kotouče létají na jeho branku ze všech možných stran.

34:20

Domácí celek se nyní musí bránit, neboť hráčů Kazaně je plná ledová plocha, opticky mají velkou převahu.

34:00

Šest minut zbývá do konce druhé třetiny a hostující celek je po vstřelení brance rázem jednak ve hře, ale také výrazně aktivnější.

33:33

33:33 Alexandr SVITOV - 3:2

33:33

Vasilij Tokranov našel volného ALEXANDRA SVITOVA, který schoval svůj střelecký pokus za obránce. Domácí brankář mnoho neviděl a kotouč pustil za svá záda. Hosté po dlouhé době vystřelili na branku a rána se ukázala jako gólová. Asistence: Vasilij Tokranov, Stěpan Zacharčuk.

32:35

Rychle se blížíme do finální fáze druhé třetiny, k vidění je rychlý hokej, ale střel na branku je velmi málo.

32:10

Admiral Vladivostok je jednoznačně lepším týmem, v osobních soubojích má převahu, bruslí podstatně rychleji. Hosté mají nohy asi ještě někde mimo zimní stadion.

31:35

Dlouhou pasáž bez nějaké atraktivní akce ukončil střelecký pokus Dmitrije Lugina. Gólman Emil Garipov byl připřavený, buly po jeho levé ruce.

30:50

Zahráli jste si někdy na zamrzlé řece? :-)

30:50

Hra se přelévá ze strany na stranu, mnoho hokejově krásných momentů k vidění není.

30:21

Jiří Sekáč to vzal na sebe, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelecký pokus, který schoval za obránce.

30:15

Nikita Serebrjakov kontroloval letící kotouč, ten minul branku, píská se zakázané uvolnění Ak Barsu.

29:50

Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Domácí upravili svůj náskok na dvě branky a nyní míří poklidně za výhrou.

29:25

Nyní to byl Andrej Sigarjov, kdo se dostal ke střele od modré, brankář Kazaně byl pozorný, a tak puk vyrazil před sebe, kde hrál obránce.

29:00

Devět minut hry ve druhé třetině je pryč. Sledujeme sice rychlý hokej, ale střel na branku k vidění mnoho opravdu není.

28:31

Admiral Vladivostok kontroluje hru a soupeři dává naprosté minimum střeleckých možností.

28:15

Nikita Serebrjakov v brance domácích momentálně nemá mnoho hráče. Vladivostok nepouští soupeře do zakončení.

27:45

Následovat bude komerční přestávka, kotouč vylétl z hrací plochy na tribunu.

27:19

Jonathon Blum, autor jedné z branek, se nyní pokusil dlouhým pasem vyslat spoluhráče do brejku, ale chyběla přesnost.

27:11

Sledujeme rychlý hokej, který mnoho střel nenabízí, hraje se ze strany na stranu. Ani jeden celek nechce chybovat. Na hře je to znát.

26:35

Roman Abrosimov se prezentoval výborným čtením hry. Obětavým způsobem se položil do střely protihráče. Gólman Kazaně tak zasahovat nemusel.

26:10

Dmitrij Lugin si sjel s kotoučem na holi mezi kruhy a pokusil se vystřelit. Jeho projektil byl obránci ztečovaný do rohu.

25:36

Emil Garipov si počkal na střelu Sergeje Barbaševa a kotouč elegantně ukryl do rukavice.

25:00

Pět minut hry ve druhé třetině je pryč. Domácí hokejisté jsou podstatně aktivnější a Ak Bars se musí bránit.

24:15

Domácích hokejistů je najednou plný led. Hostující tým se tak tak brání. Momentálně Admiral vládne dění na ledové ploše.

23:43

23:43 Arťom ZEMČJONOK - 3:1

23:43

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Anton Volčenkov vystřelil od modré čáry. Kotouč se odrazil k volnému ARŤOMU ZEMČJONOKOVI, který s velkou dávkou štěstí prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí vedou o dvě branky. Asistence: Anton Volčenkov.

23:10

Nikita Serebrjakov toho mnoho neviděl, ale i tak dokázal kotouč vystřelený od modré čáry zastavit.

22:25

Obrázek hry se proti první dvacetiminutovce příliš nezměnil. Sledujeme zajímavý hokej, který nabízí aktivnější hru domácího celku. Ten se ale nemůže dostat do zakončení.

21:56

Sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho střel na branku. Dmitrij Lugin z levé strany vystřelil a brankář Emil Garipov kotouč raději chytil.

20:55

Sergej Barbašev se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

20:01

Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí hokejisté, kteří do ní vstupují aktivněji.

20:01

Za malý moment začne druhá třetina.
Tři branky nabídla první třetina. V přesilovce poslal domácí do vedení Dmitrij Sajustov. O necelé tři minuty později vyrovnal Alexandr Svitov. Zatím rozhodující branku v přesilové hře vstřelil se štěstím Jonathon Blum. Po první třetině vedou domácí 2:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:35

Poslední minuta podle předvedené hry se dohrává jen z povinnosti, aby týmy už by se nejraději viděly v kabině. Buly v útočném pásmu Ak Barsu.

19:00

Poslední minuta hry v první třetině. Domácí kontrolují hru a nedávají soupeři možnost kombinovat.

18:50

Jiří Sekáč se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale neměl komu by adresoval přihrávku, a tak jen nahodil na branku a šel střídat.

18:25

Kotouč se pohybuje ve středním pásmu, ani jeden tým už nechce inkasovat. První třetina se v poklidném tempu dohrává.

17:50

Oba celky střídají, na hrací ploše momentálně není k vidění pohledný hokej.

17:15

Admiral je znovu hnán hlasitou podporou fanoušků do útočného pásma, nyní se však Sergej Barbašev dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

17:00

Kazaň po inkasované brance začíná diktovat tempo hry a pokouší se rychle vyrovnat. Střelecký pokus Michaila Varnakova končí zblokovaný v rohu hrací plochy.

16:19

16:19 Jonathon BLUM - 2:1

16:19

Gól v přesilové hře posílá domácí tým do vedení. Ze střední vzdálenosti vystřelil JONATHON BLUM. Emil Garipov vyrazil kotouč jen nad sebe a puk následně spadl za brankovou čáru. Díky šťastné brance se domácí Admiral dostává do vedení. Asistence: Dmitrij Sajustov, Robert Sabolič.

15:50

Admiral Vladivostok vyhrál buly v útočném pásmu, hned se dostal do zakončení, s pokusem Roberta Saboliče si brankář poradil.

15:21

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Čerepanov – 2 min., podražení).

15:11

Osobních soubojů začíná přibývat a sudí mají více práce s umravňováním hráčů na obou stranách.

14:40

Znovu se hlasitě ozývají domácích fanoušci, kteří se snaží dotlačit své oblíbence k vedoucí brance v zápase.

14:15

Admiral se vrací do plného počtu, hosté nedokázali svou první početní výhodu proměnit.

14:03

Dmitrij Lugin nyní poslal kotouč přes všechny čáry, domácí tak mohou vystřídat. To už se blíží konec oslabení.

13:25

Hostující celek hraje přesilovou hru velmi dobře, domácí se s vypětím všech sil brání. Nikita Serebrjakov má hodně práce před svou brankou.

12:45

Výbornou práci odvedl jeden z domácích beků, který se obětavě vrhl po kotouči. Kazaň by jinak dorážela do odkryté branky.

12:20

Puk míří až za branku Emila Garipova. Skvěle dokázala bránící se čtveřice kotouč zastavit.

12:15

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., podražení). Přesilovou hru si nyní zahraje Ak Bars.

11:50

Nikita Serebrjakov toho mnoho neviděl, spíše instinktivně máchl rukou a kotouč našel v rukavici. Dobré čtení hry od domácího brankáře.

11:25

Výborně to myslel Arťom Čibisov, jeho rána nebo spíše střelecký pokus myšlený na teč byl zblokovaný obránci. Směr hry domácí Anton Volčenkov rychle otáčí.

11:01

Dostáváme se do druhé poloviny první třetině. Zatím jsme viděli dvě branky, jednou se prosadili domácí a jednou hosté. Gólmani mnoho práce nemají.

10:30

Sledujeme rychlý hokej, který se přenáší ze strany na stranu, ani jeden celek nechce udělat chybu. Po útočné pasáži dostává hlavní slovo defenziva.

09:57

09:57 Alexandr SVITOV - 1:1

09:57

Po delší pasáži bez střeleckého pokusu se k pěkné akci odhodlali hosté. Atte Ohtamaa skvělou zadovkou našel Jiřího Sekáče, který se dostal ke střele. Puk se dostal k ALEXANDRU SVITOVOVI, který nadvakrát překonal domácího gólmana. Z ničeho nic hostující celek vyrovnává. Asistence: Jiří Sekáč, Atte Ohtamaa.

08:15

Sergej Barbašev se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla ztečovaná.

08:00

Ak Bars Kazaň se musí bránit i při hře pět na pět. Domácí fanoušci hlasitě podporují Admiral, což pochopitelně povzbudí hráče Admiralu.

07:30

Po vstřelené brance je domácí celek dál aktivní, snaží se své vedení navýšit. Zatím ale marně.

07:00

07:00 Dmitrij SAJUSTOV - 1:0

07:00

Gól v přesilové hře. Po krásné akci se do zakončení dostal DMITRIJ SAJUSTOV, který nastavil hůl do střely Tkajčova. Domácí se díky využité početní výhodě dostávají do vedení. Asistence: Vladimir Tkačjov, Robert Sabolič.

06:11

Na ledě se vystřídali obě přesilovkové formace Vladivostoku. Ani jedna si nedokázala vytvořit vylouženou střeleckou pozici.

05:10

Výborně se hosté brání v dlouhém oslabení. Admiral se momentálně nemůže stabilně dostat do útočného pásma.

04:36

Vladivostok se snaží v přesilové hře vstřelit úvodní branku zápasu, zatím ale naráží na dobře organizovanou hru bránící se čtveřice.

03:53

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vasilij Tokranov – 2 min., vysoká hůl). Naprosto zbytečný faul posílá hostující celek do čytřminutového oslabení.

03:28

Kotouč se po střele dotkl ochranné sítě nad brankou Admiralu, následovat tak bude buly v jeho obranném pásmu.

03:00

Tři minuty hry jsou pryč, zatím jsme neviděli žádnou vážnější akci na jedné či druhé straně.

02:37

Oskars Bartulis se dostal do dobré střelecké pozice, kotouč získal mezi kruhy, ale brankáře Emila Garipova v brance Kazaně překonat nedokázal.

01:07

Anton Glinkin se dostal do zakončení, domácí brankář zasahovat nemusel, neboť kotouč byl tečovaný mimo branku.

00:11

Stěpan Zacharčuk si připsal výborný obranný zákrok, před svou brankou se obětavě položil do střely protihráče, který tak nedokázal vystřelit.

00:01

Sledujeme slavnostní představení hráčů obou týmů.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hostující celek je v tabulce Východní konference na sedmém místě s 16 body. Domácí Vladivostok je až na 12 pozici s 10 body.
Kunlun – Vladivostok 6:3
Dovolte mi, abych popřál všem fanynkám a fanouškům hokeje co nejlepší sportovní zážitek. V tomto zápase KHL proti sobě nastoupí Vladivostok a Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

3:4

Branky a nahrávky: 7. Sajustov (Tkačjov, Sabolič), 17. Blum (Sajustov, Sabolič), 24. Zemčjonok (Volčenkov) – 10. Svitov (Sekáč, Ohtamaa), 34. Svitov (Tokranov, S. Zacharčuk), 45. Malychin (S. Zacharčuk, Sekáč), rozh. náj. Tkačjov