Španělská LaLiga

Real Madrid – CA Osasuna

5:2

konec (3:0)

10.09.2016, 16:00 • Satiago Bernabéu (kapacita 81.044 diváků). • 3. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.06 16.0 37.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

78

78. David García (OSS) - 5:2

78

Osasuna právě vstřelila branku!
S brankami se nám tu roztrhl pytel! Real již není tak poctivý vzadu. Centr Jaime Romera poslal hlavou zády k brance DAVID GARCÍA a koriguje stav. Kiko Casilla se při této situaci také příliš nevyznamenal a mohl reagovat lépe na tuto hlavičku.Asistence: Jaime Romero. – 5:2!

64

64. Oriol Riera (OSS) - 5:1

64

Šťastnou ruku měl při střídání kouč Monreal a Osasuna koriguje kosmeticky stav utkání. Po minutě pobytu na hřišti se odměňuje brankou ORIOL RIERA, jenž si naskočil na centr de las Cuevase a zamířil hlavou přesně k tyči! Asistence: de las Cuevas. – 5:1!

62

62. Luka Modrić (REA) - 5:0

62

Real Madrid právě vstřelil branku!
Debakl je na dobré cestě! Nejprve Unai García skvěle vypíchl míč Moratovi ve velkém vápně, ale přímo na vápno k LUKA MODRIĆOVI, který obstřelil všechny, včetně Péreze a zamířil svou krásnou technickou ranou přesně k pravé tyči! – 5:0!

56

56. Pepe (REA) - 4:0

56

Druhá trefa Realu po rohovém kopu v dnešním zápase. Tentokrát rozhodně nemá čisté svědomí brankář Pérez, jelikož hlavička PEPEHO o trávník mu mířila do náruče, ale brankář Osasuny míč nezkrotil a vyrazil jej do své sítě! – 4:0! Asistence: Toni Kroos.

45+1

45+1. Sergio Ramos (REA) - 3:0

45+1

Závěr poločasu je zdrcující pro Osasunu! Rohový kop si vzal na starost Toni Kroos a přesným centrem našel náběh SERGIO RAMOSE na přední tyč a ten se pověsil do vzduchu a trefil hlavou přesně!. Asistence: Toni Kroos. – 3:0!

40

Nedáš dostaneš, otřepané, ale stále pravdivé! Ronaldo nejprve krásně našel ve vápně Moratu, který hlavou ještě Péreze nepřekonal, ale Pérez míč vyrazil na kopačku DANILA a ten z velkého vápna propálil vše co mu stálo v cestě a rozvlnil síť za zády Peréze podruhé. – 2:0!

40

40. Danilo (REA) - 2:0

6

6. Cristiano Ronaldo (REA) - 1:0

6

Velký návrat CR7! 6 minut stačilo CRISTIANO RONALDOVI, aby poslal bílý balet do vedení! Danilo našel za obranou krásným pasem Balea, který se zachoval týmově a poslal míč Ronaldovi, který jej uklízel do prázdné branky! Asistence: Gareth Bale. – 1:0!

5:2

konec (3:0)

Branky: 6. Ronaldo (Bale), 40. Danilo, 45+1. Ramos (Kroos), 56. Pepe (Kroos), 62. Modrić – 64. O. Riera (de las Cuevas), 78. D. García (Romero)

Karty:   69. Danilo (REA), 72. Ramos (REA) – 17. M. Flaño (OSS), 32. U. García (OSS), 75. Bonnin (OSS)   80. Bonnin (OSS)

Neproměněná penalta: 72. R. Torres (OSS), brankář Casilla zneškodnil

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 12:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:14.

Real Madrid: Casilla – Danilo, Pepe, Ramos (C), Nacho Fernández – Modrić (64. Asensio), Kroos, Kovačić – Bale (74. L. Vázquez), Morata, Ronaldo (66. Benzema).
Náhradníci: Yáñez – Carvajal, Varane, Benzema, L. Vázquez, Díaz, Asensio.

CA Osasuna: N. Pérez – Bonnin, U. García, M. Flaño (C), D. García, Fuentes – Oier, Fausto, de las Cuevas (71. R. Torres) – Rivière (61. O. Riera), Kenan (53. Romero).
Náhradníci: Fernández – León, O. Riera, R. Torres, Romero, Mérida, C. Clerc.

Rozhodčí: Fernandéz – Cabañero, Canelo

Diváci: 69567