MONACObet liga

MŠK Rimavská Sobota – FK Haniska

1:1

konec (0:0)

10.09.2016, 16:00 • FUTBALOVÝ ŠTADIÓN RIMAVSKÁ SOBOTA • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.55 3.9 4.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V druhom polčase napokon padli dva góly, v 84. minúte išli do vedenia domáci po góle Vargica, v 90. minúte však hostia vyrovnali zásluhou Santosa a tak sa zápas končí remízou 1:1! (18:29:08)

90

90

Žltú kartu dostáva Vargic (MŠK Rimavská Sobota).

90

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kuridze, prichádza Gnyp.

90

Haniska dala gól!
V 90. minúte zápasu sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Postaral sa o to ROMULO SILVA SANTOS!

89

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Trabalík, prichádza Gazda.

84

Rimavská Sobota dala gól!

V 84. minúte strieľajú domáci prvý gól tohto zápasu, postaral sa oň MATEJ VARGIC a tak je predbežný stav stretnutia 1:0!

80

Dnešné stretnutie sleduje 262 divákov.

75

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Spasojević (MŠK Rimavská Sobota).

75

Červenú kartu dostáva Maník (FK Haniska).

72

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Janco, prichádza Pušpoky.

69

Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Cuprišin, prichádza Ondira.

66

Žltú kartu dostáva Spasojević (MŠK Rimavská Sobota).

48

Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Stankovič, prichádza Hrubovčák.

46

Začal sa druhý polčas.
V prvom polčase sme gól nevideli a tak je ešte v druhom polčase všetko otvorené.