3:0

konec (2:0)

10.09.2016, 10:15 • 5. kolo • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.7 3.5 4.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání mezi Vyšehradem a Královým Dvorem je u konce, Vyšehrad doma zvládl těžký souboj a po kvalitním prvním poločasu a zejména třem vstřeleným brankám Miloslava Strnada bere tři body po výsledku 3:0! (12:03:59)

90+1

90

Běží nám poslední minuta řádné hrací doby, domácí mohou začít slavit tříbodové vítězství.

88

Centr do vápna přinesl práci pro Wintera, který byl navíc faulován. Brankář kulhá u vlastní branky, ale vypadá to, že bude moci utkání dochytat.

87

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Bohánek.

86

Jedna z posledních šancí Králova Dvora přijde nyní z rohového kopu.

85

Vyšehrad si závěr zápasu hlídá daleko od vlastní svatyně, dnes již nás žádné drama nečeká.

83

Naopak na druhé straně skončil míč počtvrté v síti Králova Dvora, branka ale nemůže být uznána! Dorážející Doležal se totiž nacházel v ofsajdovém postavení.

81

Brankář Winter musel na zem po střele ze střední vzdálenosti, změnu stavu ale ani náhodou nepovolil.

80

Slavoj spoléhá zejména na rychlé protiútoky, které se zatím s úspěchem příliš neshledávají. V tuto chvíli to ale domácím fanouškům vůbec vadit nemusí.

78

Králův Dvůr je přece jen v posledních minutách s míčem častěji na útočné polovině, řekl bych, že v tomto případě je již příliš pozdě.

76

Střídající Milan Petr se natlačil do hlavičky z hranice malého vápna, prudký centr ale usměrnit do sítě nedokázal. Winter pouze kontroloval cestu balonu do zámezí.

74

Hodně prostoru dostal na vzdálenější tyči střídající Heřman, z voleje ale míč mezi tři tyče vměstnat nedokázal.

72

Hra již znovu pokračuje, domácí znovu u balonu a kombinačně se snaží usadit před brankou soupeře.

70

Pauza na občerstvení, hráči si mohou oddychnout.

68

Domácí již pětkrát vystřídali, ani velké množství změn jim ale vítr z plachet nebere. Králův Dvůr může na bodový zisk dnes s největší pravděpodobností zapomenout.