Španělská LaLiga

Real Madrid – CA Osasuna

5:2

konec (3:0)

10.09.2016, 16:00 • Satiago Bernabéu (kapacita 81.044 diváků). • 3. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.06 16.0 37.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

74

74. Roberto Torres (OSS)

74

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.

71

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Roberto Torres.

66

Cristiano Ronaldo po návratu vydržel na trávníku 66 minut a může být spokojený. Po šesti minutách zápasu poslal Real do vedení svou brankou. Na jeho místo přichází Karim Benzema.

64

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Marco Asensio.

61

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Oriol Riera.

53

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Kenan, přichází Jaime Romero.

5:2

konec (3:0)

Branky: 6. Ronaldo (Bale), 40. Danilo, 45+1. Ramos (Kroos), 56. Pepe (Kroos), 62. Modrić – 64. O. Riera (de las Cuevas), 78. D. García (Romero)

Karty:   69. Danilo (REA), 72. Ramos (REA) – 17. M. Flaño (OSS), 32. U. García (OSS), 75. Bonnin (OSS)   80. Bonnin (OSS)

Neproměněná penalta: 72. R. Torres (OSS), brankář Casilla zneškodnil

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 12:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:14.

Real Madrid: Casilla – Danilo, Pepe, Ramos (C), Nacho Fernández – Modrić (64. Asensio), Kroos, Kovačić – Bale (74. L. Vázquez), Morata, Ronaldo (66. Benzema).
Náhradníci: Yáñez – Carvajal, Varane, Benzema, L. Vázquez, Díaz, Asensio.

CA Osasuna: N. Pérez – Bonnin, U. García, M. Flaño (C), D. García, Fuentes – Oier, Fausto, de las Cuevas (71. R. Torres) – Rivière (61. O. Riera), Kenan (53. Romero).
Náhradníci: Fernández – León, O. Riera, R. Torres, Romero, Mérida, C. Clerc.

Rozhodčí: Fernandéz – Cabañero, Canelo

Diváci: 69567