konec (0:1, 0:1, 2:1)

02.09.2016, 17:15 • K&K PNEU Aréna Havířov • Tomáš Vlček

Tipsport: 1.9 4.6 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších onlajnů. (19:31:54)
Žilina tak oplatila Havířovu domácí porážku. Nutno říct, že AZ nezačal vůbec dobře a hosté šli zaslouženě do vedení, které postupně navýšili až na 3:0. Snížení ze dvou přesilovek fanouška sice potěšilo, ale na obrat už z domácí strany přišlo pozdě.

A i v těch jsou úspěšnější hosté, kteří proměnili hned 4 z 5 nájezdů (Handlovský, Matis, Konečný a Švihálek), zatímco domácí jen 3 (Štumpf, Pechanec a Lenďák).
Ještě se pojedou samostatné nájezdy.

59:48

Hosté vyhazují puk do středního pásma, je rozhodnuto.

59:38

Laco spěchá na střídačku, je tu závěrečný nápor domácích.

59:35

AZ získal po buly puk a nahodil do pásma.

59:28

Havířov právě vstřelil branku!
Další využitá přesilovka AZetu znamená snížení na 2:3. Nahození LUKÁŠE BEDNÁŘE od modré propadlo klubkem hráčů a zapadlo až do sítě. Asistence Michal Sztefek.

59:05

Matůš ze středního pásma mířil těsně vedle prázné branky.

AZ hraje bez gólmana!

Oddechový čas pro domácí.

58:53

A po buly to hned zkusil Štumpf, výsledek je stejný.

58:49

Lenďákův pokus Tomek schoval v lapačce.

58:05

Šance AZetu se rýsovala po nahození před Tomka, ale ten tělem puk vyráží.

57:28

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Macejko – 2 min., sekání).

56:35

Nakonec se hosté dostali k útoku a Sýkora nebezpečně pálil do Laca

56:00

Gřeš s Kotalou opakovaně nepustili hosty z jejich pásma.

55:39

Puk zašlápnut v rohu žilinské třetiny, hra přerušena.

55:20

Hosté usazeni v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

54:25

Pořízek se prodral na pravém křídle do zakončení a pálil nebezpečně, jen těsně nad.

53:28

Využitá přesilovka AZetu znamená snížení na 1:3. Střela MARTINA LENĎÁKA od modré proletěla nad vyrážežkou Tomka až do sítě. Asistence Jakub Kotala a Tomáš Gřeš.

53:05

Tvrdá Petranova střela duní o Tomkovu hruď.

52:38

Hosté se zatím s přehledem brání mimo svou třetinu.

52:10

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Švec – 2 min., podražení).

51:59

Švihálek nebezpečně dorážel u levé Lacovy tyče.

50:55

Dneska hodně aktivní Tomáš Gřeš se dostal k zakončení, ale z levého křídla Tomka nepropálil.

49:50

Žilina vstřelila branku!
Trochu smolný gól pro Laca. EMIL ŠVEC vystřelil z levého kruhu polovysokou střelu, která domácímu gólmanovi propadla mezi rukou a tělem. Asistence Michal Švihálek.

49:04

48:46

Hosté brání celkem s přehledem nyní se opakovaně osvobozují.

48:07

Dvořáčkův tvrdý střelecký pokus Tomek s vypětím chytá.

47:38

Domácím se dlouho nedařilo zklidnit puk na svých hokejkách a nyní jim dokonce utekl do středního pásma.

47:04

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Rogoň – 2 min., hrubost).

46:44

Hosté puk jen vyhodili, icing to není a tak se bojuje v rohu domácí třetiny.

46:30

A během chvilky další dvě.

46:10

Vhazování před Tomkem.

45:35

Po obléhání hostující branky se dostal ke střele Sztefek, ale Tomek vytěsnil puk na tyč!

44:39

Gřeš v pškné individuální akci zavezl puk do třetiny, Pechanec se dral do zakončení, puk mu však zůstal za bruslemi.

44:07

AZ v situaci 3 na 2, Bednář z křídla pálil, Gřeš se snažil dorážet, ale jen se mu puk odrazil od brusle pod brankářovu lapačku.

43:26

Křížova střela částečně zblokována na oblouček který letí vysoko nad.

42:53

Selan zavezl puk do třetiny AZetu, zakončení na sebe vzal Konečný, Laco roztažen na brankové čáře a chytá.

42:17

Hosté se svým útokem neuspěli, na druhé straně šikovně kombinují Pořízek a Orság, ale střele zabránil důraz obránců.

41:23

Další zákrok žilinského gólmana, tentokrát proti Sztefkovi.

41:16

Další útočná akce AZetu končí střelou Kotaly, Tomek chytá.

41:00

Seman pálil hned po buly, ale mimo.

40:54

Icing hostů.

40:34

Dvořáček dravě pronikl do útočné třetiny, ale o puk v souboji přišel.

40:01

3. třetina začne cca v 18:49.
Tak ve druhé třetině jsme viděli zlepšený výkon domácích, který jim však i přes řadu šancí branku nepřinesl. Hosté ale také občas zahrozili a díky Peteru Húževkovi v polovině zápasu navýšili svůj náskok na 2:0.

Ještě ale není nic rozhodnuto, takže ve třetí třetině buďte s námi a sledujte, zda se AZetu podaří obrat, nebo Vlci dovedou zápas k vítěznému konci.

40:00

39:58

Poslední střelu této části hry má na svědomí hostující Tomáš Kříž, Laco betonem vyráží.

39:25

Sztefek nahazuje puk do útočného pásma, ale tam se jej ujímají hostující obránci.

38:58

Ofsajd domácích.

38:28

Ryhlou akci hostů zakončuje obránce Slovák, Laco vyráží před sebe, obránci puk uklízí do bezpečí.

37:47

Pechanec se tlačil přes dva obránce k zakončení a to tak bylo slabé a nedůrazné.

37:16

Seman zachytil vyhození hostů na modré a opět puk posílá do útočného pásma.

37:02

Nakonec vhazování před Tomkem.

36:47

Orság kombinoval s Pořízkem, ale na pořádnou střelu už neměl moc prostor.

36:08

Hosté zakládají postupný útok.

35:41

Nesvadbova střela od modré byla lahůdkou pro Tomkovu vyrážečku.

35:32

Rozhodčí pískají icing hostů, byť se to žilinským nelíbí a hodně diskutují.

35:04

34:58

Gřeš tečoval Kotalovu střelu, ale mimo.

34:35

Hosté se osvobozují.

34:05

Velký závar na žilinském brankovišti, nakonec Tomek proti dorážkám Koríma a Maruny odolal.

33:43

Pechanec krásně našel před brankou Koríma, Tomek vyráží.

33:27

AZ rozehrává od vlastní branky.
Lenďák zasažen hokejkou v obličeji, ale snad to nebude nic vážného.

33:04

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Kříž – 2 min., vysoká hůl).

32:24

Dvořáček se z křídla dral do zakončení, překonal obránce, ale puk mu na poslední chvíli utekl.

31:46

Domácí v plném počtu, Laco má puk pod lapačkou a zachránil tak i šanci hostů v závěru přesilovky.

31:38

Tvrdá střela Selana, Laco špičkou betonu vyráží.

31:05

AZ se osvobozuje.

30:37

Žilinští sice kroužili s pukem v útočném pásmu, ale bez efektu.

29:46

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Nesvadba – 2 min., nedovolené bránění).

29:10

PETER HŮŽEVKA šikovně tečoval v jízdě puk nahozený před branku a hosté navyšují svůj náskok na 2:0. Asistence Daniel Brejčák.

28:38

Útoky se sice snaží, ale řekl bych, že obrany nyní mají navrch a tak ždné šance nevidíme.

28:05

Vhazování před Lacem.

27:28

Šikovné vyjetí z rohu předvedl Švihálek, ale u brankoviště už o puk přišel.

26:58

Ale také Žilina se dere do útoku a míchá nyní domácí obranu. Vídíme o level slušnější hokej než v první třetině.

26:10

Náznak brejku AZetu hatí dobré vypíchnutí přihrávky Slovákem.

25:37

AZ uzavřel svého soupeře v jeho pásmu, ke střele se dostal Korím, ale byla jen propagační.

25:05

24:10

Bednář se do toho opět dvakrát tvrdě opřel, ale musí si ještě seřídit mířidla.

23:44

Gřeš má dnes opravdu smůlu, opět byl zcela sám před Tomkem, ale puk mu utekl z čepele.

23:05

Domácí v dalším náporu na žilinské brankoviště, puk se nakonec odráží do rohu.

22:35

Žilina pod tlakem zahrála icing.

22:20

To už je jiný AZ než v 1. třetině, nyní Štumpf rychle nabruslil do pásma a tvrdou střelou prověřil Tomka.

22:12

Snah o rychlou rozehru teď AZetu nevyšla a je to icing.

21:38

Bednářova bomba z mezikruží těsně mimo!

21:18

AZ usazen v útočném pásmu, ale zatím bez zakončení.

20:01

Druhá třetina začne cca v 18:02
První třetina patřila hostům, kteří byli lepší snad ve všech směrech a po zásluze díky Tomáši Sýkorovi vedou 1:0. Mohlo to být i výraznější vedení, ale AZ drží brankář Laco. Na druhé straně mohli domácí vyrovnat z TS, ale Tomáš Gřeš trefil jen tyč.

20:00

19:35

Útok AZetu je kostrbatý a nevede k vytvoření si střelecké příležitosti.

19:05

Stupka zachytil domácí rozehrávku a už už se chystal ke kličce na Laca, ale na poslední chvíli mu obránce nadzdvihl hůl.

18:55

Brejčák to zkusil od modré na náhodu do klubka hráčů, puk sražen mimo.

18:45

18:16

Korím si sjel pro puk až do rohu útočné třetiny a šikovně hledal před brankou Pořízka, ten byl ale pokrytý.

17:40

Vhazování před hostujícím gólmanem.

17:16

Trochu riskantní rozehra brankáře Tomka za vlastní brankou, ale vypadá to, že obrana Žiliny to zvládla.

16:59

Emil Švec zakončuje z pravého křídla, Laco pozorný.

16:34

16:21

A tak je tu další atak Azetu, opět neúspěšný.

15:45

Hosté vyrazili v oslabení 2 na 1, ale Matis nepřihrál přesně.

15:18

AZ pokračuje v přesilovce.

To je smutný obrázek. Prokop opouští led za pomoci dvou spoluhráčů a míří rovnou do šatny.

15:09

Po zřejmě nezaviněné srážce Pořického s Prokopem leží nyní na žilinské modré hostující hráč. Hra přerušena.

14:52

14:34

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Tserenok – 2 min., faul kolenem).

13:16

Semanova střela od modré se odrazila od obránce zcela jiným směrem a to hodně vystrašilo Tomka v žilinské brance. Naštěstí pro něj šla nakonec těsně mimo.

12:42

Dvakrát teď pěkně zapracoval do obrany Gřeš a zastavil akci hostů.

12:02

Prokopova střela od modré letí metr vedle.

11:05

To hosté jsou mnohem nebezpečnější. Nyní opět vystrašili Laca střelou Švihálek a pak dorážkou pohotový Švec. Laco opět svůj tým podržel.

10:16

Pechanec vypíchl hostům puk na vlastní modré, ale do útoku se domácí nehrnou, naopak jdou střídat.

Tomáš Gřeš si krásně gólmana vymíchal, ale trefuje bekendem jen tyč!

09:32

Gřeš ujížděl sám na Tomka, ale nájezd neproměnil. Byl však faulován a je nařízeno TS.

09:04

Handlovský stíhal puk klouzající k domácí brance, ale Laco k němu měl o něco blíže.

08:48

Puk je na žilinské střídačce, hra přerušena.

08:20

Švihálek jednou rukou tečoval před brankou nahození z křídla, domácí měli štěstí, že puk šel těsně mimo.

07:10

Kotala zblízka při dorážkách jen vyprášil Tomkovy betony.

06:16

Obrana AZetu je nyní hodně v nedbalkách. Handlovský se mezi trojicí protihráčů dostal na brankovišti k zakončení a pak ještě Kříž od modré vystrašil Laca.

05:43

Ale teď už Laco zasahovat musel, donutil jej k tomu střeleckjý pokus Ondruše.

05:05

Tvrdý příklep Macejka míří kousek nad havířovskou branku.

04:28

AZetu se nedaří vyjet z vlastního pásma, hosté dobře napadají.

03:52

Obránce Slovák vyzkoušel od modré pozornost Laca, ten byl opravdu soustředěný a puk lapil.

03:02

02:48

Chrobočkova střela od modré řádně vyplašila Tomka v Žilinské brance.

01:33

Ale skóre zápasu otevírají hosté. TOMÁŠ SÝKORA si najel kolem obránce do mezikruží a přesnou střelou do šibenice nedal Lacovi šanci. Asistence Nikita Tserenok.

00:46

První útok dovedený ke střele předvedl AZ, Seman a pak i Kotala ale neuspěli.

00:01

Tak bohužel opozdili se nám rozhodčí. Utkání začne cca za 10 min, tedy v 17:15.
Oba týmy jsou na závěrečné "poradě" u svých gólmanů, utkání za pár okamžiků začne.
Vítáme vás u on-line přenosu.

Dnes se na havířovském ledě střetávají AZ Havířov a MsHK Žilina. Pro oba týmy je to poslední příravné utkání před začátkem ligové sezony.

Hosté mají za sebou zhruba tak z poloviny výsledkově úspěšnou sérii zápasů. Svěřenci zrenéra Milan Jančuška jich sehráli jich již 10 a připsali si 4 výhry:
MsHK Žilina – MHC Martin 3:2 po sn

To Havířov podlehl v příravě jen extraligovým Vítkovicím (2:3sn) a Zlínu (1:2), z ostatních zápasů si nese šest výher a jednu remízu (nedohraný zápas v Prostějově). Svěřenci trenéra Štefana Mikeše si poradili dvakrát se Vsetínem a Osvětimí, a jednou Tychami i právě žilinskými Vlky na jejich ledě.

Porazí prvoligový Havířov extraligovou Žilinu letos i napodruhé? Nebo se Vlkům podaří odveta? Uvidíme v pátek večer.

Utkání začíná v 17:00.

2:3

Branky a nahrávky: 54. Lenďák (Kotala, Gřeš), 60. Bednář (Sztefek) – 2. Sýkora (Tserenok), 30. Húževka (Brejčák), 50. Švec (Švihálek)

AZ Havířov: Laco (Matoušek) – Dudek, Lenďák, Petran, Korim, Seman, Nesvadba, Chroboček – Sztefek, Matula, Dvořáček – Gřeš, Kotala, Bednář – Maruna, Pechanec, Štumpf – Orság, Pořízek, Pořický.

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Slovák, Švihálek, Macejko, Selan, Rogoň, Stupka, Ondruš, Gutwald, Kříž, Sýkora, Matis, Holoviš, Švec, Tserenok, Handlovský, Brejčák, Prokop, Konečný, Hůževka, Gmitter