konec
19.08.2016, 20:15 • Radek Barkman
live na : 0 0 0 live navsaďte si na: • Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Do 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži)
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 13. den • konec • *12:00
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 14. den • konec • 12:00
Desetiboj (muži) • konec • Vítěz: A. Eaton (USA) *14:30
Vrh koulí - finále (muži) • konec • Vítěz: R. Crouser (USA) 01:30
1 500 m - semifinále (muži) • konec • Vítěz: R. Kwemoi (KEN) 01:45
Hod oštěpem - finále (ženy) • konec • Vítěz: S. Kolaková (CRO) 02:10
800 m - semifinále (ženy) • konec • Vítěz: C. Semenyaová (RSA) 02:15
400 m překážek - finále (ženy) • konec • Vítěz: D. Muhammadová (USA) 03:15
200 m - finále (muži) • konec • Vítěz: U. Bolt (JAM) 03:30
50 km chůze - finále (muži) • konec • Vítěz: M. Tóth (SVK) 13:00
20 km chůze - finále (ženy) • konec • Vítěz: Ch. Liou (CHN) 19:30
K1 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) • konec • 14:00
C2 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) • konec • 14:21
K4 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) • konec • 14:37
K4 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) • konec • 14:51
Závod žen • konec • Vítěz: Ch. Espositová (AUS) 17:00
Celodenní liveblog • konec • 13:30
Do 52 kg - semifinále (muži) • konec • 19:00
Do 64 kg - semifinále (muži) • konec • 19:35
Nad 91 kg - semifinále (muži) • konec • 20:10
Do 75 kg - semifinále (ženy) • konec • 20:40
Do 60 kg - finále (ženy) • konec • E. Mosselyová (FRA) 21:15
Den třetí (ženy) • konec • 12:30
Individuální závod - semifinále (ženy) • konec • 18:30
Individuální závod - semifinále (muži) • konec • 18:38
Individuální závod - finále (ženy) • konec • Vítěz: M. Pajonová (COL) 20:09
Individuální závod - finále (muži) • konec • Vítěz: C. Fields (USA) 20:20
Parkur jednotlivci - finálová kola • konec • Vítěz: N. Skelton (GBR) 15:00
Víceboj jednotlivci - kvalifikace • konec • 15:20
10m věž (muži) - předkolo • konec • Vítěz: T. Daley (GBR) 21:00
Týmy - finále • konec • 17:00
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) • konec • Vítězka: Jonesová 01:00
Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) • konec • Vítěz: Aboughbash (JOR) 01:15
Do 67 kg - předkolo (ženy) • konec • 14:00
Do 80 kg - předkolo (muži) • konec • 14:15
Do 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) • konec • 20:00
Do 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) • konec • 20:15
Volný styl do 75 kg - finále (ženy) • konec • Vítěz: E. Wiebeová (CAN) *21:35
Volný styl do 57 kg - kvalifikace (muži) • konec • 15:00
Volný styl do 74 kg - kvalifikace (muži) • konec • 15:00
Volný styl do 57 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: V. Chinčegašvili (GEO) 21:00
Volný styl do 74 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: H. Jazdanicharati (IRI) 21:25
Německo - Nový Zéland • konec • 2:1 17:00
Nizozemsko - Velká Británie • konec • 3:4 SN 22:00
Brazílie - Čína • konec • 5:10 15:00
Maďarsko - Rusko • konec • 12:13ph 16:20
Austrálie - Španělsko • konec • 10:12 19:10
USA - Itálie • konec • 12:5 20:30